Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Çanakkale Geçilmez! Ünlülerin 18 Mart Çanakkale Zaferi Dolayısıyla Instagram Paylaşımları

 > 
19PAYLAŞIM

Bugün 18 Mart Çanakkale Zaferi'nin 101. yıldönümü. İşte karşınızda 'Çanakkale Geçilmez' diyen ünlülerden 18 Mart paylaşımları.

1. Burcu Esmersoy

2. Aslıhan Güner

3. Hande Yener

4. Ebru Gündeş

5. Merve Özbey

6. İrfan Değirmenci

7. Ece Erken

8. Seren Serengil

9. Sibel Can

10. Pelin Öztekin

11. Demet Akalın

12. Şule Zeybek

13. Seda Üren

14. Özden Cerrahoğlu

15. Işıl Reçber

16. Petek Dinçöz

17. Ebru Şallı

18. Funda Arar

19. Doğa Rutkay

20. Mustafa Sandal

21. Çağla Şıkel

22. Alişan

23. Ata Demirer

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
sefacan-gokmen

ARAB"IYLA! bizi arkamızdan vuranlarla mı ??

siradanokur17

ya bi gidin allah aşkına.hayattan hiçbir amacı olmayan ve bir savaş patlasa amerikaya topukları g*tlerine vura vura kaçacak adamların çoğu o paylaştıklarınız.tek derdi para olan insanlar;çanakkale'de yenilen kuru ekmekle üzüm hoşafını ne anlayacak allasen?

Gizli Kullanıcı

Beyler bu Deniz Zaferi değil mi yoksa ben mi yanlış hatırlıyorum.

Gizli Kullanıcı

Alişan k*rt olduğunu bu kadar belli etme orada k*rtler yoktu TÜRKLER VARDI.. Biraz araştırın ve okuyun cahiller.. Bu vatan TÜRKLER SAYESİN DE ALINDI..

lisami

Ben, Çanakkale'de senin gibiler için savaşmayı bırak, şehit olmuş Kürt'ler tanıyorum, o ne olacak peki sayın milliyetçi?

lisami

Birde -de bitişik olacak.

Gizli Kullanıcı

birde de bitişik olacakmış hümaniste bak sen .. Lan orada şehit olan k*rt sayısı ve TÜRK sayısını karşılaştırdığın da k*rtler %1 de kalıyor .. Ayrıca k*rt olduğunu o kadar belli etme

lisami

%1 ya da değil. Senin fark edemediğin: Çanakkale'de herkes bir olup ayrım yapmaksızın tek bir toprak için savaşıp şehit olurken senin kendinde hangi hakla bunları demen de güç buluyor olman. Orada senin, benim için savaşan her bir şehit önemliyken sen bunları hangi hakla ve mantıkla söyleyebiliyorsun, üstüne de milliyetçilik naraları atabiliyorsun? Ama görüyorum ki seninle konuşulmaya bile değmez çünkü sığ ve at gözlüklü kişinin tekisin. İlerki hayatında da bu kadar sığ ve at gözlüklü olmaman dileği ile. Ha bir de ekliyeyim; Bu vatan ne senin ne de benim sayemde bu halde, sadece bu topraklar için canından vazgeçmeyi göze alan şehitler sayesinde bu halde ve ne yazık ki sizin gibiler yüzünden bu vatan en iğrenç günlerini yaşıyor.

lisami

Bunlar da sana son söyleyeceklerim, başka yerlere çekmeyip işine gelip anlarsan~

Gizli Kullanıcı

güneydoğu da yediği kaba pisleyen k*rtlerin yüzünden bu haldeyiz şimdi onun farkındamısın sen .. Sana tek söyleyeceğim ve tek bildiğim şey bu Eğer Türkler olmasaydı vatan da toprak da namus da kalmazdı.. işine gelmiyor olabilir bu söylediklerim ayrıca ırkımı sevmek ırkımı korumak ve gerçekleri söylemekle bu vatana zarar veriyorsam eğer varsın öyle olsun öyle bilin. Sizden beni anlamanızı beklemiyorum zaten beni kanı soyu bozuk insanlar anlayamaz..

lisami

Sizin dediklerinizi anlayamıyorum çünkü mantıklı gelmiyor. Sizin yaptığınız da ırkını korumak, savunmak vs değil çünkü sizin savunmanızı ve korumanızı gerektirecek kimseye karşı herhangi alçaltıcı bir şey söylemedim. Söylediğim tek şey bu topraklar için canını veren her bir şehidi hor görmememiz, hiçe saymamamız gerektiği iken siz konuyu çok farklı yerlere getiriyorsunuz. Sizinki tamamiyle ırkçılık, ki sizin gibiler yüzünden bu vatan en iğrenç günlerini yaşıyor dememi bile doğru düzgün anlayamamışsınız zaten. Neyse, iyi günler, dediğim gibi size bir şey anlatmakla boşuna kendimi yoruyorum. En başta yaptığınız yorumla, size cevap vermekle kendimi yormamam gerektiğini anlamam lazımdı.

Gizli Kullanıcı

9 satırlık cevap yazıyorsun sonrada size cevap vermekle kendimi yormamam gerktiğini anlamam lazımdı diyorsun.. Hayırlısı be gülüm

Görüş Bildir