Edis'in de Hedefte Olduğu Norm Ender'in Yeni Şarkısı "Konu Kilit" İle Rap Camiasında Ortalık Yine Karıştı!

449PAYLAŞIM

Dislike rekoru mu gelecek acaba?

Rap dünyasında gerek disslerle gerekse rapçilerin özel hayatlarıyla ilgili birçok gündem oluyor ve bazen takip etmekte bile zorlanıyoruz.

Bu gündemlerden biri belki hatırlarsınız uzun bir aradan sonra 'Mekanın Sahibi' isimli parçasıyla camiaya geri döndüğünü ilan eden Norm Ender'in birçok rapçiye attığı dissti.

Norm Ender bu parçasıyla Ezhel, Ben Fero ve Khontkar gibi günümüzün önemli rapçilerine sataşmıştı. Size burada detaylıca anlatmıştık.

Norm Ender Yeni Çıkan Parçası 'Mekanın Sahibi' ile Bütün Rapçilere Diss Atınca Rap Camiası Fena Halde Karıştı! - onedio.com
Norm Ender Yeni Çıkan Parçası 'Mekanın Sahibi' ile Bütün Rapçilere Diss Atınca Rap Camiası Fena Halde Karıştı! - onedio.com

Bir süre sonra da Khontkar bir markanın reklamında da kullanılan parçanın çalıntı olduğunu iddia etmiş ve ardından Young Slatt, "beat'imi çaldı" ifadelerini kullanmıştı.

Bunun üzerine de Mekanın Sahibi isimli şarkısı telif hakkı ihlali nedeniyle Spotify tarafından kısa bir süre kaldırılmıştı. Buradan da detaylara bakabilirsiniz;

Ne Oldu Ya Foton Gitti? Norm Ender'in Mekanın Sahibi İsimli Parçası Çalıntı İddialarının Ardından Spotify'dan Kaldırıldı! - onedio.com
Ne Oldu Ya Foton Gitti? Norm Ender'in Mekanın Sahibi İsimli Parçası Çalıntı İddialarının Ardından Spotify'dan Kaldırıldı! - onedio.com

Şimdi de Norm Ender, yeni çıkardığı "Konu Kilit" isimli parçasıyla ortalığa bombayı bıraktı.

Kısa süre sonra da parçayı sevenler ve sevmeyenler adeta like ve dislike savaşına girdi fakat beğenmeyenlerin sayısı bi hayli arttı.

"Yeni bir Tarkan olamıyor mu Edis Görgülü?" sözüyle Edis'in de nasibini aldığı şarkı hem rap camiasından bazı isimlerin hem de dinleyicilerin tepkisini çekti.

@ServerUraz

@Khontkar

@kamufle34

@emreksnkc1

@alternativemn

@askerkegi31

@senolunkocasi

Bu arada parçada geçen "o ne diyo" sözü bizim gibi dinleyicilerin de kulağından kaçmamış. 😂

@utku_bedirhan

Vallahi biz bir şey yapmadık. 😀

@siyahvizor

Şarkıyı nasıl buldunuz? Sizce bu kadar dislike almayı hak ediyor mu?

Yorumlarda konuşalım!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
red-factor

Sagopa'nın Patron ile yaptığı "Siyah" o kadar ilgimi çekmemişti ama bir nebze iyiydi. Aradaki verse'lerde bile Sagopa'nın eski halinden izler vardı. Bak o parça bile iyiydi gözümde. Bu "konu kilit" tam bir sıçış parçası. Yani hiçbir anlamı yok. Rap'ten anlamayan adama "otur kafiyeli parça yap, önüne gelen diss at" desen yemin ediyorum daha iyi iş çıkartır. Klibe laf bile etmiyorum. Sözde fener ile aydınlatmalar, "benim ışığımı takip ediyorsunuz" tarzı sembolik hareketler. Norm'cuğum bir siktir git kardeş.

huysuzpanda

RAp mizükten pek anlamam hatta bitek sagopa dınlerım bıde kendi kuzenimi 😉😉

mamagang

yine anladım ki ezhel müzisyen norm diss çi ye yo

yesim-argunsah

konu beni ilgilendirmiyor herkes birbirini yesin ben çekirdek alıp geliyorum

bilal-kilic7

sen seversin...

the-mongol

Parça çöp,kimsenin de siklediği yok ama onedio öyle mi?Yok ortalık karıştı yok anası yok bilmem nesi,ana medyaya konu oldu ya rap,abartın.

Görüş Bildir