Görüş Bildir
Haberler
Çin'de Bulutların Arasında Görülen Gizemli Şehir Hakkındaki Teoriler

etiket Çin'de Bulutların Arasında Görülen Gizemli Şehir Hakkındaki Teoriler

Fulin
20.10.2015 - 22:22

Geçtiğimiz hafta Çin'de çekilen bu görüntüler gündeme bomba gibi düştü.

İçeriğin Devamı Aşağıda

Bulutlardaki görüntü tamamen gerçekti.

Bulutlardaki görüntü tamamen gerçekti.

Bu garip bulutlar önce Foshang, birkaç gün sonra da Jiangxi şehrinde yüzlerce kişi tarafından görüldü. Birçok görgü tanığının ifadelerinin yanı sıra fotoğraf ve video kayıtları da görülenleri doğruladı. Görüntülerde bulutların üstünde yüzen dev bir şehir görüntüsü vardı. Peki bir kaç dakika boyunca görüldükten sonra kaybolan, gören herkesi oldukça korkutan bu görüntü ne anlama geliyordu? Konu hakkında belirgin 3 ayrı teori mevcut. Gelin bu teorileri inceleyelim.

1. Fata Morgana

1. Fata Morgana

Optik illüzyon veya serap kelimesinin karşılığı olan fata morgana; bu olayı açıklayan en güçlü önerme. Sıcak havada asfalt, deniz veya çöl kumları üzerinde kırılma indisiyle (sıcak havada ışığın cisimlerde farklı kırılması ile oluşan farklı yansıımalar) oluşan garip görüntüler buna en iyi örnek.

2. Project Blue Beam

2. Project Blue Beam

Bir diğer teori de, Project Blue Beam. Bu aslında bir komplo teorisi ve 20 yıl önce ortaya atılmış. Bu teoride NASA tarafından teknoloji kullanılarak dünyayı ele geçiren uzaylıların simülasyonunun yapıldığına ya da büyük hologramlar kullanarak Hz. Isa’nın geri dönüşünün planlandığına inanılıyor. Böylece kitleler bu tip olaylara alıştırılmış oluyor.

3. Hava Kirliliği

3. Hava Kirliliği

Çin'deki hava kirliliği de bu görüntülere sebep olmuş olabilir. Dünyanın karbondioksit salımında lider ülkesinde havada birçok zehirli gaz ve partikül dolaşıyor. Bazı bölgelerde göz gözü görmüyor ve bu zehirli hava sürekli bir sise yol açıyor. Havanın bu durumunun bulutlara yansıması ve daha önce görülmemiş şekillerde bulutların ortaya çıkması oldukça doğal.

Sizce garip bulutların sebebi bunlardan hangisi?

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
2593
465
243
209
134
115
3
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Tony Stark

Şehir buga girmiş.

leggy eggy

RUHİ ABİ KESİN BUNLA İLGİLİ VİDEO YAPMIŞTIR

görüncek adam

Hemen bakıyorum .Yoksa istek yapıyorum :D

yeşil

gavurun bulutu bile bir başka bizimki daha koyuna ve kalbe benzemekten öte gidemedi :))