Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

En Sevdiğin Popçuyu Tahmin Ediyoruz?

635PAYLAŞIM

İddialıyız, en sevdiğin popçuyu tahmin edeceğiz! 8 soruya cevap ver ve bakalım bu konuda ne kadar başarılıyız birlikte görelim!

1. Başlıyoruuuz! Müziği ne şekilde dinlemeyi seversin?

2. Peki ne sıklıkla konsere gidersin?

3. Televizyonda hangi tür programları izlemeyi seviyorsun peki?

4. Müzik deyince aklına ilk gelen enstruman hangisi olur?

5. Dinlemekten daha çok hoşlandığın tarz slow mu hareketli mi?

6. O zaman bize dinlediğin şarkılarda en çok hangi tema hoşuna gidiyor söyleyebilir misin?

7. Müzik zihninde bunlardan en çok hangisi ile eşleşiyor?

8. Son olarak bir müzisyene hayran olurken hangisi senin için olmazsa olmazların başında gelir?

Sesinin güzel olması.
Fiziğinin düzgün olması.
Yüzünün güzel olması.
Popüler olması.
Karizmatik olması.
İyi kalpli olması

Hadise!

Senin favori popçunun biraz yurtdışı esintileri taşıması, eğlenceli şarkılara imza atması, fiziğiyle de popstar imajını tamamlaması lazım. Senin için doğru adres Hadise! Sen sahneye hakim, onu gerçek bir star gibi kullanan ve işin şov kısmını hakkıyla beceren birine hayranlık beslemeye oldukça yakınsın.

Hande Yener!

Sen müzikte dar kalıpların dışındasın. Hande Yener tam sana uygun çünkü sen de gelişen dünyaya ayak uyduran şarkıcıları ve onların her dönem kendini yenileyen şarkılarını seviyorsun. Senin müzik zevkinin tam karşılığı: Modern! Sen kendini geliştirip çağa ayak uyduranları seviyorsun.

Kenan Doğulu!

Sen müzik konusunda geçmiş ile bir bağ kurmuşsun. Senin tarzın en çok Kenan Doğulu'ya yakın. Müzikte hareketli melodiler sana daha yakın. Sen birilerini severken devamlılık arayan birisin, tercihlerin öyle hızlı değişmiyor.

Murat Boz!

Sen yeni dönem popçulardan yanasın. Müziğin kalitesi kadar onun söyleyenin tarzı da senin için mühim. Geçmişten bugüne gelen yakışıklı, karizmatik popçu imajı sana daha uygun. Müzikte yeni arayışların peşinde gibi görünüyorsun. Murat Boz tam sana uygun gibi görünüyor!

Sıla!

Sen müzik konusunda daha yenilikçisin. Geçmişten bugüne uzanan popçuların devrini kapatmış bugünün başarılı isimlerinin şarkılarına kapılmışsın. Sıla'nın tarzı ve kalitesi tam sana uygun görünüyor. Sen güzel müzikler kadar güçlü bir sese ve farlı tarzları içinde barındırmasına önem veriyorsun. Sıla tam sen senlik!

Tarkan!

Sen müzik konusunda klasikçisin. Senin favori popçunun Tarkan olma ihtimali oldukça yüksek. Geçmişten bugüne birini sadık bir şekilde takip etmek tam senlik. Ayrıca müzikte de hareketli parçalar kadar hüzünlü melodilere de yatkınsın. Tarkan'ın pek çok farklı duyguya denk düşen tarzı tam senlik.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
gokhan-yuksel6

Tarkan'ı hiç sevmem :)

nurcii

Murat Boz mu ne alaka beeee :P

meteorakafaatandinozor

burak kut, mirkelam, tayfun, oya-bora varken hande neymiş

cookielyon

ne handesi olum ben Tarkan dinlerim

tc-sedef-kaya

bildi!! TARKAN

Görüş Bildir