Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

COVID'li İki Çocuğuyla Birlikte Oradan Oraya Sürüklenen Kadının Yaşadığı Mağduriyet Sizi de İsyan Ettirecek!

1.2bPAYLAŞIM

Hay sen çok yaşa Twitter!

Kaynak: https://twitter.com/ferdafaa

Sizin de fark ettiğiniz gibi özellikle son haftalarda koronavirüs kontrolden çıktı. Bu kontrolden çıkış ne yazık ki 7'den 70'e bütün vatandaşlarımızı da mağdur ediyor.

Bir yanda aşı sıkıntısı yaşanırken diğer yandan artan vaka sayıları nedeniyle hastanelerde test yaptırmak zorlaştı. Bununla birlikte de hastanelerde boş yatak bulmak, tedavi olmak da büyük bir sorun.

Koronaya yakalanan iki küçük çocuğuyla birlikte hastane hastane dolaşmak zorunda kalan "@ferdafaa" isimli Twitter kullanıcısı da isyan ettiği bu paylaşımı yaptı.

@ferdafaa

Çocuklarıyla sürüklenen kadının yaşadığı bu mağduriyetin ardından Sağlık Bakanlığı iletişime geçerek evlerine ambulans gönderdi.

Bu paylaşımı yapmasaydı ambulans o eve gider miydi?

Daha önceleri adalet aradığımız Twitter aracılığıyla sanırım şimdi de sağlık hizmeti almaya başlayacağız. Gerçekten sosyal medyada mağduriyetimizi dile getirmediğimiz sürece taleplerimiz karşılanmıyor.

Ne yazık ki geldiğimiz nokta tam olarak bu!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
arslanoglu

Hafta içi hafta sonu ayrımı mı olurmuş çocuklar için ???? Bu ne saçma şey hafta sonu hastalanmak yasak mı ????

develop-er

Evet yasak !! BU ülkede yasakmış daha doğrusu hem Hafta sonu hastalanılır mı hiç arkadaşım!! Bu virüs felan tatil yapmıyormu..

akif-tatar

Türkiye'nin sıkıntısı burada kimsenin canına değer verilmiyor sadece hükümet kendi adamlarının canına değer veriyor ayrıyeten böyle arada çok fazla tepki görmemek için MECBUREN yapmaları gereken şeyi yapıyorlar. Bu sadece sağlık sistemi içinde geçerli adalet için de aynısı geçerli katilin, tecavüzcünün tutuklanması için insanların toplanmaları gerekiyor yoksa bir sikim olmaz.

drkcan

Hani özel uçakla bile yurtdışından hasta getiriliyordu

denverr

Dün de ölen kadının arkasından saydıran yok sağlık sistemi çok iyiymiş diye anıran bir akeşek vardı okuyorsan buraları senin gelmişini geçmişini s.kim oruspucocugu al sana sistem!

ts_1907

twitter'a düşman olmalarından daha doğal bir şey yok

Görüş Bildir