Görüş Bildir

etiket Bu Test Sonuçlarından Birini Seç Hangi Burç Olduğunu Tahmin Edelim!

Anasayfa > Test > Astroloji Testleri

Alışılmışın dışında bir şey deneyelim dedik. Bu sefer sen kendine çıkmasını istediğin sonucu seç, biz senin hangi burç olduğunu söyleyelim!

1. Cinsiyetini seçer misin?

2. Yaşını da seç.

3. Şimdi de sonucunu seç.

3. Şimdi de sonucunu seç.
Seni tanımlayan kelimeler: çalışkan, azimli ve işkolik. Mesela İsrafil sura üflemiştir ve resmi olarak kıyamet kopacaktır, eğer senin elinde iş varsa, bu durumda bile işini bitirirsin. Ama iş zamanı iş, eğlence zamanı eğlencedir. İş saati biter bitmez, dışarıya çıkar; kıyamet olur koparsın :) Arkadaş canlısı olduğunu söylemeye bile gerek yok. En kötü özelliklerin ise şüpheciliğin hatta bazen paranoyak bile olabiliyorsun. Olsun olsun, hatasız kul yoktur. Ne diyorsun bu sonuç senlik mi?
Senin en tipik özelliğin, bildiğinden şaşmaman. Bu nedenle çok net bir şekilde "zor" bir insansın. Küsmen, kırılman, hayıflanman da hiç bitmez. Ancak bunun nedeni insanlara verdiğin değer. Ceviz gibisin sen ceviz. Sert kabuk, içi güzel yemiş yani; kırmasını bilene yani. Sırdaşsın ayrıca. "İki kişinin bildiği sır değildir" sözünde, seni hiç ikinci kişi olarak saymaya gerek yok! İntikamcısın son olarak, yapılan yanlışı asla unutmazsın. Hata yapanın vay haline kısaca :) Ne diyorsun bu sonuç senlik mi?
Sen! Evet evet sen! Sakinliğin, hassaslığın ve aile bağlarının kuvvetli olmasıyla biliniyorsun. Senden çok iyi aile babası/annesi olur. En asil duyguların insanısın ayrıca da. Öyle romantik ve melankolik bir yapın vardır ki, bunu görebilen anında sana aşık olur. Ancak içine birazcık kapanık olmandan mıdır nedir bilinmez; bunu görmesi gereken göremez. Acı çekmeyi sevmen ise en kötü özelliğin! Ne diyorsun bu sonuç senlik mi?
Sen kıvrak zekan, özgürlüğüne düşkünlüğün ve merakınla öne çıkıyorsun. Fakat senin herhangi bir şeye konsantre olduğun daha görülmemiştir. Çabuk sıkılıp, çabuk yoruluyorsun... Keyfin kaçtığında ise hiç çekilmiyorsun. Keyifli olduğunda ise çevrendekilerinin gülmekten yanakları ağrır. Çok iyi insansın sen! Yok yok vazgeçtik çok kötü insansın... Yok ya bildiğin saf iyi bir insansın! Bi' dakikan, bi' dakikanı tutmuyor :) Ne diyorsun bu sonuç senlik mi?
Senin en en temel özelliğin sağlamcı olman. Sırtını duvara yaslamak istemen hep bundan işte! Gerçekçi ve oldukça mantıklısın da. Hatta o kadar mantıklısın ki, Aristo'yu çırak çıkarır, yanında işe başlatırsın:) Sadakat ve bağlılık senin için olmazsa olmazdır. En kötü özelliğin ise para düşkünlüğün ve cimriliğin. Çoğu zaman can sıkan bu özelliğin, dar günde çok işe yaradığını söylelim de yanlış olmasın. Cinselliğe düşkünlüğüne hiç girmiyoruz, çünkü Gılgamış Destanı'na vaktimiz yok. Ne diyorsun bu sonuç senlik mi?
Senin en keskin özelliğin mükemmeliyetçi olman. Bunun sebebi senin de kusursuz olman, yani başkasından da aynısını istemende şaşılacak taraf yok! Ayrıntılara da oldukça takılıyorsun, şeytanın ayrıntıda gizli olduğuna inanıyorsun bir nevi. Kafanda bin tane tilki var senin; kuyruklarının da birbirine değdiği: GÖRÜLMEDİ. En kötü özelliğin ise sürekli laf sokman. Öyle yerde, öyle laflar ediyorsun ki karşındaki insan dayak yese daha az hasar alır! Ne diyorsun bu sonuç senlik mi?
