Emre Arslan'ın Yeni Şarkısı "Ah Bir Kedi Olsam" ile Mamasız Dostumuz Kalmasın!

-

Özellikle yağmurun yaşamı zorlaştırdığı, sıcak havanın iliklerimize kadar işlediği bugünlerde barınaktaki dostlarımız yeterli gıdaya ulaşmakta zorlanıyor. 

Geçtiğimiz günlerde ‘Ah Bir Kedi Olsam’ şarkısı ile müzikseverlerle ilk buluşmasını gerçekleştiren Emre Arslan, ön ayak olduğu sosyal sorumluluk hareketiyle de gönülleri fethetmeye başladı. İzlenme sayısı ile doğru orantılı artacak şekilde Yedikule Hayvan Barınağı’na mama bağışının gerçekleştirileceği klip daha ilk günlerinde 50.000 izlenmeyi yakalayarak başarının habercisi oldu!

Emre Arslan ilk klip çalışmasını aynı zamanda bir sosyal sorumluluk projesine dönüştürdüğü ‘Ah Bir Kedi Olsam’ şarkısına yaptı!

Daha önce adını "Deneme 1-ki ile Temmuz ayında duyuran Emre Arslan mini mini dostlarımız için çok farklı bir konsept ile karşımıza çıktı! . İlk tepkilerin beklediğinden çok daha iyi olduğunu belirten Emre, hem bu ilk heyecanını paylaşmak hem de başlattığı iyilik hareketini desteklemek için tüm müzik ve hayvanseverleri şarkıyı dinlemeye davet ediyor.

“Bazen sadece bir ‘miyav’ demek bile yeterli olur."

Aradığının aşk olduğunu sadece bir "miyav" ile belirtebilirsin diyen Emre, şarkıdaki kedi olmak isteyen adamı da gülümseyerek anlatıyor. Single içinde yer alan diğer parçası ‘Bu Kalp Seninle’ ile de söyleyecek daha çok sözü olduğunu gösteriyor.

Zengin bir enstrüman yelpazesine sahip çalışmada Emre Arslan'a birçok değerli isim eşlik ediyor.

Müzik prodüktörlüğünü ve düzenlemelerini Volkan Başaran’ın yaptığı, Erekli Stüdyoları’nda kaydedilen şarkıların masteringi de Cem Büyükuzun tarafından yapılmış. 

Zengin bir enstrüman yelpazesine sahip olan single için Hasan Gözetlik, Cengiz Tural, Volkan Hürsever ve Cengiz Ercümer stüdyoya giren müzisyenlerden yalnızca birkaç tanesi.

Hayvanlara destek olmak için uzun bir uğraş veren Emre, Nestle'nin kapısını çalıp dostlarımız için anlaşmayı da ayarlamış!

Kendi deyimiyle şarkısının kahramanına ve onun barınaklarda yaşayan arkadaşlarına küçük de olsa bir faydası dokunsun isteyen Emre, bunun için Nestle’nin kapısını çalmış!

Böylece, “Ah Bir Kedi Olsam” klibi, YouTube üzerinden izlenip paylaşıldıkça, Nestle Purina’nın sponsorluğunda, İstanbul Yedikule Hayvan Barınağı’na her 10.000 izlenme için 10 kg, toplamda da 5 tona kadar varabilecek mama yardımı yapılacak, mama kapları hep beraber doldurulacak.

İşte hem mama yardımı yaparken hem de kulaklarınızın pasını silebileceğiniz Ah Bir Kedi Olsam!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ozturk-sadri-alisik

satış rakamlarının nasi yükseleceğini bilen bi uyanık, hemen üşüşmeyin, biraz sert olun hemen inanmayın

Başlıklar

AşkİstanbulYoutubeaşkmüzik
Görüş Bildir