Çamlıca Kulesi'nin Zirve Fiyatları Ortaya Çıkınca Sosyal Medya da Sessiz Kalamadı

6bPAYLAŞIM

Yeni açılan Çamlıca Kulesi’ndeki fiyatlar dudak uçuklattı. Kuleye girişte tam bilet 60, indirimli bilet 30 TL. Kulede bir çay 10 TL, Türk kahvesi ise 20 TL. 4 kişilik aile çıkıp birer çay içse 220 TL ödeyecek.

İstanbul'da yeni açılan Çamlıca Kulesi, ziyaretçilerini kabul etmeye başladı. Kule, 369 metre uzunluğu ve deniz seviyesinden 587 metrelik yüksekliğiyle İstanbul'un en yüksek yapısı oldu. Haliyle İstanbul'u tepeden izleme imkanı da sunuyor.

Ancak bu manzaranın keyfini çıkarmak isteyenler kesenin ağzını açmak zorunda.

Giriş 60 TL

Kuleye girmek için yerli turist için 60 TL, yabancılar ise 120 TL ödeyecek. İndirimli bilet 30 TL. Sıra beklemeden geçiş imkanı sağlayan biletler ise yerli turistlere 100 TL, yabancılara 200 TL'den satılıyor. Kule haftaiçi ve cumartesi günleri 10.00-21.00 arası ziyaretçilere açık; pazar günleri ise kapalı olacak.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
elvis-trinidad-transylvania

Fiyatlar gayet olası aslında.. Kadıköyde en basit bir kahve de bile çay 3-4 lirayken burda çayın 10 lira olması gayet de sıradan.. giriş 60 tl oda kabul edilebilir.. girişi 10 lira yapsalar kuleye giden insanların önünü alamazlar.. 60 lira da verilebilir rakam her sabah orda kahvaltı yapmayacagını düşünürsek ..

ayhant

yurtdışında bir sürü yere gittim oralarda bu tür yerlere çıkmak bedava hatta üstüne para veriyorlar, mesela Empire state te yukarı çıkmak için 70 dolar veriyorlar burj el Khalifada da 150, Eyfel kulesine çıkmak için de 25 Euro veriyorlardı!!! ne bu ya!!! hep yandaş hep yandaş nereye kadar!!!

oguz-yurtcu1

Bunlar nankör kardeşim

adamolunlan

Her şeyi yüzüne gözüne bulaştırıp insanları küstüren tayfa. Neyse sonunda yönetimi İmamoğlu'na geçecek, o zamana kadar yiyin yiyeceğinizi..🤔😒👍🏻

m.r.-svnd

kime peşkeş çekildiği belli olunca fiyat garantisi de olur gelmeyenden bile vergi alınır. rte nin eski kankilerinden . bir kaç güne öğrenirsiniz.

natsemender

İlk tweet'tekinin tam tersini yapıyorlar bizde, yabancıya 5 $, T.C. vatandaşına 15 $'ın TL'ye çevrilmişi.

Görüş Bildir