Ecrin Bebeği Kim Öldürdü? Özkan'la İlgili Ortaya Atılan Bu Yeni İddia Kafalardaki Soru İşaretlerini Giderecek mi?

351PAYLAŞIM

Günlerdir kayıp olan ve 27 Mayıs günü cesedi bulunan Ecrin'in ölümüyle ilgili ortaya yeni bir iddia atıldı. İddiaların hedefindeki kişi her zamanki gibi yine Özkan'dı. Ecrin'le ilgili bu son dakika gelişmesine gelin birlikte bakalım.

Bildiğiniz gibi kayıp bebek Ecrin günlerdir aranıyordu. 27 Mayıs günü Ecrin'in kaybolduğu yere yakın alanda da bir ceset, ayakkabı ve parçalanmış kazak bulunmuştu.

Adli tıp raporuna göre bu cesedin Ecrin'e ait olup olmadığı ve neden öldüğü yakında ortaya çıkacak ama aile cesedin Ecrin' ait olduğunu düşünüyor. Merakla gelecek raporu bekliyoruz.

Ecrin'e ait olduğu söylenen bir ceset bulunmuş olsa da akıllardaki soru işaretleri bir türlü yok olmadı. Müge Anlı'nın programına çıkmaya devam eden Özkan'la ilgili yine bir iddia da ortaya atıldı.

Özkan'ın annesi akrabalarına Özkan'ın traktörden çocuğu düşürdüğünü, ezdiğini söylemiş ve bunu duyan küçük bir çocuk ailesine anlatmış. Bunun üzerine de aile Müge Anlı'ya bağlandı.

Özkan'ın çocuğu traktörden düşürdüğünü söyledi ve oldukça emindi. Bu suçlamayı Özkan hiçbir şekilde kabul etmedi.

Adli tıp raporunu merakla beklediğini de söyledi.

Bu iddiaya göre stüdyodakiler Özkan'ın çocuğu traktörden düşürüp öldürdüğünü ve Özkan'ın annesinin de bunu bilip sakladığını düşünüyor.

Aynı zamanda cesedin ortaya çıktığı alanda bulunan ayakkabının diğer teki de bulundu.

Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz. 

Siz neler düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım!

Kayıp bebek Ecrin olayını başından beri takip ediyoruz. Bu iki içerikte tüm süreci sizlere anlatmıştık.

Ecrin Bebek Bulundu mu? Müge Anlı'nın Programındaki Kayıp Bebek Olayında Çember Daraldıkça Can Sıkıcı Yeni Gelişmeler Yaşanıyor! - onedio.com
Ecrin Bebek Bulundu mu? Müge Anlı'nın Programındaki Kayıp Bebek Olayında Çember Daraldıkça Can Sıkıcı Yeni Gelişmeler Yaşanıyor! - onedio.com

Burada da en başından her şeyi işlemiştik.

Günlerdir Takip Ettiğimiz ve Kafalarımızı Karıştıran Kayıp Bebek Ecrin Olayını Tek Tek En Başından Anlatıyoruz! - onedio.com
Günlerdir Takip Ettiğimiz ve Kafalarımızı Karıştıran Kayıp Bebek Ecrin Olayını Tek Tek En Başından Anlatıyoruz! - onedio.com
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
aleyna-altekin

Yine Bir Melek Daha Gitti. İnsanlığından Utanıyor İnsan Yazıklar Olsun.

Gizli Kullanıcı

Minik yavrunun dramı böyle bir aile de doğmasıyla başlamış zaten.Kim öldürduyse soylesin melek yavrunun ruhu huzur bulsun.

sevgi-deniz5

bizim köyde de böyle bir olay olmuştu. çocuk traktörün gölgesinde oynuyor. Abisi de onu fark etmiyor. traktörü çalıştırınca geri geliyor ve çocuk büyük tekerleğin altında kaldı. iç organları bile dışarı fırladı. kemik falan zaten paramparça oldu. kızcağız oracıkta öldü. hastaneye bilerek götüremediler. yoksa abi ceza alacaktı. ama olan gariban kıza olmuştu.

kader-ilknur-karatas

Keşke siz şikayetçi olsaydınız. Ölen öldüğüyle kalmasaydı

gozde-cetin8

siz niye şikayetçi olmadınız.bilerek olmuş bişey değil anlıyorum ama bu kişiler kadar sizlerde suçlusunuz.buraya yazarak suçunuzu marifetmiş gibi anlatmayın

tanidikgelenyabanci

durumu her sabah kalkıp canlı canlı izliyorum. hiçbir ilerleme kaydedilemiyor. Özkan için de tamam kesin bu yaptı diyorum, sonra da yok yok başkasının parmağı var diyorum. üvey babadan da şüpheleniyorum. aslında bu olay herkesten şüphelenme olasılığı yüksek olan bi vakâ. olay boka sardı iyice, sonucu aşırı merak ediyorum.

Gizli Kullanıcı

o kadar vicdansız ki hala itiraf edemiyor bu dırumda kaza olma ihtimali düşük bence.. soğukkanlıca işlenmiş bir cinayet

Görüş Bildir