Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Düşman Başına! Ağzından Küfür Eksik Olmayan İnsanların 15 Özelliği

821PAYLAŞIM

Ağzından saniyede bir küfür çıkan, her fırsatta küfür etmese ölecekmiş gibi davranan insanlar yeminle düşman başına! Dinlemesi zor, anlaması zor, tahammül etmesi çok zor bu insanlar, keyifli ve sağlıklı bir diyaloğun önündeki en büyük engellerdir. 

Gelin dert, bela bu insanların özelliklerine hep birlikte bakalım...

1. Her cümlenin sonu bu insanlar için küfür demektir. Noktalama işareti kullanır gibi bir küfür yerleştirirler mutlaka cümle sonlarına.

O küfürü söylemese/yazmasa kabız olacak mazallah.

2. Sinirlenmesi, öfkelenmesi ya da kızması bile gerekmiyor muhtemelen bunun için. Sıradan herhangi bir cümle bile küfür edebilmek için yeterli sebep.

"Su içiyorum bilmem hangi sülaleni bilmem ne yapayım......."

3. Bu insanlar küfretmeyi genellikle temel bir ihtiyaç olarak yaşam kodlarına yazmışlardır.

Evet şimdi derin bir nefes alıyoruz ve küfür veriyoruz....

4. Ne karşısındaki insanlara ne de kendilerine saygı duyarlar.

Saygı ve özsaygı yitirilmiş durumdadır, kendini ifade etmenin daha az saldırgan bir yolu da yoktur dakika başına zilyon tane küfür eden insan için.

5. Sandıklarının aksine asla komik ya da eğlenceli değil, sadece son derece iticilerdir.

İnsanın aha böyle üstlerine kusası gelir.

6. Küfür güzellemesi yapmaya bayılırlar, kendilerini savunmak için her fırsatta bir dünya saçma sapan tezler üretirler.

"Bu azimle sen gerçekten bilim insanı olmalıymışsın" dedirten türden birtakım açıklamalar, analizler, tezler bu tür insanların ayırt edici özelliği haline gelmiştir.

7. Küfür etmenin insanı inanılmaz bir rahatlığa erdirdiğine yürekten inanırlar.

"İnsan deşarj oluyor ya...." gibi psikoterapik bir etkisi olduğuna inandırmışlardır kendilerini.

8. Küfür etmenin alışkanlık, bırakmanın da zor olduğunu katiyen kabul etmezler.

Zor olabilir belki ama imkansız da değil....

9. Özgüveni olmadıkları için de karşılarındaki insanı amansızca ettikleri küfürlerle incitirler.

Birini incitme niyetiniz olmayabilir ama o kadar çok küfür elbet birilerinin kalbini kıracaktır ki buna kimsenin hiç de hakkı yoktur.

10. Nasıl bir çelişkiyse kadınlar konusunda oldukça "hassas" davranırlar. Ortamda bir kadın varsa ıkına ıkına konuşurlar.

Dedik ya alışkanlık olmuş bir kere. Küfürsüz konuşmak çok zordur artık bu tür insanlar için. "Bak oğlum, yanımızda bayan var, küfür edemiyom :Sss" dediğinizde kimse size "Aaa ne kadar da saygılı bir bey <3" demiyor.

11. Ve de bir kadına küfür etmeyi asla yakıştıramazlar...

Her şeyde olduğu gibi küfür etmenin de cinsiyeti yoktur. Cinsiyetçi küfür etmek; herkes için kabul edilmezdir. Saniyede bir cinsiyetçi küfür duymak ise insanda harakiri yapma isteği uyandırır.

12. Biricik organlarını her yere dahil ederek erkekliklerini güçlendireceklerine inanırlar. Zira ettikleri küfürlerin neredeyse tamamı cinsiyetçi küfürlerdir.

Marifet değil bunlar, özgüven eksikliği. Erkekliğinizi göstereceksiniz diye bu kadar çaba sarf etmenize gerek yok, belli zaten....

13. "Küfretmek, zekâ gerektirir ya hihihii" gibi saçmalık dolu bahanelerle de her yerde meydan okurlar.

Belli belli ama sen yine de o zekâyı başka bir yere kanalize etsen????!?!?!

14. Muhtemelen küfürle cümlelerinin daha aykırı, kendilerinin de daha asi görüneceklerini düşünürler.

Çok yanlış anlamışsın cnm, anarşiklik bu değil...

15. Dilinin zenginliğiyle ve ne kadar "yaratıcı" küfürler edilebildiğiyle ilgili her yerde gerine gerine övünmekte üstlerine yoktur.

Yarebbim sen insanı övünecek başka bir şeyi olmadan bu diyarlarda bırakma, amin! :(

Çevrenizde böyle insanlar varsa kanalizasyona süpürün onları. ^.^

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
sacris-iero

Ben çok küfür eden bir İnsanım ancak bu sizin yaptığınız tespitlerin neredeyse hiç biri yok. bu sizin yaptığınız "sözde" aşağılama ancak bunun bize hiç bir faydası olmayacağını bilmenizi isterim kendisine bile küfür eden insanı istediğiniz kadar aşağılayabilirsiniz hiç umurunda olmayacaktır.

selman-ay

Çok alakasız tespitler.

tara-naz

ben küfür ettiğimde vicdan azabından sonsuz bir pişmanlık duyuyorum HİÇ BİR nedeni yok küfürün sadece iğrenç mantıksız kelimeler dizesi nolur karşımızdakini ya da herhangi bir şeyi kırmamaya çok dikkat edelim gerçekten çok kötü :c

elif_canak

LAN BİR DE YORUM YAZMIŞSINIZ. BİZ SİZİN KÜFÜRLERİNİZİ Mİ ÇEKELİM? YALNIZKEN KÜFREDİN. BARİ BUNU YAPIN. BIKIN ARTIK ULAN TERBİYESİZLİKTEN BIKIN BIKIN BE. KÜFÜR ETMEK KOLAY AMA HADİ SİZ DİNLEYİN AĞZINDAN KÜFÜRDEN BAŞKA SÖZ ÇIKMAYANI 24 SAAT. EDEPSİZLER YAA. SİZ OLMAYANLARIN DA BİR SABRI, BİR SINIRI VAR. ŞEREFSİZLİĞİNİZE TAM GAZ DEVAM...

elif_canak

Küfretmeyi bende seviyorum ama abartınca resmen intihar nedeni oluyor.

Görüş Bildir