Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Cesaretin Böylesi! Su Altında Timsahlar İle Poz Veren Yürek Yemiş Modeller

-

Malum çoğu kişinin Instagram gibi hayatının merkezine koyduğu bir mecra var. Öyle ki pek çok kişi poz yarışlarına giriyor. En güzel fotoğraf, en farklı fotoğraf kendisinin olsun istiyor. Bir de mevsim yaz olunca işler iyice çığırından çıkıyor. İşte bu bombalardan biri de farklılığa imza atmak için timsahlar ile su altında poz veren bu arkadaşlar.

Artık ne kadar beğeni veya takdir aldıklarını bilemiyoruz ama bizden koca bir alkış kendilerine cesaretlerinden dolayı...👏

Kaynak: https://metro.co.uk/2018/07/22/model-man...

Fotoğrafçı Ken Kiefer, Meksika'daki Chinchorro Banks'ta gerçekleştirdiği bu çekim için hiç endişe duymamış.

Çekim için karısı Kimber ve model Melodie Trevino ile iki saatlik bir tekne yolculuğu yaptılar. İlk olarak Melodie suya daldı ve bu vahşi timsahlar ile arasına bir kaç metre koydu. Daha sonra tek yapması gereken ifadesiz bir yüz ifadesi ile bir kaç poz vermekti. Cesur modeller suya ilk daldıkları ve onlarla ilk defa yüz yüze geldikleri zaman gerçekten garip bir heyecan hissettiklerini söylüyorlar.

Tabii ki de timsahların doğası gereği saldırmadan durmaları imkansız.

Bu yüzden ekip timsahların sakin kalmaları için ilaç ile sakinleştirilmesini bekledi. Ayrıca her ihtimale karşı güvenlik için dalgıçlar hazır bekledi. 49 yaşında ki fotoğrafçı Ken Kiefer, "Kimber ve ben en sonunda bu muhteşem yırtıcıların yanına gidip fotoğraf çektirebildiğimiz için çok heyecanlıydık. Bana göre onlar saf güzelliği ve enginliği ifade ediyorlar."

Görüntüler için modeller, okyanus tabanında çömeldiler ve olabildiğince sakin kalmaya çalıştılar.

Kimber ve Melodie, muhteşem sarı ve kırmızı elbiseler giydiler ve timsahlar onlara yaklaşsa bile sakin kalmayı başardılar.

"Timsahlarla geçirdiğimiz tüm zaman boyunca, bir balık kulübesinde kaldık. Hiç bir güç aleti ya da su tesisatımız yoktu sadece temel ihtiyaçlar için malzememiz vardı. Amerika'da bulunan Chinchorro Banks'ın gölcüklerinde yaklaşık 500 timsah bulunuyor. Ama bizim bulunduğumuz kulübeye çok nadir olarak geldiler. Hatta bu yüzden timsahların dikkatini çekmek ve bulunduğumuz yere gelmelerini sağlamak için bulunduğumuz kulübenin yakınlarında ki mercanları topladık ve kayalıklara üzerine aslan balığı olan kancasız balık ağları taktık. Hatta güvenlik için bulunan dalgıçlar birkaç fotoğrafta çıkmış olabilir ama biz modellerimizi daima güvenlikli bir mesafede tutuk. "

Kendilerini gerçekten tebrik ediyoruz! 👏👏

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
nur-aysun

aay bundan ne güzel evime ptore olur bende mi çekinsem acaba :D TABİ YÜZMEYİ ÖGENDİKTEN SONRAAA

sipidik-sipidik-yuzen-balik

nefesini tutabiliyosan yeterli, gerisini timsah abimiz zaten halleder.

gzm-ynklr

Cesur iş bravo

sipidik-sipidik-yuzen-balik

olm siz niye akıllanmıyonuz lan?

Başlıklar

Instagram
Görüş Bildir