Görüş Bildir
Haberler
Dünyanın En Çok Satan Telefonu: Nokia 1100

Dünyanın En Çok Satan Telefonu: Nokia 1100

Batuhan
05.10.2015 - 11:20
İçeriğin Devamı Aşağıda

Günümüzde cep telefonu pazarı, kullanıcının çeşitli ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik akıllı özelliklerle donatılmış, hatta “cep telefonu” ismini bile “akıllı telefon” ile değiştiren birçok üst seviye cihaza ev sahipliği yapıyor. Bunların arasında en popülerleri ise elbette Apple ve Samsung. Ancak iş satış rakamlarına gelince ortada ne Apple ne de Samsung söz konusu. Üstelik dünyanın en çok satan telefonu “akıllı” bile değil.

Yayınlanan son rakamlara göre dünyanın en çok satan cep telefonu Nokia 1100. Şimdiye kadar 250 milyondan fazla satan Nokia 1100, Finlandiyalı şirketin batma aşamasına gelmeden önce epey sırtlamış bir cihaz olarak karşımıza çıkıyor. Listenin ikinci sırasında ise yine bir Nokia, hatta 1100’ın kardeşi 1110 bulunuyor. O da yaklaşık 250 milyon satış adedine sahip ve listenin anca sonlarına doğru karşımıza çıkan Apple ve Samsung imzalı akıllı telefonlara fark atmış durumda.

LOG

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
6
2
2
2
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Neo Kiwwit

Yigit ölür Namı kalır... -)

Ali Tüylüoğlu

Çocukluğumda gündüz hayallerimi gece rüyalarımı süslerdi onu çok istemiştim bir kez bile avuçlarımda hissedemedim bir umuttu benimki si, değil yavaş yavaş bü... Devamını Gör

Melih Ertaş

sırf üstünde led ışık var diye bu kadar satmadıysa bende bir şey bilmiyom amk