Çekici Bulduğun Erkeklere Göre Ruhun Kaç Yaşında?

-

Beğenilerimiz bizim ruh yaşımız hakkında da ipuçları verir. Bu testimizde erkekleri 15 soruda karşılaştırıyoruz. Testinde sonunda beğeni yaşını söylüyoruz!

#1

David Beckham
Jensen Ackles

#2

Burak Özçivit
Kenan İmirzalıoğlu

#3

Mehmet Günsur
Kerem Bursin

#4

Çağatay Ulusoy
Engin Altan Düzyatan

#5

Robert Downey Jr.
Johnny Depp

#6

George Clooney
Haluk Bilginer

#7

Robert Pattinson
Ian Somerhalder

#8

Barış Arduç
Murat Boz

#9

Justice Joslin
Henry Cavill

#10

Buğra Gülsoy
Ekin Koç

#11

Nejat İşler
Okan Yalabık

#12

Halit Ergenç
Mehmet Aslantuğ

#13

Gerard Butler
Matt Bomer

#14

Eric Bana
Andy Garcia

#15

Kıvanç Tatlıtuğ
Brad Pitt

Senin ruhun 18 yaşında!

Verdiğin cevaplara göre senin ruhun 18 yaşında. Kemik yaşınla ilgilenmiyoruz. Senin ruhun genç.  Çekici bulduğun erkeklerin alev alev bakan gözleri senin genç ruhunla müthiş uyum içinde!

Senin ruhun 21 yaşında!

Verdiğin cevaplara göre senin ruhun 21 yaşında. Zihnin çok berrak.  Kolay kolay her şey beğenmiyorsun ama eğlenmek senin için önemli. Fiziksel olarak ne durumdasın bilemeyiz elbette ama içinde patlayan bir şeyler var. Yerinde zor duruyorsun :) Çekici bulduğun erkekler de enerji saçıyor çevresine.

Senin ruhun 25 yaşında!

Verdiğin cevaplara göre senin ruhun 25 yaşında.  Her şeyin en iyisini arıyorsun.  Popüler kültürü takip eden ama asla rüzgarına kapılmayan birisin.  Sana rafine zevklerin insanı desek yanlış olmaz :) Yakışıklı erkekler konusunda master seviyesinde uzmansın. Sen işini biliyorsun. ;)

Senin ruhun 29 yaşında!

Verdiğin cevaplara göre senin ruhun 29 yaşında.  Artık 30'a merdiven dayamış birisin. Hayattan beklentilerinin bir kısmı gerçekleşmiş bir kısmı henüz gerçekleşmemiş olabilir ama senin için mühim değil. Verdiğin cevaplara göre senin için bakış çok önemli. Erkeğin nasıl baktığına çok önem veriyorsun. Çünkü gözler kalbin aynasıdır )

Senin ruhun 32 yaşında!

Verdiğin cevaplara göre senin ruhun 32  yaşında.  Ununu elemiş tasını tarağını asmışsın. Kafan çok rahat. Maşallah Oscar jürisine girecek insansın.  Biraz yorgunsun. Hayat seni yormuş ama sana kattığı çok şey var.

Senin ruhun 41 yaşında!

Verdiğin cevaplara göre senin ruhun 41 yaşında. 41 kere maşallah. Olmuşsun sen. Verdiğin cevaplara göre seni memnun etmek biraz zor artık. Çok zor beğeniyorsun. Çok titizsin. Sana erkek beğendirmek deveye hendek atlatmaktan daga zor!  Öyle bir mükemmeliyetçilik sendeki :)

Onedio Testlerini Facebook'tan takip etmeyi unutmayın!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

FACEBOOK YORUMLARI

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
nrfsnrc

ruhum 18 yaşındaymış... kendimi yaşlanmış hissettim bir an :b

mrs.karm

Ian yerim seni askim benim mmuhh :))

mr.karo

Narsistlikte son nokta :)

mrs.karm

Senin ruhun 18 yaşında hmmm :D

sunflower

Verdiğin cevaplara göre senin ruhun 21 yaşında. Zihnin çok berrak. Kolay kolay her şey beğenmiyorsun ama eğlenmek senin için önemli. Fiziksel olarak ne durumdasın bilemeyiz elbette ama içinde patlayan bir şeyler var. Yerinde zor duruyorsun :) Çekici bulduğun erkekler de enerji saçıyor çevresine.--- en çok da 3 & 5 sorularda zorlandım. hele 3 !! en sevdiğim 2 kişiden birini seç dedin ya onedio alacağın olsun!!

--78

Verdiğin cevaplara göre senin ruhun 32 yaşında. 20 yaşında çöktüm hahah

Görüş Bildir