Görüş Bildir
Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio'da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Deniz Ülke Arıboğan'ın TRT'deki Görevine Son Verildi

Anasayfa > Gündem

İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Deniz Ülke Arıboğan, İpek Holding'e yapılan operasyona tepki olarak yorumlanan bir tweet attı. 3 saat sonra ise TRT'deki programına son verildi. Hükümetin öncülüğünde oluşturulan 'Akil İnsanlar' heyetinde bulunan Arıboğan daha sonra 'Artık işe yaraması mümkün değil' diyerek bu görevi bırakmıştı.

Arıboğan, işine son verildiğini duyurduğu tweet’inden yaklaşık 3 saat önce ‘Koza İpek Holding operasyonuna tepki’ olarak yorumlanan “Demokrasi ona layık olanların, ona sahip çıkanların hak ettiği bir rejimdir. Medyanın özgür olmadığı bir ortamda demokrasiden söz edilemez” mesajını paylaşmıştı.

Arıboğan, 3 saat sonra TRT'deki programındaki görevine son verildiğini duyurdu. Arıboğan, “TRT'de uzun yıllardır yaptığım Açı programındaki görevime son verilmiş. Şanım olsun!” yazdı.

CHA

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?