Dikkat! Tüyleriniz Ürperebilir: Rüyada Kedi Görmek Ne Anlama Gelir?

-

Rüyada kedi görmek neredeyse hepimizin başına gelir. Bazen bir anlam çıkartmasak da, rüyada kedi görmenin pek çok astrolojik yorumu var.

Psikolojik boyutlarda, rüyanızda gördüğünüz o kedinin açıklamaları korkunç olduğu kadar olumlu da olabiliyor. Aslında rüyada kedi görmek her kültürde farklı olarak yorumlanarak hisleriniz ile yaşadıklarınıza göre anlamları değişir. Rüya tabirleri arasında en sık karşılaşan ve en çok merak edilen rüyada kedi görmek konusunu sizin için yorumladık.

Zinadan meydana gelen ve ıssız bir yol üzerinde bırakılmış bilinmeyen kız çocuğuna işaret eder.

Eğer ruhunuz daralmışsa ve mutsuzluğa doğru adım adım ilerlemekle meşgulseniz, bu doğru.

Sizi uçuruma sürükleyecek, kötülüğünüzü düşünen son derece sinsi insanlar var.

Olumlu bir rüya görmeniz durumunda ise kötülüğünüzü sinsi sinsi planlayan ve sizi uçuruma sürükleyebilecek insanların olduğunu bilmeniz gerek. Rüyaların tersi çıkar sözü boşa söylenmemiş değil mi?

Ciddi hastalıklar sizi bekliyor olabilir.

Rüyanızın detayına indiğimizde kedi ile kavga ettiyseniz, bu ciddi hastalıkların göstergesi olarak yorumlanır.

Ve bu hastalıklar uzun sürebilir.

Eğer gördüğünüz rüya sabah saatleri içerisindeyse, 6 gün ila 666 gün arasında devam edecek ciddi bir hastalık geçirebilirsiniz.

Fakat karamsar olmayın, iyi bir yorum var!

Eğer görmüş olduğunuz kedi, kendi kediniz ise korkmanıza gerek yok. Sıradan bir rüya ve hiç bir etkisi bulunmuyor.

Güzel günler ve evlilik yolunda doğru adımlar da sizi bekliyor olabilir

Eğer rüyanda kedi taşladıysanız güzel günler geçireceksiniz. Hayırlı bir kısmet ile yoluna devam edecek ve evliliğin hemen ardından yüzünde nurlar ile doğan bir çocuk sahibi olacaksınız.

Ne kadar sevimli ve hayatımızda bizlere dost olsalar da, rüyalarımızda pek hayırlı sonuçlar doğurmadıklarını bilmek gerekir.

Sevimli Dostlarımız Kediler Hakkında, Muhtemelen Bilmediğiniz 20 İlginç Bilgi - onedio.com
Sevimli Dostlarımız Kediler Hakkında, Muhtemelen Bilmediğiniz 20 İlginç Bilgi - onedio.com

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
mehmet-kayra-yetgin

çok bişey hatırlamıyorum daha yeni kalktım ve araştırmaya başladım rüyamda uyuyodum yerde ufak bi odamız vardı orda uyuyodum içeri 3 tane kedi girmişti bene yattığım yerde yastıkla falan vurup kaçırmaya çalışıyorum sonra turuncu bir kedi geldi ayağın pantolon vardı baya kiloluydu hamile diye düşündüm sonra konuştuğunu görüp yaşıma göre çığlık attım sonra kedi saldırdı omuzlarımdaki o acıyı hissetim kalktığım zaman ise acı snirsel bi acıydı

enk-capital

Rüyada kedi görmek hırsıza işaret eder. Rüyamda ne zaman kedi görmüşsem ya bi gece öncesinde ya da bi gece sonrasında evden bi şey çalınmış veya eve gizlice birileri girmeye çalışmış olur. Tecrübeyle sabittir.

Başlıklar

Evlilik
Görüş Bildir