Burçin Terzioğlu'nun Damga Vurduğu Menajerimi Ara'nın Son Bölümünde Ne Oldu?

0PAYLAŞIM

Salı gecesi ipler koptu, televizyonun gördüğü en güzel bölümlerden birine tanık olduk. Burçin Terzioğlu'nun konuk olduğu bölümden dünden beri çok konuşuluyor.

Ta taaaaaa! Burçin Terzioğlu dizinin en etkileyici konuk oyuncusu oldu bir kere. Oyunculuğa ara veren, biraz da moda alanında eğitim alıp kendini geliştirmek isteyen biri olarak karşımıza çıktı. Ne var ki "Keşke istemese..." dedirtecek kadar kötüydü tasarımları.

Ah Çınar ah, kıyamam söyleyemedi de üzümlü kekim...

İKSV'nin festival açılış konuşmasını yapmak gibi önemli bir görev ona verilmişti. O ise ünlü tasarımcıların kostümlerini reddedip kendi berbat tasarımlarıyla sahneye çıkmak istedi.

Bu durum takı sponsorunun da işine gelmedi. Bir an önce daha iyi ve takıları ortaya çıkaracak bir kostüme geçiş istedi şirket sahibi.

Doğruları bir tek, yanlışlıkla da olsa, Ahsen söyleyebildi. Ama Burçin Terzioğlu o kadar bozuldu ki, onu iyi bir tasarımcı olduğuna ikna etmek zorunda kaldılar...

Burçin Terzioğlu da durumu fark etti ve son anda şahane bir kıyafet ve sponsorunun verdiği takılarla hazırlandı. O sırada sponsor birey, sizinle başka işler yapmak istiyoruz diye zırvalamaya başladı.

Bu aşamada adam sadece ünlü biriyle laf olsun diye sohbet etmek isteyen biri gibiydi.

Sonra bir anda "Hafta sonu uygunsan yatla çıkarız diye düşündüm." diye girmesin mi adam? Sen Burçin'i ne sanıyorsun acaba, senin vasat dünyan için ruhunu satacak bir kadın olabilir mi?

Bir de sanki fikir çok iyiymiş ve kabul görmüş gibi, yok Ayvalık'tan çıkarız yok Midilli'ye gideriz, kendimizi dinleriz gibi zırvalıkları yuvarlayınca Burçin Terzioğlu delirdi. Ama ne delirmek... Bana biri böyle baksa, o an orada kendimi sindirir yok ederim.

"Parçalarım seni ahlaksız herif! Sen kimsin, kim var senin karşında? Sen kimi Midilli'ye geçiriyorsun? Ben seni Midilli'ye bir geçiririm!"

Bir de sanki kastettiği ahlaksız bir teklif değilmiş gibi 'yanlış anladınız' yollarına girince iyice sinirlendi. Adamın bildiğin ağzını yüzünü dağıttı, kendi de biraz dağıldı tabii. Ellerine sağlık!

Zaten hep kadınlar yanlış anlıyor...

Sahneye gecikti hal böyle olunca. Çıktığında da bir savaştan çıkmış gibi derbederdi. Elbisesi parçalanmış, saçı başı dağılmış, gözleri dolu dolu, sesi titrek...

Önce soğukkanlılığını korumayı denedi ama yapamadı. Daha doğrusu, yapmadı! Bunu herkes bilsin ve herkes bu duruşu sergilesin istedi.

Olayı baştan sona anlattı. Kadına tacize, mobbing ve psikolojik şiddete dikkat çekti. Bu konuşmayı mutlaka dinlemeden geçmeyin.

Öyle ki, günün en çok konuşulan şeylerinden biri oldu diyebiliriz. Uzun zamandır bu kadar etkileyici bir şey izlememiştik.

Biz de bu kadar iyi bir fikir ve toplumsal farkındalık hareketi için Menajerimi Ara ekibini tebrik ediyoruz. Tabii muhteşem oyunculuğu ve bu rolü kabul ettiği için de Burçin Terzioğlu'nu. Konuşulmaya değermiş, değil mi?

Bu da ilgini çekebilir 👇

Menajerimi Ara Dizisine Konuk Olan Burçin Terzioğlu Sosyal Medyada Övgü Yağmuruna Tutuluyor - onedio.com
Menajerimi Ara Dizisine Konuk Olan Burçin Terzioğlu Sosyal Medyada Övgü Yağmuruna Tutuluyor - onedio.com
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Görüş Bildir