Görüş Bildir
Haberler
Büyükşen Cinayeti Çözüldü: Osman Büyükşen’den Büşra ve Uğur Büyükşen Açıklaması

Büyükşen Cinayeti Çözüldü: Osman Büyükşen’den Büşra ve Uğur Büyükşen Açıklaması

Tüm Türkiye’nin büyük bir ilgi ile takip ettiği Büyükşen çiftinin cinayeti nihayet çözüldü. 3 yıl önce Konya’nın Karatay ilçesinde yaşanan vahşi cinayetin, yanlışlıkla işlendiği ortaya çıktı. Kiralık katilin aynı köyde yaşayan başka bir aileyi öldürmek için geldiği ancak evleri karıştırdığı için yaşlı çifti öldürdüğü açıklandı. Abdullah Başdemir ve sevgilisi Esra Taş ile cinayete yardım ettikleri belirtilen ve Büyükşen çiftiyle aynı mahallede oturan Zeki Okşen ile kuzeni Mustafa Okşen tutuklandı. Kiralık katil olarak ise iki kişinin araması sürüyor. Ayrıca çiftin doktor oğulları Osman Büyükşen de sosyal medyadan açıklamada bulundu. İşte Büyükşen cinayeti ile ilgili tüm bilgiler…

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

Büyükşen Cinayeti Çözüldü!

Büyükşen Cinayeti Çözüldü!

Yapılan sorgulamada Esra Taş’ın, öldürülen Büyükşen çiftinin evlerine 500 metre mesafede bulunan komşularının oğlu Hüseyin K.’nin eski sevgilisi olduğu ortaya çıktı.

Esra Taş’ın, Hüseyin K.’nin, ailesinin baskısıyla kendisinden ayrıldığını ve bu nedenle o aileye zarar vermek istediğini, bu durumu sevgilisi Abdullah Başdemir’e anlattığı, Başdemir’in de para karşılığı 2 kişi kiralayıp, korkutup, zarar vermeleri için Hüseyin K.’nin evine gönderdiği öne sürüldü.

Başdemir’in kiraladığı 2 kişinin kendilerine verilen adresi karıştırıp Hüseyin K.’nin ailesi yerine komşuları Büyükşen çiftini öldürdükleri belirtildi.

Abdullah Başdemir ve Esra Taş’a da Büyükşen çiftiyle aynı mahallede oturan Zeki Okşen ile kuzeni Mustafa Okşen’in yardım ettiği saptandı. Yapılan sorgulamanın ardından dün saat 23.00 sıralarında Abdullah Başdemir ve Esra Taş, ardından da kuzenler Zeki ve Mustafa Okşen adliyeye sevk edilerek tutuklandı.

Osman Büyükşen’den Büşra ve Uğur İçin Açıklama

Osman Büyükşen’den Büşra ve Uğur İçin Açıklama

Anne ve babasının katillerinin bulunması için sosyal medya ve televizyon kanallarındaki programlara katılan Büyükşen çiftinin doktor oğlu Osman Büyükşen de gün boyu adliyede olayı yakından takip etti. Büyükşen, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, ”Anne ve babamın katilleri bugün itibariyle tespit edilmiş olup, olaydaki belirsizlik büyük ölçüde giderilmiştir. Kar maskeli katil başka birilerini öldürecek iken yanlış adres nedeniyle anne ve babamın ölümüne sebep olmuştur. Kardeşlerim bu olayda masumdur” ifadelerini kullandı.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
34
23
18
15
7
7
6
Yorumlar Aşağıda
Reklam
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın