Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Çirkinsek Suçumuz ne? Sadece Tipi Güzel İnsanların Girebildiği Garip Bar

362PAYLAŞIM

Normalde ayıp denen bir şey var ama bu adamların pek de umrunda olduğu söylenemez. Los Angeles'ta sonunda bu da oldu ve sadece tipi güzel insanların takılabileceği, çirkinlerin ise kapıdan dönmek zorunda kaldıkları konsept hayata geçti.

Boku çıkmayan bir şey kaldı mı?

Online bir çöpçatanlık sitesi bulduğu "müthiş" konseptle gerçekten bize her şeyin bokunun çıktığını bir kez daha ispatlamış oldu. Estetik kaygıları her şeyin üzerinde tutan ve etik değerleri bile umursamayan bu siteye ait bir barda sadece fiziksel tatmin amacıyla kullanılan ve çirkinlerin alınmadığı VIP bölüm fikri gören, duyan herkesi şoke etmiş durumda.

Peki kime göre çirkin neye göre güzel?

Evet bu konudaki tek yetkili mercii sitenin kurucusu Greg adındaki bu adam. Muşmula suratına aldırmadan, hayatında hiç aynaya bakmadığını tahmin ettiğimiz bu arkadaş, insanları sen çirkinsin sen güzelsin diye ayırıp çok afedersiniz g*tlük peşinde koşuyor. 

“Bar fikri tamamen web sitesinden çıktı” diyor Greg. “İdeal bir dünyada bara doğru bakıp bir insanın ruhunu görmeliydik ama ne yazık ki gerçek bu değil.” diye ekliyor.

“İnsan doğasının başlıca özelliği en nihayetinde etkilendiğimiz birileriyle olmak isteğimiz. Kesinlikle güzelliğin bakanın gözlerinde olduğuna inanıyorum fakat ne yazık ki online dünyada insanlar gösterdikleri gibi olmuyor, bu konuda dürüst davranmıyorlar. Biz ise ne isek onu göstermeye çalışıyoruz.”  sözleriyle sitenin amacını özetliyor.

Bizim bu ağdalı laflara karnımız tok Greg! Bal gibi ay-rım-cı-sın! Sen kimsin be adam? Kimsin de insanları güzel çirkin diye ayırıyorsun?

Gelelim bu bar nasıl bir şeye benziyor sorusuna...

Henüz tam olarak düzenlenmeyen mekan için kafalardaki bazı tasarımlar bu şekilde.

Aslında ilk başta insanın gözüne normal bir barmış izlenimi veriyor.

Taa ki tasarım fikirleri arasında bu ortası koskoca bir platform olan bu resmi görene kadar!

O ortada ne pis şeyler dönecek kim bilir!

"Zeki, akıllı insanlar bu barı doldurup taşıracak!"

Greg'e göre hayatın her alanından ve her meslek grubundan zeki ve akıllı insanlar bu barın başlıca müşterisi olacak. Hemşirelerden modellere geniş bir skaladaki insanlar burada birbirlerini etkilemek için adeta savaşacaklar.

Bu arada fotoğraftaki hanımefendinin siteye üye olanlardan biri olduğunu da eklemeden geçmeyelim. Tıpkı bir alt fotoğraftaki beyefendi gibi.

"Ayrımcılık olduğunu biliyoruz ama elden ne gelir?"

İşte pişmiş kelle gibi sırıtan Greg tam olarak da böyle söylüyor. Yani kabul ediyor ayrımcılık yaptığını ama umrunda da değil. 

Peki bu bara nasıl giriş yapabileceksiniz?

İlk olarak internet üzerinden çöpçatanlık sitesine üye olmanız gerekiyor. Bir boy, bir portre ve vücudunuzun fotoğrafını paylaşmanız gerekiyor. Kabul edip etmemek Greg'in keyfine kalmış. İsterse "tamam gel bize katıl" diyor istemezse "haydi yallah senle işimiz olmaz" ama kesin bir şey var ki Greg yaptığın büyük terbiyesizlik. Bilmiyorsan söyleyelim, unuttuysan hayırlatalım: AYRIMCILIK ŞEREFSİZLİKTİR!

Onedio Yaşam'ı Facebook'tan takip etmeyi unutmayın!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
lauren

dünyaya bir reset atabilir misiniz ya çok takılıyo boku çıktı

destanyazan

Bu tarz şeyler günümüzde her yerde yaşanıyor. Mesele sadece çirkinlik/güzellik değil, maddi konularda da çok büyük oranda zengin/fakir ayrımı her yerde var. Bu da ilgi çekmesi, viral tanıtımının yapılması açısından nitelikli bir girişim, ki burada konu olarak açılması bunun ispatı. Tabi bar üyeliğine kimlerin kabul edileceğini tek bir kişiye değilde, üye olanların belirleyeceği bir sistem olması daha mantıklı olurmuş.

Gizli Kullanıcı

yahu amma şey etmişiniz yaa... adam kendi mekanını açıyor ancak benim zevkimdeki tipler girebilir diyor yalnızca. bi nevi kendi ütopyasını oluşturuyor. adamın beğenisi genel beğeniye göre çirkin biri de olabilir. yani sadece güzel zeki deil kendi beğendiğini alıyor :D

remzi-caliskan

tipi güzelmi kaslı mı? bu önemli ? tipi güzelse bi şansım var ama kas ı ıh

mely

sapıklık başka türkçesi yok bunun.

Görüş Bildir