Görüş Bildir

Dünya İnsanlarının 47 Büyüleyici Fotoğrafı

Haberler
> Dünya İnsanlarının 47 Büyüleyici Fotoğrafı

Güzelliğin dünyanın her yerinde, her renkte olabileceğinin birbirinden etkileyici 47 portre fotoğrafıyla kanıtı...

1.

1.

Eric Lafforgue / Via ericlafforgue.com

2.

2.

Navesh Chitrakar / Reuters

3.

3.

Eric Lafforgue / Via ericlafforgue.com

4.

4.

Navesh Chitrakar / Reuters

5.

5.

JAMES L. STANFIELD / National Geographic Creative

6.

6.

Eric Lafforgue / Via ericlafforgue.com

7.

7.

© Dmitri Markine / Via dmitrimarkine.com

8.

8.

Eric Lafforgue / Via ericlafforgue.com

9.

9.

© Dmitri Markine / Via dmitrimarkine.com

10.

10.

© Dmitri Markine / Via dmitrimarkine.com

11.

11.

David Lazar / Via davidlazarphoto.com

12.

12.

Photograph by Dave from The Longest Way Home - one epic journey, many great travel guides” / Via thelongestwayhome.com

13.

13.

David Lazar / Via davidlazarphoto.com

14.

14.

© Konstantinos Vasilakis / Via Facebook: konstantinosvasilakis.photography

15.

15.

David Lazar / Via davidlazarphoto.com

16.

16.

ALEX TREADWAY / National Geographic Creative

17.

17.

Eric Lafforgue / Via ericlafforgue.com

18.

18.

Rajesh Kumar Singh / AP

19.

19.

AMY TOENSING / National Geographic Creative

20.

20.

STEVE RAYMER / National Geographic Creative

21.

21.

JAMES L. STANFIELD / National Geographic Creative

22.

22.

Eranga Jayawardena / AP

23.

23.

MELVYN GOLDSTEIN / National Geographic Creative

24.

24.

Tim Dodd / Via Facebook: timdoddphotography

25.

25.

RANDY OLSON / National Geographic Creative

26.

26.

CORY RICHARDS / National Geographic Creative

27.

27.

RANDY OLSON / National Geographic Creative

28.

28.

Eric Lafforgue / Via ericlafforgue.com

29.

29.

David Lazar / Via davidlazarphoto.com

30.

30.

David Lazar / Via davidlazarphoto.com

31.

31.

© Dmitri Markine / Via dmitrimarkine.com

32.

32.

Maira Fridman / Via cargocollective.com

33.

33.

Eric Lafforgue / Via ericlafforgue.com

34.

34.

Noelle Théard / Via 1nedrop.com

35.

35.

Chris Lambeth / Via chrislambeth.com

36.

36.

Iain McKell / Via iainmckell.com

37.

37.

Photographer Borisov Dmitry / Via borisovdmitry.com

38.

38.

ALEX TREADWAY / National Geographic Creative

39.

39.

Muhammed Muheisen / AP

40.

40.

Matteo Vegetti / Via matteovegetti.com

41.

41.

©Gordon Wiltsie / Via alpenimage.com

42.

42.

Donovan Shortey / Via navajophotography.org

43.

43.

The Wax Museum / Geoff Gillstrom / Via thewaxmuseum.net

44.

44.

Charles Meacham / Via charlesmeacham.com

45.

45.

Charles Meacham / Via charlesmeacham.com

46.

46.

Marie Brizard / Via mariebrizard.ca

47.

47.

MICHAEL NICHOLS/National Geographic Creative

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
9
1
1
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
seckin10ar

keşke jüpiter insanlarının 47 büyüleyici fotoğrafını koysaydınız. dünya insanlarını biliyoruz zaten.

Hakan Eren

40-43 bunlar ezan sesini duysa azraile teslim edecekler ruhlarını vay anasını ayrıca 35 oyhş çektim

Yaz Güneşi

40 :D