Görüş Bildir
Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio'da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Dc Comics Sınır Tanımıyor: Ninja Turtles, Gotham'da!

Anasayfa

DC Comics geçtiğimiz günlerde yaptığı resmi açıklamayla alışılmışın dışında bir kesişmeyi duyurdu: Ninja Turtles ve Batman!

Bugüne kadar herhangi çizgi roman ya da çizgi filmde aynı evrende yolları kesişmeyen Batman ve Ninja Turtles, çizgi romanda da kötü karakter Krang tarafından bir araya getirilecek. 

bantmag'de yer alan habere göreShredder ve kaplumbağalardan kurtulmak isteyen Krang, çözümü kendilerini Gotham City’ye göndermekte bulur. 

Bir tür alternatif gerçeklik olarak çizgi romanda ortaya çıkacak olan Gotham’da Batman’le birlikte mücadele edecek olan kaplumbağaların karşısına hangi Gotham kötülerinin çıkacağı ise henüz bilinmiyor.

Yukarıda paylaşılan ilk görsellerini görebileceğiniz çizgi roman, James Tynion IV ve Freddie Williams II tarafından hazırlanacak.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
17
7
5
3
2
2
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
feyk

kendini yarasa sanan 1 insan ve kendini insan sanan 4 kablumbaga :)

Ali Alişan

Ahahaha tespit-ül şahanee :D

TC Serkan Şimşek

sonra da derler ki DC Comics i neden sevmiyosun. Ulan ninja kaplumbağalar neeee batman nee?!?!?! ne varsa Marvel da var

Kimse Kim

batman superman'a göre daha çok sevilir çünkü para ve teknoloji ile her insanı gelebileceği bir pozisyondadır. erişilebilir olması onu cana yakın yapar. anca... Devamını Gör

Connor

Aslında Bence Batman'in Ulaşılabilir Olması Tamamen Bir Göz Boyamadır, Hatta Tam Bunun Üstüne Mini Bir Tez Yazmıştım: Batman Olmak İmkansızdır. Her İnsanın G... Devamını Gör