Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Düğün Fotoğraflarını Nişanlısı Yerine Kanser Hastası Olan Babası İle Çektiren Kadın

6.7bPAYLAŞIM

Becky'nin babası Tim, ileri derecede kanser ve kızının düğün gününde yanında olamayacak kadar hasta. Bu nedenle Becky, nişanlısı yerine düğün fotoğraflarını babası ile canlandırıyor ve ortaya çok duygusal fotoğraflar çıkıyor. Detaylar ve daha fazlasını içeriğimizde bulabilirsiniz.

Kaynak: https://www.thesun.co.uk/fabulous/890827...

Becky, yakında ruh eşi olduğunu düşündüğü Matt ile evlenecek ve hayatının en güzel günlerinden birini yaşayacak.

Fakat Becky'nin en özel günlerinden birinde babası yanında olmayacak çünkü ileri derecede kanser hastası.

Becky, düğün fotoğraflarını düğün gününde yanında olamayacak babası ile çektirmek istiyor ve bir düğün fotoğrafçısı tutuyor.

Becky, nişanlısı Matt'den düğün fotoğraflarının babası ile olmasını rica ediyor ve nişanlısı da kabul ediyor. Becky bir düğün fotoğrafçısı ile anlaşıyor ve ortaya babası ile çektirdiği birbirinden güzel düğün fotoğrafları çıkıyor.

Düğün günlerinde yapacakları baba-kız dansı gibi özel anları bir fotoğraf karesine sığdırarak ölümsüzleştiriyor Becky...

Becky, fotoğrafçı Bonnie Turner'a bir mesaj atıyor: "Babam prostat kanseri ile mücadele ediyordu ve şu anda daha fazla tedavi kaldıramayacak bir durumda. Matt'in sana gönderdiği depozitoyu kullanarak birkaç aile fotoğrafı çektirebileceğimizi umuyorum. Tabi ki bunlar çok zor ve karanlık zamanlar ama senin sevgi hakkında neler hissettiğini biliyorum; sevgiyi ne kadar güzel ve anlamlı bir şekilde yakalayabildiğini. Son dakika oldu ama babam günden güne güçsüzleşiyor, o yüzden bunu en kısa zamanda yapmamız gerekiyor. Ailemin evine gelirsen çok sevinirim. Çok ideal bir lokasyon değil ama senin her şeyi muhteşem gösterebileceğini biliyorum. Olmazsa da problem değil."

Bonnie, Becky'nin son dakika isteğini kabul ediyor ve fotoğraf çekimleri için Becky'nin ailesinin evine gidiyor.

Baba ve kız, adeta o gün düğün günleriymiş gibi giyiniyorlar ve Becky'nin büyüdüğü evin bahçesinde çok duygusal anlar yaşıyorlar ve ortaya mükemmel fotoğraflar çıkıyor.

Becky'nin babası Tim, tahmin edildiği gibi düğün gününe kadar yaşayamıyor ve vefat ediyor.

"Şu an kalbim çok ağır. Çok uzun süre savaştı. Fotoğraflar ve anılar şu an ondan bana kalan HER ŞEY."

Fotoğraf, Instagram'da binlerce beğeni alıyor ve pek çok insana ilham kaynağı oluyor.

Benzer durumlar yaşasın veya yaşamasın pek çok insanın kalbine dokunan fotoğraf çok kısa bir sürede binlerce beğeni alıyor.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
rumeysayilmaz

Abi yutkunamıyorum :(

yagmur-ceylan1

offf

Görüş Bildir