Dünya İnsanlarının 47 Büyüleyici Fotoğrafı

 > -

Güzelliğin dünyanın her yerinde, her renkte olabileceğinin birbirinden etkileyici 47 portre fotoğrafıyla kanıtı...

Kaynak: http://www.buzzfeed.com/mrloganrhoades/4...

1. 

Eric Lafforgue / Via ericlafforgue.com

2. 

Navesh Chitrakar / Reuters

3. 

Eric Lafforgue / Via ericlafforgue.com

4. 

Navesh Chitrakar / Reuters

5. 

JAMES L. STANFIELD / National Geographic Creative

6. 

Eric Lafforgue / Via ericlafforgue.com

7. 

© Dmitri Markine / Via dmitrimarkine.com

8. 

Eric Lafforgue / Via ericlafforgue.com

9. 

© Dmitri Markine / Via dmitrimarkine.com

10. 

© Dmitri Markine / Via dmitrimarkine.com

11. 

David Lazar / Via davidlazarphoto.com

12. 

Photograph by Dave from The Longest Way Home - one epic journey, many great travel guides” / Via thelongestwayhome.com

13. 

David Lazar / Via davidlazarphoto.com

14. 

© Konstantinos Vasilakis / Via Facebook: konstantinosvasilakis.photography

15. 

David Lazar / Via davidlazarphoto.com

16. 

ALEX TREADWAY / National Geographic Creative

17. 

Eric Lafforgue / Via ericlafforgue.com

18. 

Rajesh Kumar Singh / AP

19. 

AMY TOENSING / National Geographic Creative

20. 

STEVE RAYMER / National Geographic Creative

21. 

JAMES L. STANFIELD / National Geographic Creative

22. 

Eranga Jayawardena / AP

23. 

MELVYN GOLDSTEIN / National Geographic Creative

24. 

Tim Dodd / Via Facebook: timdoddphotography

25. 

RANDY OLSON / National Geographic Creative

26. 

CORY RICHARDS / National Geographic Creative

27. 

RANDY OLSON / National Geographic Creative

28. 

Eric Lafforgue / Via ericlafforgue.com

29. 

David Lazar / Via davidlazarphoto.com

30. 

David Lazar / Via davidlazarphoto.com

31. 

© Dmitri Markine / Via dmitrimarkine.com

32. 

Maira Fridman / Via cargocollective.com

33. 

Eric Lafforgue / Via ericlafforgue.com

34. 

Noelle Théard / Via 1nedrop.com

35. 

Chris Lambeth / Via chrislambeth.com

36. 

Iain McKell / Via iainmckell.com

37. 

Photographer Borisov Dmitry / Via borisovdmitry.com

38. 

ALEX TREADWAY / National Geographic Creative

39. 

Muhammed Muheisen / AP

40. 

Matteo Vegetti / Via matteovegetti.com

41. 

©Gordon Wiltsie / Via alpenimage.com

42. 

Donovan Shortey / Via navajophotography.org

43. 

The Wax Museum / Geoff Gillstrom / Via thewaxmuseum.net

44. 

Charles Meacham / Via charlesmeacham.com

45. 

Charles Meacham / Via charlesmeacham.com

46. 

Marie Brizard / Via mariebrizard.ca

47. 

MICHAEL NICHOLS/National Geographic Creative

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
merakli-d

40 :D

hakaneren26

40-43 bunlar ezan sesini duysa azraile teslim edecekler ruhlarını vay anasını ayrıca 35 oyhş çektim

seckin10ar

keşke jüpiter insanlarının 47 büyüleyici fotoğrafını koysaydınız. dünya insanlarını biliyoruz zaten.

Başlıklar

Facebook
Görüş Bildir