Bütün Güzellik Algılarını Yıkıp Kaşlarını Almayı Bıraktıktan Sonra Martı Kaş Fetişi Olan Erkeklerin İlgi Odağı Haline Gelen Model

357PAYLAŞIM

Bizce her haliyle çok güzel bir kadın 😍

Kaynak: https://www.ladbible.com/community/weird...

Sizi freelance makyaj sanatçısı Sarah Maria Clark ile tanıştıralım, kendisi aynı zamanda 18 yaşında Danimarkalı bir model.

Sarah bir zamanlar çok hızlı uzadığı için haftada bir gün kaşlarını aldırmak zorunda kalıyordu.

Annesi ise onu kaşlarını uzatması ve dokunmaması için sürekli olarak destekliyordu. Geçtiğimiz yıl Mart ayında ise Sarah sonunda kaşlarını almayı bıraktı.

Arkadaşları ilk zamanlar bunun iyi bir fikir olmadığını çünkü erkeklerin onunla çıkmak istemeyeceklerini çünkü kaşlarının garip olduğunu söylüyorlardı.

Herkesin düşüncesini bir kenara bırakan Sarah kendisini böyle daha özgür ve güzel hissettiği için kaşlarını almayı tamamen bıraktı.

Bu yolculuğunun her aşamasını ise Instagram hesabında takipçileriyle paylaştı. Zamanla ise kendisine modellik teklifleri gelmeye başladı. Bunun yanında ise bazı erkekler sıra dışı görüntüsüne ayrı bir ilgi duymaya başlamıştı.

Bazı erkeklerin martı kaş fetişi olduğunu söyleyen Sarah birçok kişiden mesaj aldığını, erkeklerin onunla tanışmak için can attığını söyledi.

Şunları ekledi: "Kaşlarım tek kaş olmaya her zaman meyilliydi, ama herkes gibi ben de üzerine düşünmeden kaşlarımı alıyordum, almamanın ise bir seçenek olduğunu hiç düşünmemiştim. Annem her zaman bana 'saçlarını boyatabilir, kestirebilirsin ama kaşlarına dokunma' derdi. Bir gün Instagram'da geziyordum ve tek kaşı olan bir makyaj sanatçısını gördüm ve aynısını yapmaya karar verdim. Kesinlikle sevdim bu fikri ama dışarı böyle çıkma konusunda biraz tereddüt ediyordum. Bu yüzden yavaş yavaş uzatmaya başladım daha sonra ise alıştım ve zamanla Instagram'daki başka insanların da aynısını yaptığını gördüm ve bu konuda daha rahat hissetmeye başladım."

"Arkadaşlarımın bazılarına bunu yapmak istediğimi söylediğimde garip görüneceğim konusunda şüpheci olduklarını hatırlıyorum."

"Uzatmadan önce ise flört ettiğim erkeklere uzatmak istediğimi söylüyordum ve çoğu hayır yapma çünkü garip görünürsün diyordu. Suratınızı oldukça değiştiriyor ve insanlar fikrini değiştirip değiştirmeyeceğini soruyor, onlara sadece istediğim zaman alabilirim tekrar diyorum."

Zaman zaman insanların aşağılayıcı bakışlarına ve negatif yorumlarına maruz kalsa da Sarah fikrini hiç değiştirmemiş.

Çünkü negatif yorumlar kadar pozitif yorum ve mesajlar da aldığını söylüyor. Bu sayede birçok avantaj elde ettiğini, birçok fotoğraf çekimi ve modellik teklifi aldığını ekliyor.

Martı kaşlarını büyük bir sevgiyle kucaklayan Sarah sosyal medyada birçok erkeğin ona taptığını, bu kaşlara çoğu erkeğin fetişi olduğunu söylüyor.

"Birçok erkek korkup kaçıyor ama bence bu güzel bir şey çünkü kötü insanların korkutup kaçırarak bütün aşağılık insanlardan kurtulabilirim."

"Kendimi çok daha iyi hissediyorum ve bence çok güzel gözüküyorum. Bütün bunları yapma sebebim böyle daha iyi görüneceğimi düşündüğüm içindi. Denemek için önce makyaj yaptım. Nasıl gözüktüğüne baktım. Bunu bir trend olduğu için yapmayın, bunu bir başkası için de yapmayın. Kendiniz için yapın çünkü en önemli şey bu."

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
dusunen_odun

kaş ektirmiş güzellik algısını yıkacam diye bizi sikiyo işte

saffetfiliz.

Kadının martı kaçlı olması neyse de bundan hoşlanan insanlar biraz garip :D

bambinobombom

Şu sitede intihar eden kıza uygulanan siber şiddete lanet okuyan kişilerle burada bu kıza "iğrenç, kaptan mağara adamı annen gerçek annen degil vs" diyen kişilerin aynı olduğuna yemin edebilirim. Bu ne iğrenç bir iki yüzlülüktür arkadaşım. Allah belanızı versin ne diyeyim, cidden tiksiniyorum, sekilciliginizden de ırkçılığınızdan da, cinsiyetçiliğinizden de. Leşsiniz hepiniz. Bir insan kendisinde zaten var olan, sonradan kendine eklemediği, var olması konusunda seçeneği olmadığı bir şey için neden utanç duysun, neden bunu değiştirmek için mecbur olsun? Kaşlarını aldırmak istiyorsa aldırır, istemiyorsa salar iki metre uzatır. Kime ne bundan? Gerçekten çoğu insanın kuş kadar beyni yok. Tekrar ediyorum, Allah hepsinin belasını versin.

elifto

yav ayşe hanım bana kızmayın ama bunun o konuyla bir alakası yok "bence" tabi ki size de saygı duyarım bu arada. bu bence bir kişisel bakımdır. temiz görünmektir. o zaman bırakalım şekilciliği erkekler sakalı saçı salsın orangutan misali amaannn koltuk altlarını bacakları bırakalım tırnakları da kesmeyelim ilk insan misali. herkes pislik içinde takılsın. şekilcilik için değil kendi öz bakımımız için bazı şeyleri yapmalıyız. :S Hani kadın şekilcilik yapılmasına dikkat çekiyor desem bir kalıp nailart yaptırmış. kendi kendi ile çelişiyor. tam anlayamadığımız şeylere kalkışmamalıyız bence. ama tabi çok gerzek yorumlar da var. annen gerçek annen değil nedir ya? bakın bu yorum işte şekilcilik kız istese kaşını alır o görüntü de olmaz. ama mesela o cümleyi kullanan o kuş beynini hiç bir şekilde ne satabilir ne atabilir ne kesebilir :)

patavatsizmelek

Valla kadın-erkek fark etmeksizin hiç yakışmıyor! Aldırın kardeş!

beyzaledger

Sarah üzgünüm ama annen gerçek annen değil.

Görüş Bildir