Eksik Olmayan Skandallarıyla Kanye West ve Kim Kardashian'ın Dört Yıllık Postmodern Aşk Hikayesi

-
Abone ol

Artık aşk hikayeleri Romeo ve Jülyet gibi, Leyla ile Mecnun gibi destansı değil... Zira bilgi çağındayız ve aşk ilişkilerinde karşımıza çıkan çiftler hayal ürünü olmaktan öte; fazlasıyla gerçek! 

Bu çiftlerden en popüleri Kanye ve Kim, yani nam-ı diğer "Kimye" dördüncü evlilik yıldönümlerini kutladılar. Biz de bu tuhaf ama mutlu çiftin yıllar içerisinde atlattıklarına bir göz atalım dedik.

"Dünyaya karşı tam bir şerefsiz, ama sevdiği kadına karşı gerçek bir centilmen!"

Bu içerikte belki aşka ve bağlılığa dair bir şeyler bulabilirsiniz.. Pek sanmıyoruz ama en azından "ilginç" bulacağınız kesin!

Çünkü Kim ve Kanye, bir çift olunca insanların nasıl da değiştiğini kanıtlar cinsten. İnsanları gıcık etmeye yemin içmişçesine takılan huysuz Kanye, Kim'in yanında tam bir centilmene dönüşüyor. Özel hayatının dramalarını ekranlara dökerek geçimini sağlayan Kim ise, söz konusu Kanye olunca son derece ölçülü ve mesafeli bir tavır takınıyor.

Yani medyaya gösterdikleri o tuhaf maskelerin çıkış anını, beraber olduklarında ancak görebilirsiniz.

Absürt derece tuhaf bir hayatları olabilir; ama şu bariz ki, bu çift son derece mutlu!

Absürt derece tuhaf bir hayatları olabilir; ama şu bariz ki, bu çift son derece mutlu!
Absürt derece tuhaf bir hayatları olabilir; ama şu bariz ki, bu çift son derece mutlu!

Hem de kavuştukları halde mutlu olanlardan! İşte bu yüzden ilginç!

Şimdi hikayelerinin başına gidelim...

Yıl 2003, Kim ve Kanye henüz tanışmıyorlar. Hatta Kim o dönemlerde ünlü bile değil!

Kim, Paris Hilton'un asistanı olarak çalışıyor. Kanye ise Paris'in evindeki bir parti sırasında bir kenarda Kim'in fotoğrafını görüyor ve söylediğine göre "ilk görüşte aşık oluyor."

Zaman içerisinde Kim'in de inceden ünlenmeye başlamasıyla aralarında bir dostluk başlıyor. Fakat hala çok samimi değiller.

Tanıştıklarında da Kim, Kanye'ye pek pas vermiyor. Zira o zaman başka bir sevgilisi var: Seks videosu skandalındaki Ray J!

2007 yılında Kim'in, Ray J. ile sevişirken çekilmiş görüntüleri İnternet'te yayınlanmaya başlıyor. Kardashian adı bu noktada patlamak üzereyken, Kanye hala platonik aşkından vazgeçmiş değil. Hatta bu videoyla ilgili yıllar sonra yaptığı açıklama şu yönde: "Kim'in o videosunu defalarca izleyip mastürbasyon yapmıştım! Benimle olmasını çok istiyordum."

2008 yılında Kanye ve Kim'in tanışıklığı, adeta bir dostluğa dönüşüyor!

2008 yılında Kanye ve Kim'in tanışıklığı, adeta bir dostluğa dönüşüyor!
2008 yılında Kanye ve Kim'in tanışıklığı, adeta bir dostluğa dönüşüyor!

Kim, Kanye ile videolar çekiyor, hatta Kanye bir KKWK bölümüne dahi konuk oluyor. Ama Kim'in hala Kanye'de gönlü yok, başka biriyle çıkmaya devam ediyor.

Kanye ise hala aşkından vazgeçmiş değil! 2009 yılında yazdığı şarkı sözlerinde dahi Kim'e "erkek arkadaşından ayrıl, seni ben istiyorum" tarzı imalarda bulunuyor.

