Dış Dünyayı Hiç Görmedi! Hamam Böcekleri ve Çöplerle Dolu Bir Evde Terk Edilip Günlerce Aç ve Susuz Kalan Küçük Kız

-

Polis, hamam böcekleri tarafından istila edilmiş ve çöplerle dolup taşmış kötü kokulu evden, kimyasal koruyucu elbiseler giyerek dil ve sosyal becerileri olmayan beş yaşındaki kızı kurtardı. Detayları Daily Mail'den sizler için derledik.

Kaynak: https://www.dailymail.co.uk/news/article...

İsmi Lyubov ya da Love olduğu düşünülen 47 yaşındaki Irina Garashchenko'nun kızı, Moskova'daki evlerinde günlerce aç ve susuz kaldıktan sonra bulundu. Küçük kız kurtarıldığında yarı çıplak biçimde duruyordu ve çok hastaydı.

Küçük kız hamam böcekleri ve kokuşmuş çöplerle dolu evde kendisine sığınak yapmıştı.

Evin durumu o kadar kötüydü ki polis evin içine girebilmek için kimyasal koruyucu elbise giymek zorunda kaldı.

Küçük kız Rus medyası tarafından, orman çocuğu olarak bilinen ''Mowgli'' karakterine benzetildi. Fakat kediler ve köpeklerin onunla birlikte olup olmadığı belli değildi.

Polis kızı gördüğünde kolyesinin derisine batmış olduğunu fark etti. Raporlarda kızın konuşamadığı, sadece ilginç sesler çıkarabildiği ve sosyalleşemediği belirtildi.

Kıza su uzatıldığında iki litre içti. Araştırmalara göre kızda göze çarpan iştahsızlık belirtileri vardı.

Kızın ağlama seslerini duyup polise haber veren komşu, eve girdiğinde neredeyse kokudan bayılacak olduğunu söyledi ve ekledi: ''Polis, kimyasal koruyucu elbise giymek zorunda kaldı. Çöpler çok pis kokuyordu. Beş yaşındaki kız mutfaktaki pencere eşiğinde oturuyordu. Üzerinde sadece bir şapka ve tişört vardı. Ağlıyordu. Yiyecek hiçbir şey yoktu. Her yerde hamam böcekleri vardı.''

Komşular, annenin beş yıl önce eve bir bebek getirdiğini fakat sonrasında bebeği büyükannesinin yanına gönderdiğini söylediğini belirttiler. Kocası ise Ukrayna'ya sınır dışı edilmişti.

Aslında çocuk hala evde yaşıyordu. Raporlara göre çocuk, bebekliğinden beri dış dünyayı görmemiş olabilir.

Polis çocuğu kurtardıktan sonra anne eve geri döndü.

Döndükten sonra kaçma girişiminde bulundu fakat komşular tarafından engellendi. ''Adam öldürmeye teşebbüs'' suçundan polis tarafından gözaltına alındı.

Komşular, kadının iyi giyimli olduğunu ve profesyonel bir işe sahip olduğunu söylediler.

Yine komşuların söylediğine göre bazen apartman bloğunun ortak alanlarını süpürüyordu.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
burak684481

ALLAHIM NE İNSANLAR VAR :(((

veronikapavlov

annenin profesyonel işi orospuluk galiba

can_can

Belgesel seyrederken enteresan şeyler öğrenmişliğim var. Mesela Afrika'daki bazı hayvanlar mevsim değişikliği ve yağışlardan o senenin kurak geçeceğini anladıklarında çiftleşmeyi erteleyebiliyormuş. Kıssadan hisse 'bakamayacağın çocuğu yapmayacaksın oç' diyorlar. Hayvanlar çok akıllı.

larabeste-ug

Yine bir belgeselden :"Lemminglerin az olduğu dönemlerde bazı kar baykuşları çiftleşmezler". Zavallı çocuk offf yine günümü boktan hale getiren bir haber.

Görüş Bildir