Görüş Bildir

Emzirmenin Ne Kadar Doğal Bir Şey Olduğunu Gösteren 10 Anne-Çocuk Fotoğrafı

Haberler
> Emzirmenin Ne Kadar Doğal Bir Şey Olduğunu Gösteren 10 Anne-Çocuk Fotoğrafı

Emzirme olayı oldukça saklanılan bir şey. Dünya Sağlık Örgütü tarafından, bebeğe oldukça fazla yararı olduğu için desteklenen ve aslında doğanın parçası olan bir şey olmasına rağmen, bir çok insan halka açık yerlerde bebeğini emziren kadınlara karşı. Bu olguya karşı çıkmak için kollarını sıvayan fotoğrafçı Ivette Ivens ve çocukları olan anneler, ortaya çıkardıkları harika fotoğraflar ile emzirme kavramının ne kadar doğal ve kaçınılmaması gereken bir şey olduğunu gözler önüne sermişler. Fotoğrafçı ''Emziren insanlara tıpkı bir kedi yavrusunu besliyormuş gibi bakmak istedim, ya da herhangi bir memelinin yaptığı gibi, eğer kedi sevmiyorsanız.'' demiş ayrıca ''Bunu saklamayı, halka açık tuvaletlerde emzirmeyi, yaş sınırlamalarını unutun, bu durum anne ile çocuğu arasındadır.'' diye de belirtmiş.

Kaynak: http://pulptastic.com/photographer-ca...

1.

1.

Ivette Ivens, ''Bana sorarsanız bir anne çocuğunu istediği yerde emzirebilmeli.'' diye söyleyerek bütün anneleri bu konuda destekliyor.

2.

2.

3.

3.

4.

4.

5.

5.

6.

6.

7.

7.

8.

8.

9.

9.

10.

10.
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
3
2
1
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Buket

Ne hoş ve masum görüntüler aslında. Ama bunlara bakarak bile tahrik olan binlerce erkek vardır eminim.

1. fotoğraftan beri erkeklerin ne düşüneceklerini mi düşünüyordun. Demek ki sende de art niyet var. gibi gibii

cem bil

etrafta bu kadar hanzo varken, bir annenin halka açık bir yerde çocuklarını emzirmesini pek doğru bulmuyorum... tutuculuk yada annenin teşirci olması ile ala... Devamını Gör

uğur inan

teşhircilikten başka bir şey değil. aynı hamileyken çıplak poz veren modeller gibi.

metazed

Burada bile tahrik ve teşhircilikten bahsediyorsun buradaki doğallığı görmek yerine böyle şeyleri görmen gerekmez. İnsan olduğunu hatırla biraz.