Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Eğitim Hayatını Anlat Hangi Milyonerin Senin Ruh Eşin Olduğunu Söyleyelim!

161PAYLAŞIM

Eğitim hayatınla ilgili bu soruları yanıtla, hangi milyonerin senin ruh eşin olduğunu öğren!

1. İlkokul hocana seni sorsak hangisini söyler?

2. Lisede bu derslerden hangisini daha çok seviyordun?

Matematik
Fizik
Edebiyat
Beden Eğitimi

3. Yarın çok önemli bir sınavın varken sevgilin seni yanına çağırıyor. Ne yaparsın?

Bütte geçeriz ya...
Sevgilimle sınavdan sonra görüşürüm.
Bunu duymamış olayım.
Gidip onun yanında çalışmaya devam ederim.

4. İlkokul arkadaşlarından hala görüştüklerin var mı?

5. Hiç sınıfta kaldın mı?

6. Bir dersten kalma sebebin genellikle ne oluyor?

Devamsızlık
Tembellik
Şanssızlık
Ben kalmam ki.

7. Okumayı kolay sökmüş müydün?

Sınıfta ilk sökenlerdendim.
Biraz zorlu oldu.
Okula başlamadan sökmüştüm zaten.
Hatırlamıyorum

Mark Zuckerberg!

Eğitim hayatın hakkında cevapladığın sorulara bakacak olursak girişimcilik senin ruhunda var. Her zaman için harekete geçmesen de kafanda sürekli bir şeyler var. Ama ortaya çıkartacağın işin kusursuz olmasını istediğini için şu sıralar beklemedesin. Kafandakilere hayata geçirmekte çok geç kalmamanı tavsiye ediyoruz. Bol şans! :)

Elon Musk!

Sahip olduğun öngörü seni başarıya ulaştıracak en kuvvetli kozun. Seni olduğun yerde saydıran etkenlerden bir an önce sıyrılıp işe koyulmalısın. Gerçi şu sıralar ufak ufak bir şeyler planlamaya başladığına eminiz. Teknolojiye olan ilgin ve gündemi takip ederek kendini güncel tutman da senin gücüne güç katan özelliklerinden!

Cem Uzan!

Sen kesinlikle zeki ama çalışmayanlardansın! Neşeli tavırların ve tatlı sohbetinle her zaman ortamların aranan ismi oluyorsun. İnsanlar senin özgüvenine ve disiplinine hayranlıkla bakıyor. Kendini bildin bileli bir şeylerin kısa yolunu arıyorsun. Kısıtlı zamanda doğru hamleler ve kritik kararlarla kendini her zaman ileri taşımayı başarıyorsun! Mazot 1 lira olacak!

Bill Gates!

Sen kendine saygısı çok yüksek olan birisin ve bu da senin en büyük silahlarından bir tanesi. Kendine duyduğun saygı sayesinde her zaman düşünerek ve hesap ederek hareket ediyorsun. Duygularınla verdiğin kararlar da genellikle doğru çıkıyor. Bir şekilde şans faktörünü yanına çekmeyi başarıyorsun. Rasyonel kararların ve fırsatçılığınla senin ruh eşin olan milyoner kesinlikle Bill Gates!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
arzu-eser-ezme-ezme

+ 1

heart-shaped-glasses

Elon Musk

eren-uncuoglu-amg

ümstadlar be söylediklerinizin hepsi doğru

dilanyakar

Cem Uzan!

Gizli Kullanıcı

Elon Musk! Sahip olduğun öngörü seni başarıya ulaştıracak en kuvvetli kozun. Seni olduğun yerde saydıran etkenlerden bir an önce sıyrılıp işe koyulmalısın. Gerçi şu sıralar ufak ufak bir şeyler planlamaya başladığına eminiz. Teknolojiye olan ilgin ve gündemi takip ederek kendini güncel tutman da senin gücüne güç katan özelliklerinden!

Görüş Bildir