Görüş Bildir

Çaldığı Bilezikler İmitasyon Çıkan Soyguncudan Tepki: 'Bir Daha Oraya Gerçek Altın Koysunlar'

Haberler
> Çaldığı Bilezikler İmitasyon Çıkan Soyguncudan Tepki: 'Bir Daha Oraya Gerçek Altın Koysunlar'

Konya’da, kuyumcuyu tabancayla tehdit ederek vitrindeki bilezikleri çalan Sezer Karga, bileziklerin imitasyon çıkmasına, “Bir daha öyle yapmasınlar. Oraya gerçek altın koysunlar” sözleriyle ‘tepki gösterdi‘.

Dün saat 16.00 sıralarında Meram ilçesi Şükran Mahallesi’nde Hüsnü Bağcıatal’a ait kuyumcuya giden Karga kuyumcunun oğlu Mehmet Bağcıatal’a (24), çeyrek altın almak istediğini söyledi.

Bağcıatal’ın çeyrek altını almak için tezgahın altına eğilmesini fırsat bilen Karga, belindeki tabancayı çıkarıp “Dağıtırım beynini, altınları doldur” diyerek tehdit etti.

Bağcıatal da vitrindeki bilezikleri torbaya koydu. Karga, torbayı alıp dükkandan kaçtı.

"Altınların sahte olduğunu bilmiyordum”

"Altınların sahte olduğunu bilmiyordum”

Karga’nın, ilk ifadesinde iki saat kuyumcu dükkanının karşısında bekledikten sonra soygunu yaptığını söylediği öğrenildi. Karga, ifadesinde, “Borcum vardı. Gezerken, kuyumcuyu gözüme kestirdim. İçeride kimse kalmayınca da altın alma bahanesiyle girip, soygunu gerçekleştirdim. Altınların sahte olduğunu bilmiyordum” dedi.

Karga, gazetecilerin “Neden yaptınız” sorusu üzerine ”Zevk için yaptım, o da sahte çıktı. Bir daha öyle yapmasınlar. Oraya gerçek altın koysunlar” dedi.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
81
18
5
4
2
1
1
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Aklıma direkt Olacak O Kadar'daki bir sahne geldi. Hırsız evde çalacak bir şey bulamıyor, uyuyan ev sahibini tokatlıyor. " Kalk uyan, sanki çok çalışıp yorul... Devamını Gör

Emre Akdağ

Bir soyguncunun daha hayalleri ile oynamışlar ya. Ay kıyamam :D

Ay sen kandırıldın mı? Kıyamam gel gel, kucağıma gel. Bişi olmaz koskoca reis-i Cumhurumuzu kandırdılar, seni kandırmışlar çok mu askjdhaskjdhaks