Görüş Bildir
Haberler
DSİ İşçi Alım Kura Sonuçları: DSİ Sürekli İşçi Alım Sonuçları Nasıl Kontrol Edilir?

DSİ İşçi Alım Kura Sonuçları: DSİ Sürekli İşçi Alım Sonuçları Nasıl Kontrol Edilir?

Devlet Su İşleri (DSİ) geçtiğimiz günlerde yayımladığı ilanda toplam 2 bin 5 sürekli işçi alımı yapacağını duyurmuştu. İŞKUR aracılığıyla yapılan DSİ işçi alım başvurularında, dün itibariyle kura çekimi yapıldı. 27 Ağustos’a kadar DSİ işçi başvurularında bulunan vatandaşlar, ‘DSİ işçi alım kura sonuçları’ aramasını yapıyor. İşte DSİ sürekli işçi alımı ile ilgili tüm bilgiler…

İçeriğin Devamı Aşağıda

DSİ’nin yapacağı işçi alımı sosyal medyanın gündeminde. Toplam 2 bin 5 kişilik kadro için İŞKUR üzerinden başvurularını yapan adaylar, kura çekiminin yapılacağı tarihi beklemeye başladı. DSİ sürekli işçi alım kura sonuçları dün itibariyle tamamlandı. Peki, DSİ işçi alım kura sonuçları nasıl öğrenilir?

DSİ İŞÇİ ALIM KURA SONUÇLARI?

DSİ işçi alım kurası dün itibariyle canlı yayında yapıldı. Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, DSİ işçi alım kurası, noter huzurunda yapıldı. DSİ işçi alım kura sonuçları, DSİ bölge müdürlükleri sitelerinden duyurulacak.

DSİ BÖLGE MÜDÜRLÜKLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

DSİ İŞÇİ ALIMI ŞARTLARI NELER?

Yazılı, Sözlü ve Uygulamalı Sınava, iş ilanında belirtilecek kadro sayısının 4 (dört) katı kadar aday çağırıldı.

Bu adaylar noter huzurunda çekilecek kura sonucuna göre belirlendi.

Bununla ilgili olarak adayların adreslerine yazılı tebligatla bildirim yapılmayacaktır.

İlan edilecek tüm pozisyonların deneme süresi dört(4) aydır.

İşçi alım süreci ile ilgili tüm bilgilendirmeler, adaylardan istenilecek evrak ile Yazılı, Sözlü ve Uygulamalı Sınavın yeri ve tarihi Bölge Müdürlükleri internet sitesi üzerinden ilan edilecektir.

Talep şartlarını taşımadığı sonradan anlaşılan adayların başvuruları ilan, kura, sınav ve atama süreçlerinin her aşamasında idarece sonlandırılabilecektir.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın