Cumhuriyetimizin Kurucusu Ulu Önder Atatürk'ün Baktıkça İçinizdeki Özlemi Daha da Perçinleyecek Fotoğrafları

116PAYLAŞIM

Bu fotoğraflara bakıp da karizmasına hayran olmamak elde değil!

Bugün cumhuriyetimizin kuruluşunun 97. yılı...

29 Ekim 1923 tarihinde Mustafa Kemal Atatürk tarafından temelleri atılan Türkiye Cumhuriyeti'nin kutlamalarına da elbet kendisinin fotoğrafları yakışır, sizce de öyle değil mi?

Twitter kullanıcılarından İlker Kurtel, Ulu Önder Atatürk'ün siyah beyaz fotoğraflarını renklendirmiş ve ortaya harika sonuçlar çıkmış. İşte bakmaya doyamayacağınız her biri birbirinden eşsiz o fotoğraflar...

1. 

2. 

3. 

4. 

5. 

6. 

7. 

8. 

9. 

10. 

11. 

12. 

13. 

14. 

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
salvador-dali

Asaletin-Karizmanın ete kemiğe bürünmüş hali

denverr

Adam harbi karizmaymış, 11de efsane resmen

gzm-ynklr

Çok güzel içerik Cumhuriyet bayramımız kutlu olsun.

arsenic

Ben Atatürk’ün her fotoğrafına baktığımda, her görüntüsünü izlediğimde inanılmaz bir hayranlık duyuyorum. Aklı, kültürü, vizyonu, giyimi kuşamı, konuşma üslubu, beden dili, olayları yorumlamasında izlediği akılcılık, gelecek hakkındaki görüşleri ve medeni yaşam için yaptıklarıyla gerçekten çağının çok çok ötesinde bir lider. Şimdi eskiden bizi böylesi bir akıl ve zarafet yönetirken, şimdi millete kuş yemler gibi çay fırlatanların, her türlü seviyesiz üslubu ve nefret dilini kullananların, demokratik, laik bir hukuk devleti olan Türkiye Cumhuriyetine ve Türk kimliğine düşman olanların onun emanet ettiği koltukta oturmalarına hayret ediyorum. 18 yıldır bu ülkeyi içten ve dıştan çökertenleri ve imza attıkları onca yoksuzluğa, hırsızlığa, ihanete, rezilliğe rağmen onları ısrarla “daha eyisi yok nabalım?” gibi bir akıl tutulmasıyla, o koltukta tutan nankör halka hayret ediyorum. Neredeeeen nereye..

helcaraxe

asalet <3

Görüş Bildir