Elazığ Depremi İçin 'Ücretsiz Yardım Taşımaya Hazırım' Demişti: Konya'da Bir TIR Şoförü İntihar Etti

937PAYLAŞIM

Konya’da iki çocuk babası olduğu belirtilen TIR şoförü Mevlüt Çankaya bugün Konya Kamyon Garajı’da intihar etti. Ajanslar olaya ilişkin bilgi vermezken sosyal medyada TIR şoförünün maddi sıkıntılar nedeniyle intihar ettiği öne sürüldü. Çankaya'nın Elazığ depreminin ardından deprem bölgesine ücretsiz yardım taşımaya hazır olduğunu söylediği bir paylaşımı ortaya çıktı.

37 yaşındaki Mevlüt Çankaya'nın intihar haberi TIR ve kamyon şoförlerinin kullandığı Facebook grubunda duyuruldu. Haber ajansları Çankaya'nın ölümüne ilişkin henüz bilgi paylaşmış değil.

 Görüntü Türkiye Tarafsız Transportçular Klübü adlı gruptan alınmıştır.

Çankaya, Elazığ depremi sonrası yaptığı bir paylaşımda deprem bölgesine ücretsiz yardım taşımaya hazır olduğunu söylemiş.

Çankaya'nın bir süre önce eşinden boşandığı ve arızalanan aracının tamiri için arkadaşlarından borç almak zorunda kaldığı yönünde iddialar var.

CHP'li Erdal Aksünger ve İYİ Partili Ümit Özdağ intiharın ekonomik sıkıntılardan kaynaklı olduğunu vurgulayan paylaşımlar yaptı.

Çankaya'nın bankalara ve çevresine borcu olduğu belirtiliyor.

İntihar haberi kısa sürede sosyal medyanın gündemine otururken sanatçı Mahsun Kırmızıgül de konuya ilişkin bir paylaşım yaptı.

Sputnik Türkiye, emniyet kaynaklarına dayandırdığı haberinde, Çankaya’nın kayda değer bir borcu olmadığını ve eşi ile boşanma aşamasında olduğu bilgisini aktardı.

Sputnik'in ilgili haberine buradan erişebilirsiniz.

Geçtiğimiz günlerde Hatay'da Adem Yarıcı isminde bir vatandaş Valilik önünde "Çocuklarım aç" diyerek kendini yakmıştı. Valilik Yarıcı'nın psikolojisinin bozuk olduğunu belirtirken, ailesi boyacılıkla geçinen Yarıcı'nın iş bulamadığını ve parasız olduğunu söylemişti.

Hatay Valiliği 'Psikolojisi Bozuk' Demişti: 'Çocuklarım Aç' Diyerek Kendini Yakan Baba Hayatını Kaybetti - onedio.com
Hatay Valiliği 'Psikolojisi Bozuk' Demişti: 'Çocuklarım Aç' Diyerek Kendini Yakan Baba Hayatını Kaybetti - onedio.com
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir