Çılgın Bir Nişan Çekimi Daha! Bir Çiftin Nişan Fotoğraflarına Eşlik Eden Metal Grubu

112PAYLAŞIM

Metal grubu ile beraber nişan fotoğrafı çektiren çiftin sevimli mi sevimli ve bir o kadar da ilginç hikayesi olan çekiminden kareler Buzzfeed'de derlendi.

Kaynak: https://www.buzzfeed.com/juliegerstein/a...

Çiftimiz John Awesome ve Nydia Hernandez'e merhaba diyelim.

Kaliforniya'nın Orange bölgesindeki Holy Jim kanyonunda, nişan fotoğraflarını fotoğrafçı Janet Wheeland'a çektiren bu çift, fotoğrafçının beklenmedik bir fikriyle karşımıza çıktı.

Bu bir şaka değil. BİR METAL GRUBU!

Coldvoid isimli bu grubun internet sitesinde "Kaos dünyasının bilinmeyen derinliklerini keşfetmeyi sevdikleri"  yazıyor.

İşin aslı yerel metal grubu dolunay altında kendi fotoğraf çekimini yapıyordu. Fotoğrafçı Wheeland el işaretiyle onları çağırdı ve doğaçlama gelişen bu olay sonucu bu grup Awesome ve Hernandez'in nişan fotoğraflarına eşlik etmiş oldular. Sonuç ise EF-SA-NE!

Fotoğrafçı Janet Wheeland ''Ormanda nişan fotoğrafı çekimi sırasında bir metal grubuna denk gelirseniz onlardan fotoğraflara katılmalarını istersiniz.'' dedi.

Wheeland gruba özel bir fotoğraf da çekti.

Coldvoid grubu üyesi Dysmal, tamamen şans eseri bir karşılaşma olduğunu söyledi. Sözlerine ''Davulcumuz Zack'in kız arkadaşı grubumuzun fotoğraflarını çekiyordu, o sırada bu tatlı çift fotoğrafçıları ile yanımıza geldi, sohbet ettik. Bizden fotoğraflarına eşlik etmemizi istediler. Bu teklif bizi çok mutlu etti ve kabul ettik.'' şeklinde devam etti.

Anlaşılan o ki, damat Awesome metal gruplarına alışkın. Bu yüzden adeta grubun orada olması bir kader gibiydi.

Awesome: ''Keşke bu adamlar bütün fotoğraflarımızda bizimle beraber olsaydı. Muhteşem ve spontane bir final oldu.'' dedi.

Coldvoid grubu da bu fotoğraf çekiminden büyük bir keyif almış olacak ki, Awesome ve Hernandez ile olan fotoğrafı kendi Facebook profil fotoğrafı yaptılar.

Tabii ki çiftin nişan fotoğrafları sadece Coldvoid ile birlikte değil. Günün erken saatlerinde Awesome ve Hernandez, Wheeland'a Forrest Gump temalı fotoğraflar çektiriyorlardı.

Hayat bir black metal çikolatası kutusu gibidir! İçinden ne çıkacağı belli olmaz. 😊 😊

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
emrec

metal/rock gruplarının bu huylarını seviyorum arkadaş. adamlarda kibir yok. çünkü müziği çoğu pop sanatçısı gibi çok para kazanayım zengin olayım diye yapmıyorlar. çoğu normal bir hayat geçirip normalde sessiz sakin kitabını okuyan aşırıya kaçmayan tipler. fakat çok yanlış anlaşılıyorlar. (istisnalar kaideyi bozmaz)

minotaur

Bizimkilerde çöplerde çeker milleti kandırır.

umi-valentine

olum bende istiyom laaaaaaaan hahashahdhsa

mr-nobadi

iyi hoş da niye bakkala gider gibi giyindiniz.. Metalciler sizden özenli çıkmış..

belphegor

Benim de Abbath,Varg Yakarnes,Nattramn ve işverenim Papa Emeritus III ile mutlu,naif bir aile fotöğrafı hayalim var.Şunu gerçekleştirmeden ölürsem çok darılırım yani gerçekten.

Görüş Bildir