Kanye'nin çabalar sonuçsuz... 2011'de Kim Kardashian, ilk evliliğini yapıyor!

Kris Humphries ile evleniyor fakat neyse ki bu evlilik ancak 2,5 ay sürüyor. Kanye ise bu sırada hala mücadeleden vazgeçmediğini ve Kim'e yaşlı basketbolcu fotoğrafları göndererek "Bak işte, senin kocan da böyle çirkin yaşlanacak!" dediğini dahi itiraf ediyor.

2012'ye geldiğimizde ise Kim, Kris'i terketmiş. Kanye de pusuda beklemişçesine şarkı sözünü yapıştırıyor: 

"Kim'e aşık olduğumu kabul ediyorum

Hem de tam o herife aşık olduğu sırada"

Artık hisler ayan beyan ortada!

Kim, Kanye'nin bu net ilan-ı aşkından sonra nihayet 2012 yılında birlikte olmaya başlıyorlar!

Daha bir ay geçmişken aileler tanışmaya başlıyor. Beraber pozlar veriliyor, aynı eve taşınıyorlar.

2012 ortasında Kanye'nin Kim ile olan ilişkisi artık "ciddi düşünüyorum" boyutunda! Hayranlarını kızdırmayı bile göze almış!

Kanye, Kim'in aile programına daha sık katılmaya başlıyor. Bu hayranlarını fazlaca kızdırsa da, aldırmıyor. Hediyeler, şarkılar, jestler... Tam cicim ayları yaşıyorlar yani!

Daha bu ilişkinin bir senesi bile dolmadan; Kim'in hamileliğinden haberdar oluyoruz!

Işık hızında bir aşk! İkili bu konuda çok mutlu görünüyorlar ama hala bir sıkıntı var: Kim'in eski kocası Kris, inatla boşanma evraklarını imzalamadığı için, bitmiş olan evlilik hala kağıt üzerinde devam etmekte. Neyse ki Kim, Kanye'den hamile kalınca Kris daha fazla diretmiyor ve boşanma konusunda zorluk çıkarmayı bırakıyor.

İlk bebişleri North West doğmadan önce, Kanye Kim'e bir stadyumda güzel bir organizasyonla evlenme teklif ediyor. Doğumdan sonra da düğün!

Diz çöküp "Lüüüütfen benim evlen" diyor sadece. Yüzüğü taktıktan kısa bir süre sonra North West'in doğumu derken 2014'te resmi olarak, güllü dallı bir düğünle evleniyorlar.

Bu an, Kanye'nin yıllar önce yazdığı bir şarkı sözünü anımsatıyor hayranlarına:

"Bir gün bir porno yıldızıyla evleneceğim!"

Artık baktığımız her yerde Kimye var!

Beraber çektikleri Bound videosu dillere düşüyor. Aşklarını her yerde gösteriyorlar, araları acayip iyi...

Dolu dolu bir seneden sonra 2015 yılında yine güzel bir haber: İkinci çocuklarını bekliyorlar!

İkinci çocukları Saint'in doğumundan sonra birazcık sıkıntılar baş göstermeye başlıyor. Kim'in sürekli sosyal medya kullanımı, çocukları fotoğraf çekmeye zorlaması gibi konulardan kavga ettikleri söyleniyor. İkili ise bu iddiaları yalanlıyor. 

Üç yılda iki çocuk, bolca iş derken bu ilişkinin ışık hızında ilerlediği bir gerçek. Elbette sıkıntıların oluşması herkes tarafından beklenen bir şey...

Derken Kanye'nin delilikleri ciddi ciddi sıkıntı yaratabilecek mevzuları gündeme getiriyor. Ama Kim, her şekilde bir yolunu buluyor!

Kanye, kendisine laf soktuğu iddiasıyla önce eski sevgilisi Amber Rose'un yeni sevgilisine sataşıyor, ardından da Rose'un kendisine! Öyle ayarsızca davranıyor ki, bir noktada Rose'un çocuğunun kendisinden olduğunu bile iddia ediyor. Rose sinirli, hayranlar sinirli...

