Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Bir Köyde Katıldığı Son İftar Yemeğinde Ortaya Çıkan Bazı Detaylar

4.7bPAYLAŞIM

Bir sonraki iftarı merak ediyorum.

Kaynak: https://twitter.com/gunelcantak

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, her sene ramazan ayında bazı iftar etkinliklerine katılır, halkla buluşur. Hatta bazı ailelerin sofralarına misafir olur.

Toplu iftarların ve komşu davetlerinin yasak olduğu bu ramazan ayında da Recep Tayyip Erdoğan, eşi Emine Erdoğan'la birlikte bir vatandaşın evinde iftara katılmıştı. Erdoğan ailesinin yer sofrasında oturduğu bu görüntüler de epey konuşulmuştu.

Ev sahibi çat kapı geldiklerini söylese de televizyon ünitesinin dört bir yanına yerleştirilen Borel dezenfektanları tam tersini söylemişti bizlere.

Detaylara buradan bakabilirsiniz;

Bir Ailenin Evinde İftara Katılan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Yer Sofrasındaki Görüntüleri Tepki Çekti - onedio.com
Bir Ailenin Evinde İftara Katılan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Yer Sofrasındaki Görüntüleri Tepki Çekti - onedio.com

Erdoğan şimdi de Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli'yle birlikte Ankara'nın Ayaş ilçesinde hayvancılıkla uğraşan bir aileye iftarda misafir oldu.

Tabii bu ziyarette Günel Cantak'ın dikkatini çeken bazı detaylar vardı. Öncelikle şehirde yer sofrasında yemek yerken köyde masada yemek yemesi gözlerden kaçmadı.

Köy evinde kullanılan sandalyeler de bir yerlerden tanıdık geldi. Erdoğan'ın katıldığı birçok iftar etkinliğinde de bu sandalyeler kullanılmış. Davet/etkinlik görüntülerine baktığınızda bu sandalyelerle karşılaşabilirsiniz.

Bir diğer ayrıntı da tabii ki menü. Gördüğünüz gibi iki iftar sofrasında da zeytin, hurma, dolma ve şerbet var.

Bir diğer ayrıntı da tabii ki menü. Gördüğünüz gibi iki iftar sofrasında da zeytin, hurma, dolma ve şerbet var.
Bir diğer ayrıntı da tabii ki menü. Gördüğünüz gibi iki iftar sofrasında da zeytin, hurma, dolma ve şerbet var.

Çat kapı ailelerin evinde iftar yapıldığı söylense de sanırım Cumhurbaşkanı için evlerde iftar düzenleyen bir şirket mevcut.

Bu şirket de yer sofrasındaki iftar görüntülerinin ardından işini daha ciddiye alıp bu sefer peşlerine masa ve sandalye götürmüş.

E tabii Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın da bilmediği yemekleri yemesini bekleyemezdik değil mi? Sizce kendi yemeğini ve masa/sandalyesini götürmesi doğru mu? Ne düşünüyorsunuz?

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
birinci-tekil-birey

Böyle gereksizlikler yapılmak zorunda mı? Belli işte çat kapı falan değil. En az 1 ay evvelinden programlı. Eğer verilen mesaj halkın yanındayım palavrasıysa yenir yutulur türden değil.

tom-o-dinson

Güvenlik önlemlerinin üst düzey olması normal ama halktan gizlenilmesi garip bana kalırsa

king-in-the-east

benim tiyatrocu arkadaş bir ekibe dahil olmuştu o ekipte kut'ül amare zaferinin oyununu oynuyordu, hangi sene hatırlamıyorum 5 sene içinde falan sanırım, erdogan ve bakanlar falan izledi oyunu.. sonra arkadaş tabi olanları bize anlattı.. oyundan önce herkesi aramışlar donuna kadar soyup, bir de cihaz getirmişler tarama cihazı gibi bir şey, kimsenin içinde bomba var mı falan diye taramışlar onla.. bakın içinde diyorum kıyafet içi degil yani :D oyunda kullanılan kılıçlara kadar falan bakmışlar korumalar o yüzden ne bekliyosunuz yani rastgele eve giderken ev bile götürüyor olabilirler :D (bu arada arkadaşın yalancısıyız)

oneydiyo

Olm Amerikan başkanı tuvaletini yanında taşıyor diye haber yapıp, Erdoğan'ın yemeğini yanında götürmesi normal mi diye sormakta ne bileyim Onedio.

oneydiyo

Gerçi sizde ekmeğinizin peşindesiniz. :)

ocreatus

Biz evden çıkmıyoruz, hükümetin halka örnek olması güven vermesi gerekir. Siz de iftara gitmeyin. Siz giderseniz herkes gider... dicem de, işte ne diye diyosam.

Görüş Bildir