Görüş Bildir
Haberler
Çalışanına Şiddet Uygulayarak Tecavüzle Tehdit Eden Patron Serbest Kaldı

etiket Çalışanına Şiddet Uygulayarak Tecavüzle Tehdit Eden Patron Serbest Kaldı

Maden mühendisi Canan Tosun, Marmara Adası’nda çalıştığı maden şirketinde işveren Fatih Uygun tarafından dövüldü, cinsel şiddet ve ölümle tehdit edildi. Saldırı anları güvenlik kameralarına yansıdı. Genç mühendis için sosyal medyada çok sayıda paylaşım yapılırken Maden Mühendisleri Odası da Canan Tosun’un yanında olduklarını belirterek, 'Şiddet uygulayan Fatih Uygun derhal tutuklansın' çağrısı yaptı.

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

Tosun, darp raporu almak için gittiği hastanede çektiği videoda maruz bırakıldığı şiddeti anlattı.

"Bütün kapıları kilitledikten sonra yumrukla saldırdı" 🎥

Görüntülerde sol kolunun alçıya alındığı ve yüzünde morluklar olduğu görülen Canan Tosun, “Fatih Uygun tarafından, önceki gün tartıştık, tartışmamızın ardından sonraki gün beni fabrikada yalnız yakaladı. Ve fabrikada yalnız yakaladıktan sonra bütün kapılar kilitledi. Bütün kapıları kilitledikten sonra ilk önce geldi ve bana yumrukla saldırdı” dedi.

Fatih Uygun'un ardından kendisini yere yatırdığını ve cinsel şiddet uygulamakla tehdit ettiğini söyleyen Canan Tosun, şiddetin devamını anlattı:

“Ben oradan zorla kaçtım ve onun dayısı camları kırıp içeri girip beni kurtardı. Sonra fabrikanın önünde çamurlara düştüm. Çamurlara düştüm ve arabayı üstüme sürdü beni öldürmek için. Beni bıçakla kovaladı. Fabrikanın içine girdim işletmeye. İşletmede de, bütün işçiler beni onun elinden alamadı. Savcılık onu serbest bırakmış. Ben rapor almaya çalışıyorum.'

Maden Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi de yaptığı açıklama ile Tosun’un yanında olduklarını belirterek, "Şiddet uygulayan F. U. derhal tutuklansın" çağrısı yaptı.

Genç mühendisin maruz kaldığı şiddet güvenli kamerasında 🎥

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

Canan Tosun'un maruz kaldığı şiddete tepki gösterenler, saldırgan işverenin tutuklanmasını istiyor 👇

Canan Tosun'un maruz kaldığı şiddete tepki gösterenler, saldırgan işverenin tutuklanmasını istiyor 👇
İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam
Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
210
45
28
11
5
3
2
Yorumlar Aşağıda
Reklam
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Dean Winchester

Ne kadar kansız orospu çocuğu varsa aynı döneme denk geldik şu bilmem kaç yıllık hayatımızda. Şansımızı sikeyim cidden.

SU

Oç oç oç

KucukEniste

ya arkadas estetık harıkası spıker dansozluk yapınca tum herkes pesınde bu adamı nıye serbest bıraktınız? Amerıkan Baskanı dahıl herkesı devreye sokun patron... Devamını Gör