Görüş Bildir
Haberler
En Çok Sevdiğin Emojilere Göre Yaşını Tahmin Ediyoruz!

etiket En Çok Sevdiğin Emojilere Göre Yaşını Tahmin Ediyoruz!

Cevaplarına göre kaç yaşında olduğunu tahmin ediyoruz!

İçeriğin Devamı Aşağıda

1. Cinsiyetini seçer misin?

2. Ruh halin genellikle hangi emoji gibi?

3. Hangi mutlu emojiyi daha fazla kullanıyorsun?

4. Peki bu emojilerden en sevdiğin hangisi?

5. Sence en iyi kıyafet emojisi hangisi?

İçeriğin Devamı Aşağıda

6. Peki bu hayvan emojilerinden hangisini daha çok seviyorsun?

7. Hangi emoji senin karnını acıktırır?

8. Bu rastgele emojilerden hangisi daha güzel?

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda

18 yaş altı!

18 yaş altı!

Testimize verdiğin yanıtlara göre sen 18 yaş altısın! Daha hayatın çok başındasın ve hayatı yeni yeni keşfediyorsun. Belki ilk aşk acısını tattın, sınav stresleriyle de boğuştun. Ama bunların bir sonu olacağını unutma. Ve hayatının en güzel dönemlerinden birindesin. Sen tadını çıkarmaya bak sadece. İçin kıpır kıpır. Enerjin çok yüksek. Hayattan keyif almayı da iyi biliyorsun. Arkadaş çevrenle de aran çok iyi. Sadece ailenle ufak tefek sorunlar yaşıyor olabilirsin. Bunlar büyümenin sancılı bir süreci bunu unutma. Hayatında güzel şeyler olmasını istiyoruz. Tatlı canını hiç sıkma. :)

19-24 yaş arası!

19-24 yaş arası!

Testimize verdiğin yanıtlara göre sen 19 - 24 yaş aralığındasın! Hayatınla ilgili karar alman gereken bir dönemdesin. Bu durum seni biraz zorluyor ancak kendini daha iyi tanımaya başladığın için adımlarını artık daha sağlam atıyorsun. Değer verdiğin şeyleri keşfettin ve nasıl bir insan olduğunu daha iyi biliyorsun. Senin önünde kimse duramaz. Sen yeterki hevesini hiç köreltme ve yaşamaktan hiç vazgeçme. Zaten daha yaşayacak uzun zamanların var. Belki de aşkı buldun ve onun peşinden de koşmaya başladın. Her şeyin istediğin gibi olmasını diliyoruz. :)

25-30 yaş arası!

25-30 yaş arası!

Testimize verdiğin yanıtlara göre sen 25 - 30 yaş aralığındasın! Hayatını yavaş yavaş düzene soktun. İstediğin gibi olmasa da çoğu şey belli bir sisteme oturmuş gözüküyor. Böyle olmasına çok sevindik. İşler istediğin gibi gitmeyebilir ancak bu dönem de geçici. Daha önce yaşadığın sıkıntıları hatırla. Artık çoğundan eser kalmadı belki de. Yeni dertlerin oldu tabii, ama bunlar da geçici. Sen hayatını her dönemde dolu dolu yaşamaya bak. Aşkı yaşa, dostlarının kıymetini bil. Her şey daha güzel olacak senin için. :)

30 yaş üstü!

30 yaş üstü!

Testimize verdiğin yanıtlara göre sen 30 yaş üstüsün! Gençliğini dolu dolu yaşadın. Artık bir aile kurdun, belki de bir çocuğun var. Ve ona anlatacağın birçok anın olduğuna da eminiz. Hayatın her dönemde tadını çıkarman gerektiğini biliyorsun zaten. İnsanlara karşı da daha seçicisin. Ne isteyip istemediğine eminsin. Kuralların olduğu daha özgür hissediyorsun kendini. Çünkü artık ayaklarının üstünde durabilen bir bireysin. Her şey gönlünce olsun, istediğin ne varsa ona sahip ol. Hayatın tadını çıkarmaya bak. :)

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1203
380
331
166
161
155
155
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
meryem nisa çapan

30 yaş üstü! ne yaptın yaaaa 13 yaşındayım normalde herhalde birdahaki yaş testinde öldün derr

Gamze Öznalbant

Sensin 30 yaş üstü :D

Suide Yeter Demir

13 yaşındayım ben 30 yas üstü nedir