Bu içerik, sadece içeriği yaratan kullanıcı profilinde listelenmektedir. Onedio ana sayfasından, kategori sayfalarından ve arama motorlarından bu içeriğe ulaşılamaz.

Bu içerik, sadece içeriği yaratan kullanıcı profilinde listelenmektedir. Onedio ana sayfasından, kategori sayfalarından ve arama motorlarından bu içeriğe ulaşılamaz.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

En Çok Satan Yeni Bebek Hediyeleri

-

Günler çabuk geçiyor.. Çocuklar büyüyor, gençler evleniyor hatta ve hatta "Küçüklüğü daha dün gibi gözümün önünde" dediğiniz yakınlarınızın bile çocukları oluyor. Zaman yanan saman.. Dolayısıyla eyleme geçme vaktidir. Yeni doğmuş bir bebeğe ne hediye edilebilir diye düşünmekten de öte ne hediye edilmez diye düşünmekte fayda var. Size tavsiyemiz, klişe şeylerden vazgeçin. Yok efendim bebek pijamasıymış, battaniye takımıymış vb. şeylerden uzak durun.. Hatta Prima almanız bile daha faydalı olacaktır :) Sizin hediyeniz daha orijinal ve yeni doğmuş bir bebeğe verilen hediyelerden daha farklı bir şeyler olmalı. Meselâ size tavsiye ettiğimiz aşağıdaki ürünler gibi.. Haydi bakalım, kolay gelsin.

1-) Hoş Geldin Bebek Magnetleri

Buzdolabı gibi metal olan her tür eşyaya yapışabilen magnetlerin üzerine fotoğraf basılabilen versiyonlarını gördünüz mü? Dünyaya yeni merhaba diyen bebeğin fotoğrafını bu magnet üzerine bastırıp, adını da üzerine yazdırdığınız da ortaya unutulmaz bir hediye çıkacak..

2-) Bebeklere Özel Fotoğraflı Yastık

Bebekler için tasarlanmış bu yastık kılıfının üzerine hediye alacağınız bebeğin fotoğrafını bastırıyorsunuz ve böylelikle hediyeniz hiçbir zaman değerini yitirmiyor.

3-) Küçük Bey Bebek Önlüğü

Erkek bebeklere özel olarak tasarlanmış papyonlu bebek önlüğünü sıradan önlüklerden ayrıcalıklı kılan yanı, üzerine isim yazdırılabiliyor olmasıdır.

4-) Küçük Hanım Bebek Önlüğü

Erkeklere özel bebek önlüğü olur da minik hanımlar unutulur mu hiç :) İsim yazdırabileceğiniz pembe piyonklu bu mama önlüğü minik prenseslere eminiz çok yakışacak.

5-) Minik Prenses Sertifikası

Minik prenses sertifikası ile en farklı hediyeyi vermenin mutluluğunu yaşamaya hazır olun! Hem hediye alacağınız bebek, büyüdüğü zaman üzerinde fotoğrafının ve adının bulunduğu bu sertifikayı gördüğünde mutluluğun vuku bulduğu duygular yaşayacak.

6-) Bebeklere Özel Tasarım Çerçeveler

Bebeklerin fotoğraflarını koymak için tasarlanmış çerçeveler sizce de çok tatlı değil mi? Elbise, biberon ve kalpli tasarımları da bulunmaktadır.

7-) Bebeklere Özel Fotoğraflı HDF Çerçeve

Hem sevimli hem de farklı bir hediye vermeyi kim istemez ki! Mavi ve pembe olmak üzere iki farklı renk seçeneği bulunan HDF çerçeveye de isim yazdırmanız mümkündür.

8 -) Araç Çakmak Girişli Mama ve İçecek Isıtıcısı

Sürekli seyahat eden bir tanıdığınızın yeni bebeği olduysa, onlara hediye edebileceğiniz en uygun ürün araç çakma girişiyle uyumlu mama ve içecek ısıtıcısı olacak.

9-) Bir Yaş Fotoğraf Çerçevesi

Bir anne için en onur verici şey, çocuğunun büyüdüğü her anı görüp ona daha çok bağlanmasıdır. Bebeğin ilk adım attığı andan tutun, ilk dişini çıkardığı ana kadar her fotoğrafını bu çerçeveye yerleştirip çocukların ne kadar çabuk büyüdüğünü kendiniz gözlemleyin.

10-) Ayıcık Lamba

Siz de yaşınız kaç olursa olsun oyuncaklardan vazgeçemeyenlerdenseniz oyuncak ayılı bu lambanın uzun ömürlü bir hediye olduğundan şüpheniz olmayacaktır.

Bu içerik, sadece içeriği yaratan kullanıcı profilinde listelenmektedir.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Görüş Bildir