Dünyayı Şoke Eden Oyun Mavi Balina Hakkında İki Çift Lafı Olan 13 Kişi

-

Özellikle yurtdışındaki gençler arasında popüler olan ve oldukça tehlikeli sonuçlar doğurabilen Mavi Balina oyunu gündemden düşmüyor. Biz de zorlu görevler üzerinden ilerleyen bu oyuna şaka yollu yeni zorlu görevler ekleyenleri derledik.

1. 

2. 

3. 

4. 

5. 

6. 

7. 

8. 

9. 

10. 

11. 

12. 

13. 

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
gece-gunes

Blue whalle oyunun kurucusu da söykemişdiki. Bu oyunu normal insanlar oynamaz. Biz dünyadaki gerkesiz atıkları temiziliyoruz. (Onlara hak vermiyorum, ama bu oyunu oynayanlar normal olamaz.)

uzunyol

bu oyun öncelikle 50 görevden oluşuyor 50.görevde bir çatıdan atlayıp intihar etmeniz isteniyo. görevler; 1.Bir jilet aracılığı ile elinize, “f57” çizin ve fotoğrafını gönderin. 2.Sabah 4:20’de uyanın, size gönderilen pgibopatça görünen ve korkunç videoları izleyin. 3.Kolunuzu derin olmayacak şekilde 3 kez damarlarınızla birlikte kesin ve fotoğrafını gönderin. 4.Bir kağıt üzerine balina resmi çizip fotoğrafını gönderin. 5.Eğer bir balina olmaya hazırsanız, bacağınızı keserek evet çizin. Yoksa, kendinizi birçok kez cezalandırma amaçlı kesin. Verilen şifreli görevi çözün. 6.Elinize, “f40” çizin keserek ve fotoğrafını gönderin. 7.VKontakte durumunuza, “#ben_balinayım” (rus. #я_кит) yazın. 8.Korkularınızı aşın. 9.Sabah 4:20’de uyanın ve çatıya çıkın. Ne kadar yüksek, o kadar iyi. 10Elinize bir balina çizin keserek ve fotoğrafını çekerek gönderin.

uzunyol

11.Gün boyu pgibopatça görünen korku videoları izleyin. 12.Onların size gönderdikleri müzikleri dinleyin. 13.Dudağınızı kesin. 14.Elinize defalarca iğne batırın. 15.Kendinize acı verecek bir şey yapın ve hasta olun. 16.Bulabildiğiniz en yüksek çatıya çıkın ve köşesinde bir süre bekleyin. 17.Bir köprüye gidin ve köşesinde bekleyin. 18.Bir vinç bulup tepesine çıkın ya da çıkmayı deneyin. 19.Güvenilir olup olmadığınız kontrol edilecek. 20.Skype aracılığıyla bir balina ile, yani sizin gibi bir oyuncu veya kurucu ile konuşun. 21.Bacaklarınızı sallayarak bir çatıya çıkıp köşesinde oturun. 22.Başka bir şifreli görevi çözün. 23.Gizli görev. 24.Bir balina ile buluşun. 25.Kurucu size ölüm tarihinizi söyleyecek ve bunu kabul etmek zorundasınız. 26.Sabah 4:20’de uyanıp bir demir yolu bularak raylarda gezin. 27.Gün boyu hiç kimse ile konuşmayın. 28.Balina olduğunuza dair yemin edin.

uzunyol

.Geriye kalan 30. ve 49. görev arasında, her gün sabah 4:20’de uyanıp, kurucusunun size gönderdiği müzik ve korkunç videoları izlemeniz veya dinlemeniz isteniyo.En son 50.görevdede çatıdan atlayıp intihar etmeniz isteniyo belki görüpte merak edenler olur diye atıyorum.

uzunyol

EVET AMACIM BUNALRI YAZIP COCUKLARA ÖZENDİRMEK VE OYUNU OYNAYIP INTIHAR ETMELERINI SAGLAMAK VARMI BI DIYECEGINIZ

boslafebesi

Diyecek bişey yok kardeşim bi an önce 50. görevi başarman dileği ile <3

ondershen

İLGİNÇ OLAN OYUNU HAZIRLAYAN RUS GENCİNİN TUTUKLANIP HAPSE ATILMASI VE 'BU OYUNU DÜNYA ÜZERİNDEKİ ENAYİLERİ ÖLDÜRMEK İÇİN HAZIRLADIM.' DEMESİ BENCE.

berk-andic

Ursula Poznanski'nin Erabos isimli kitabını okuyun çok benzerdir konusu.

cherry-patates

Duyar kasanlar için bir "ufak" noktaya değinmek istiyorum izninizle; sen çocuğa şeyinin fotoğrafını çekip bilinmedik insanlara göndermenin bir cesaret göstergesi olmadığını, neden bunu yapmaması gerektiğinde altını çizmen gereken mahremiyet değerlerini öğretmez de "çok gonoh" ya da "yasak" demekle yetinirsen o çocuğa bunu yaptırırlar. Dalga geçilen oyuna kapılan çocuklar değil arkadaşlar farkında mısınız bilmiyorum.

Görüş Bildir