Kim, bu noktada devreye girerek, aslında tüm dünyaya Kanye'yi nasıl da iyi idare edebildiğini gösteriyor. Zira Rose, Kanye'ye dava açmak üzereyken, ertesi gün Kim ile Rose'un bir selfie'sini görüyoruz. Kim olaya el atıp, eşi adına özür diliyor ve mevzuların üstünü insanları şaşırtarak kapatmayı yine başarıyor. 

Bu arada Rose, Kanye'yi de affediyor ve Kanye ödül törenlerinde Rose'a selam çaktıkça, Kim'in kıskanacağına dair haberler çıkıyor. Ama yok! Bu çiftte, kıskançlık namına hiçbir şey yok!

2016 yılında Kim Kardashian, Paris'te rehin alınıyor...

Bu aslında ilişkilerinin geçtiği ilk ve önemli test. Zira bu olay her ne kadar akıllara "kesin sahte, ilgi çekmek için yaptılar, planlı" gibi düşünceleri getirse de, zaman içerisinde doğruluğu polis tarafından kanıtlanıyor. Süslü hallerine alıştığımız Kim, uzun süre eve kapanıyor, görüntülendiğinde ise perperişan halde...

Kanye, bu dönemde kendisini arayıp sormayan dostlarını, hatta Beyonce ve Jay-Z'yi dahi defterden sildiğini açıklıyor.

Kim kendini toparlıyor, Kanye yeni albümünü hazırlıyor... Ve karısını, kendisini ve daha pek çok insanı eski sevgilileriyle aynı yatağa koyduğu o malum klip yayında!

Kim, Kanye ne yaparsa yapsın arkasında durmaya devam ediyor. Sanatçıdır, diyor. Onun fikirleri çok ileri, anlayamazsınız, diyor.

Taylor Swift'in Kanye'ye karşı söyledikleri karşısında kocasını adeta Bizans oyunlarıyla koruyan Kim!

Taylor Swift'in ses kayıtlarını alıp vakti gelince ortaya çıkarmalar mı dersiniz... Yoksa resmen ailesini ve yakın dostlarını örgütleyip Swift'i dışlamalar mı... Neler neler! Kim, Kanye'yi daima koruyor. Bu da zaten ikisinin de işine geliyor nitekim bunlar hep popülerlik!

2016 sonunda Kanye büyük bir sinir krizi geçirerek hastaneye kaldırılıyor...

Kim bu konuda asla sır vermiyor. Kanye'nin ciddi bir psikolojik problemi olduğunu

Ve 2017, 2018... Kanye, tüm camiayı karşısına alarak Trump'a olan desteğini açıkladığında dahi Kim'i karşısına alamıyor!

Kim, Kanye'nin görüşlerine saygı duyduğunu söylüyor. Kanye ise "Karım daha fazla açıklama yapmamam gerektiğini söyledi" diyerek onun sözünü nasıl dinlendiğini...

Ama bazen Kanye öyle bir saçmalıyor ki; onu Kim'in stratejik zekası dahi kurtaramıyor. Yine de Kim, daima Kanye'nin en büyük destekçisi...

Dünyaları çok hızlı ve ışıltılı, dönen paralar hayatları üzerinden ve çok büyük, adeta zirveye oynuyorlar... Ama birbirlerini seviyorlar.

Ne diyebiliriz ki; bu tuhaf çiftimizin 4. yıldönümleri kutlu olsun.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
norveclitalyan

Ya şu ne iş yaptığı belli olmayan kevaşeyle, ruh hastası godoşu içerik yapmayın artık. Birşey kaybetmezsiniz.

canbaz67

bana hepsi show'un bir parçası gibi geldi, işleri bu gibi, anlaşmalı bir evlilik, amaç gündemde kalmak, show must go on :) yine de bilemem.

zeynep-ozdemir45

Kim kim yaa 😂 Kanye kim 😂Ne saçma gereksiz bir içerik

gozde-ayten

efsane 🔥

serdar-sert

Postmodernlik diye iğrenç ve ahlaksız bir ilişkiyi anlatmışsınız başka diyecek birşey yok

Görüş Bildir