Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Dünyanın Dört Bir Köşesindeki Ofis Çalışanlarını Etkisi Altına Alan Acayip Akım

 > -
Abone ol

İş yerinde sıkıcı bir günü kurtarmanın en iyi yolu, belki de küçük şakalardır. Mike Whiteside'de aynı şekilde düşünmüş olacak ki, sayesinde bizler de bu tuhaf akımla tanışmış olduk. Hikayemizi kısaca özetlersek;  kahramanımız  Whiteside yine sıkıcı bir iş gününde ve gayet bunalmış bir vaziyette önündeki ekrana bakarken, bakışları bir anda ekranın üzerinden karşısında oturan arkadaşına kayar. O açıdan tek görebildiği şey, ekranın üzerindeymiş gibi duran iş arkadaşının kafasıdır. Bunu üzerine Whiteside'in aklına, kullandığı ekran koruyucusunu, iş arkadaşının kafasıyla eşleşen bir hayvan gövdesiyle değiştirme fikri gelir. Ve daha sonra da oluşan manzarayı fotoğraflar. Daha sonra, ortaya çıkan fotoğrafı gören. tüm ofis çalışanları da bu eğlenceye ortak olur. Çektikleri fotoğrafları da tumblr'de açtıkları bu hesapta yayınlamaya başlarlar.  Kıyamet de işte o zaman kopar...

Kaynak: http://twistedsifter.com/2015/05/coworke...

1. 

2. 

3. 

4. 

5. 

6. 

7. 

8. 

9. 

10. 

11. 

12. 

13. 

14. 

15. 

16. 

17. 

18. 

19. 

20. 

21. 

22. 

23. 

24. 

25. 

26. 

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
barisylmz

bu içerik olmuş :D

Gizli Kullanıcı

İçerik mi, apple reklamı mı çözemedim .

zoraki-isim

bizim için casper nekadar ulaşılabilirse, onlar için de apple okadar...

darwinator

Bilişim firmalarından tut yazılım firmalarına grafik tasarım yapan firmalara kadar herkes apple tercih ederki mantıklı bir seçenektir. İş istasyonu ayarında makinaları var ama iş istasyonuna kıyasla fiyatları uygun. Ayrıca apple endüstride standartlaştı artık.

emre-sahin4

Yok ben baktım burası temiz :D Viral giydirme yapılmamış. apple kadar samsung da var hanımefendi. Artı olarak sunumun en ufak bir yerinde marka ismi kullanılmamış aslında bakıldığında ''Postit'' reklamı deseydiniz daha akla yatkın gelebilirdi :) Saygılar.

mrs.clifford

%90 ı samsung un ne Apple ı ??

Gizli Kullanıcı

Reklamın türünü belitrmemem reklam olduğunu hissettiğim gerçeğini değiştirmiyor. Reklam üzerine master yapmadım :) Çok komik bir yorum olmuş bu, bir şey kanıtlamak zorunda değilsiniz, değilim. Hissi bir yorumdu bu. Ayrıca gayet dikkatsiz biri olmama rağmen apple logosunun görsel algıma ciddi oranda girmesi, ürün yerleştirme yapılmamış olsa dahi 'bilinçsizce elde edilmiş başarı'dır. Sonuç olarak bir ürünün en iyi pazarlaması ve reklamı mevcut kullanıcılar tarafından yapılır. Ben de logonun gözüme sokulduğunu hissettim. İstemsizce :) Saygılar.

Gizli Kullanıcı

Sima Koç, üşenmedim sizin için tekrar baktım, sadece benim apple logosunu görebildiğim 13 fotoğraf var ki bu içeriğin %50si eder.Bir yorum nasıl bu kadar büyütüldü anlamış değilim sakinleşelim lütfen :) Saygılar.

annabeth

17 deki arkadaş eşşek olduğunu anlamamış gibi ;)

endexus

Cem yılmaz'ın bir lafı vardır ofis çalışanları için bilen bilir! "Gizli işsizler" Sabah kahveyi al toplantıya git aaa bak öğle olmuş hadi öğle yemeğine, sonra da bir toplantı daha aaa bak akşam olmuş hadi eve gidelim çok yorulduk bugün üyyfff! :D :D

kowalski

yeni akım mı bunların çoğu aynı ofiste çekilmiş bi yerlerinizden element uydurmayalım ;)

Görüş Bildir