Görüş Bildir
Haberler
Canlı Dersin Bittiğini Sanıp Mastürbasyon Yapan Öğretmene Ceza Verilmeyecek

Canlı Dersin Bittiğini Sanıp Mastürbasyon Yapan Öğretmene Ceza Verilmeyecek

ABD'nin Maryland eyaletinde bir öğretmen, Zoom'dan ders verdiği sırada mastürbasyon yaparken yakalandı. Polis, öğretmenin ceza gerektiren bir suç işlemediğini söyledi.

İçeriğin Devamı Aşağıda

Gaithersburg ilçesindeki Shady Grove Ortaokulu'nda özel eğitim öğrencileriyle ders yapan Marc Schack, ders bittikten sonra Zoom'dan çıkış yapmadan bilgisayar önünde mastürbasyon yapmaya başladı.

Schack, olayın ardından Zoom'dan çıkış yaptığını sandığını ve kamerasının açık olduğunu farkında olmadığını söyledi. Ancak Schack'in 13 saniyelik görüntüleri tepkilere neden oldu. Olay hakkında soruşturma başlatıldı ve okul yönetimi  Schack'ı  idari izne çıkardı.

Polis: Suç değil

Polis: Suç değil

Sputnik'in aktardığı habere göre, Schack'e herhangi bir cezai işlem uygulanmayacak. Zira polis, davranışın 'Maryland yasalarına göre cezai işlem uygulama seviyesinde olmadığını' söyledi.

"Kasıtlı yapmadım, sapık değilim"

"Kasıtlı yapmadım, sapık değilim"
İçeriğin Devamı Aşağıda

Schack, olayla ilgili FOX 5 kanalına yaptığı açıklamada,  'Kasıtlı olarak yapmadım. Videoda olduğuma dair hiçbir fikrim yoktu. Başka ne söyleyeceğimi bilmiyorum. Bu durumdan oldukça rahatsızım. Kasıtlı olarak veya kötü niyetle hiçbir şey yapmadım. Zarar vermek istemedim çünkü kayıtta olduğumu bile bilmiyordum. Sadece kendi evimin mahremiyetindeydim. Ben sapık ya da onun gibi bir şey değilim' dedi. 

Okul Sözcülerinden Gboyinde Onijala ise olayı soruşturmaya devam ettiklerini ve Schack'in soruşturma sürerken idari izinde kalacağını söyledi.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
71
35
31
22
16
11
10
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?