Cüneyt Arkın'ın Eşi Betül Hanım İçin Yaptığı Duygu Dolu Paylaşım Aşka Olan İnancınızı Tazeleyecek

305PAYLAŞIM

Bize de kısmet olur mu acaba Cüneyt Arkın gibi seven bir eş?

O tartışmasız Yeşilçam'ın en yakışıklı, en başarılı jönlerinden birisi. Türk sinemasına kahramanlık karakterini kazandıran, en zor sahnelerde bile dublör kullanmayı reddeden, işine aşık bir oyuncu Cüneyt Arkın.

Kadınların deli gibi peşinden koştuğu yıllarda, bir arkadaş ortamında tanıştı Betül Hanım'la. Alıştığı tavırların aksine, onunla hiç ilgilenmeyen ve dikkatini kendisine yöneltmeyen bir kadınla karşı karşıyaydı bu sefer. Çok peşinden koştu Betül Hanım'ın, sonunda evlendiler.

Tam 53 yıl boyunca da birbirlerini sevmekten vazgeçmediler. Cüneyt Arkın'ın şöhretten başının döndüğü zamanlarda kapıldığı alkol sevdası, Betül Hanım'ın sabırlı ve dirayetli duruşu sebebiyle son buldu. "O olmasa çürür giderdim" diyecek kadar minnettar eşine Cüneyt Arkın.

Biz "Cüneyt Arkın" diyoruz ama Betül Hanım eşine "Fahrettin" diye sesleniyor çünkü oyuncunun gerçek adı bu. Anadolu'dan gelen bir çobanın oğlu olarak tıp doktoru olduğunda adı Fahrettin Cüreklibatur'du çünkü.

İlk günkü gibi birbirlerine aşık olan Arkın çiftinin Murat ve Kaan adında iki de oğlu var. Cüneyt Arkın'ın bir önceki evliliğinden de Filiz isimli bir kızı bulunuyor. Bu arada oğullarının babalarıyla olan şu benzerliğine bir bakar mısınız?

Her fırsatta eşine olan aşkını sosyal medya hesaplarından paylaşan Cüneyt Arkın'ın son paylaşımı bu sefer biraz hüzünlüydü. Tam olarak şunları yazdı eşine Cüneyt Arkın...

Umuyoruz ki birbirine sevgi dolu olan bütün çiftler sonsuza kadar birlikte olsun. Aşkınız hiç bitmesin Cüneyt ve Betül Arkın... ❤️

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
irem.altay.167

aklıma nedensizce Sokrates' in '' ne olursa olsun evlenin eşiniz iyi çıkarsa mutlu kötü çıkarsa filozof olursunuz '' sözü geliyor. demek ki arkın Sokrates şanslı bir insan

burusk.

Ne kadar yakişikli eski jönler ya

gzm-ynklr

Ne güzel sevgi.

Görüş Bildir