Burcun En Zayıf Noktanı Ele Veriyor!

107PAYLAŞIM

Hadi seç burcunu!

👇

Balık
Akrep
Koç
Terazi
Yengeç
Oğlak
İkizler
Kova
Boğa
Yay
Aslan
Başak

Senin en zayıf noktan sevdiğin insanlar!

Senin en zayıf noktan sevdiğin insanlar! Şu hayatta onlardan başka güvenebileceğin kimse yok. Onlar olmasa şu hayattan gerçek anlamda keyif alamazsın. Ve sevdiğin insanların yüzü gülsün diye elinden geleni yapıyorsun. Her zaman kendini ikinci plana atıyorsun. Onlar için yapamayacağın şey yok. Ve bunun farkındalar. Çünkü duygularını saklamaktan çok hoşlanmayan bir yapın var. Sevdiğin insanlara içinden geldiği gibi davranıyorsun. Tüm sevgini şefkatini hissettiriyorsun. O yüzden güzel insan etrafındakilere çok çok dikkat etmelisin. Senin bu yönünden faydalanmak isteyen bir sürü insan çıkabilir karşına. Arkadaşlarını iyi seçmelisin. Aksi takdirde senin iyi niyetini suistimal etmeleri kaçınılmaz. İnsanlara hemen sevgini göstermek yerine güvenini kazandıktan sonra yaklaşırsan hiçbir zaman üzülmezsin. Sen de daha önce yaşadıklarından zaten yeterince ders çıkarmışsındır. Güvendiğin insanlar zamanında seni çok üzmüşler.

Senin en zayıf noktan çok duygusal olmak!

Senin en zayıf noktan duyguların! Her zaman duygularına esir olan bir yapın var. Dışarıdan sert görünen fakat özünde o kadar narin bir insansın ki duygularına çoğu zaman hakim olamıyorsun. Bir karar vereceğin zaman duygusal düşünüp ona göre sonuca varıyorsun. Fakat çoğu zaman verdiğin kararın sonuçları seni üzüyor. Ve pişman oluyorsun. Bundan sonra duygularım ile değil mantığım ile hareket edeceğim desen de bu durum seni oldukça zorluyor. Artık bunu harekete geçirmenin zamanı gelmedi mi? Bunca zamandır üzüldüğün ve pişman olduğun yetmedi mi? Duygularınla hareket etmek tabi ki de çok güzel bir şey. Fakat bazı durumlarda mantık devreye girmelidir. Bunu sende çok iyi biliyorsun. Bazen bazı şeylerin sonucu bellidir. Fakat inandığın şeylere göre hareket etmek istersin. Seni daha çok mutlu edeceğine inanırsın. Ama ne yazık ki böyle durumlarda daha çok üzülürsün. Ve eminiz ki bundan sonra kendine dikkat edeceksin. Çünkü biz senin hiçbir zaman üzülmeni istemeyiz.

Senin en zayıf noktan çok alıngan olmak!

Senin en zayıf noktan her şeye alınmaktan geçiyor! Çünkü ince olayların insanısın ve her detaya takılırsın. İnsanların her şey senin için çok önemlidir. Çünkü sen insanlara bir şey söylerken kelimelerine çok dikkat eden bir insansın. Ve doğal olarak karşındaki insanların da bu şekilde düşünmesini bekliyorsun. Ama biliyorsun ki her inşan senin gibi olamaz. Senin gibi düşünceli insanlar çok az. Kendi değerini bilsen iyi edersin. İnsanların söylediklerine takılıp üzülmektense umursamamayı tavsiye ederiz. Çünkü insanlar her zaman konuşur. Sürekli konuşur. Bunu sen de çok iyi biliyorsun. Kelimelerini hiç düşünmeden seçerler. Böyle insanların söylediklerine alınmak, kırılmak ne kadar doğru olur ki? Sonuçta kendine haksızlık etmiş olmuyor musun? O güzelim kalbini düşüncesiz insanlar için kırma lütfen.

Senin en zayıf noktan hakim olamadığın sinirlerin!

Senin en zayıf noktan birden sinirlerine hakim olamamak! En ufak bir şeyde ani tepkiler verip insanları kırabiliyorsun. Sen de bunun farkındasın ama kendine çoğu zaman engel olamıyorsun. Sinirlendiğin zaman hiç düşünmeden hareket edip, ağzına geleni söylüyorsun. Ve karşındaki kim olursa olsun bunu yapıyorsun. Bu sana ve çevrendeki insanlara yeterince zarar verebilir. Bu konuda kendini biraz törpülemeye çalışsan iyi edersin. Çünkü sonradan pişman olacağın ve geri dönüşü olmayacak sözler söyleyebilirsin. Ve bu da senin üzülmene sebep olabilir. Senin üzülmeni asla istemeyiz. O yüzden bu zayıf noktanı kabullenip kendini bu konuda geliştirmeye çalışmalısın. Sinirlendiğinde kendini bir şekilde sakinleştirip mantıklı davranmaya çalışırsan bu durumdan kurtulmuş olacaksın. Ve sonrasında pişman olacağın şeyler yapmayacaksın.

Senin en zayıf noktan ilgi aşığı olman!

İnsanlar seninle ilgilensinler ve tek odak noktaları sen ol istiyorsun. Evet, başkaları tarafından ilgi görmek çok güzel bir duygudur. Fakat aşırısı zararlı değil mi? Sen zaten yeterince ilgi çekici bir insansın. Gerek duruşun gerek sempatikliğin gerek düşüncelerinle. O yüzden fazlasına gerek yok. Çünkü senin istediğin kişiler sana ilgi göstermediği zaman kendince üzülüyorsun. Ve bunu problem haline getiriyorsun. İnsanların ilgisinden çok kendine olan ilgine odaklanırsan çok daha mutlu olabilirsin. Kendi içine yönelirsen, kendini tanımaya başlarsan hayat senin için çok daha güzel olacaktır. Bırak seninle ilgilenmek isteyenler zaten sana gelecektir. Yanında olmak isteyen her türlü olacaktır. O yüzden insanların samimiyetsiz ilgisinden ise ilgisiz kalmak her zaman daha iyidir

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
nisa_celik

ALINGANIM AMA BELLİ ETMEM

dreming_unicorn

Senin en zayıf noktan çok alıngan olmak! AHA NASILDA BİLDİ :(

miran-ali-sumer

Yemin ederim doru Senin en zayıf noktan hakim olamadığın sinirlerin

nigtmare

Senin en zayıf noktan hakim olamadığın sinirlerin!//D0RU..

duygusal_panda

Senin en zayıf noktan çok duygusal olmak! Çok doğru:(

Görüş Bildir