Sen diyince insanın aklına gelen ilk şey şüphesiz, senin yardımsever ve hümanist olman. Ayrıca sen tam bir bilim insanısın. Bilmek, yeni şeyler öğrenmek/öğretmek, keşfetmek, icat etmek... Bunlar hep senin anahtar kelimelerindir. Kısaca sen bilge bir insansın. Biraz da ukala olduğunu söyleyebiliriz. Eee, cahillerin ve de yarı-cahillerin şov yaptıkları şu hayatta, senin engin bilgi ve derin algınla az biraz ukalalığa hakkı yok mu? Ne diyorsun bu sonuç senlik mi?
Sen her zaman parlak zekalı ve oldukça yaratıcı biri olarak biliniyorsun. Tek problemin kafanın karışık olması ve düzenli çalışma sistemini oturtamaman. Yine de özeleştiri kabiliyetin oldukça iyi olduğundan yükselmeye ve gelişmeye açıksın. Bu özeleştiriyi bazen abarttığın, hatta kendini dövdüğün zamanlar bile oluyor bizce gereksizdir. Çünkü dünyada, özgüven patlaması yaşayan o kadar vasat insan var ki, senin bu potansiyelle kendine haksızlık ettiğin düşünülebilir. Ayrıca duygusallıkta bir dünya markasısın; sıradışılıkta da sıradışının bile dışındasın. Ne diyorsun bu sonuç senlik mi?
Sen fantastik bir insansın. Oldukça gizemlisin bu yüzden de acayip bir çekiciliği de içinde barındırıyorsun. Yasaklarla, bilinmeyenlerle, sırlarla da fazlasıyla ilgilisin. Bu nedenle sen felsefi bir insansın ve çoğu felsefeci de bu burçtan çıkmıştır. Girişken olman ise cabası. En büyük korkun ise, sıradan ve sıkıcı olmak. Kahrolsun rutinler :) Ne diyorsun bu sonuç senlik mi?
Sen hiç kuşkusuz, görselliğe önem veren birisin. Senin için estetik deyince dünya dönmeyi bırakır, durur. Yani güzellikle alakalı takıntıların var. Güzel giyinir, güzel yemek yer, güzeli seversin. Bu yüzden midir bilinmez, az biraz da çapkınsın :) Ancak bu çapkınlığın doğru kişiyi bulana kadar olduğunu söyleyelim de, yanlış bilgi olmasın! Ayrıca çekicisin, sevimlisin, ağzın çok fena laf yapar; bu yüzden ortamların en aranan kişisisin. Ne diyorsun bu sonuç senlik mi?
Sen liderliğinle biliniyorsun. Sen doğal bir lidersin, yönetmek için doğmuşsun. En sevmediğin şeyse, otoritenin sarsılması ve lafının üstüne laf söylenmesidir. Ayrıntıcılık ve kılı kırk yarmakta üstüne yok. Ancak ayrıntılara takılıp, büyük resimi kaçıranlardan asla değilsin. Sadece işlerin birazcık uzuyor :) Kendine güvenirsin son olarak: Aklının kestiği iş, bitmiş bilinmelidir son tahlilde! Ne diyorsun bu sonuç senlik mi?
Sen maceraperestliğinle biliniyorsun. Bu yüzden senle yaşamak sağlıklı bir kalp gerektiriyor. Sen gerektiğinde her türlü riski de alırsın ayrıca. Belki de eninde sonunda hep başarıya ulaşmanın sırrı, bu ceza sahası içindeki rizikolu hareketlerindir, kim bilir! Bu kadar riskin, maceranın, çatlamanın, patlamanın arasında sözünün eri ve güvenilir olma özelliğinle elmas gibi parlıyorsun. Ne diyorsun bu sonuç senlik mi?

Balık!

Balık!

Kova!

Kova!

Yay!

Yay!

Terazi!

Terazi!

Oğlak!

Oğlak!

Akrep!

Akrep!

Aslan!

Aslan!

Yengeç!

Yengeç!

Koç!

Koç!

İkizler!

İkizler!

Boğa!

Boğa!

Başak!

Başak!
Samsung Data Code
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
793
252
179
107
94
70
70
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Bilirkişi Raporu

Burçların fiyasko olduğunu anlama testi. Alakasız sonuçlar.

DNZSVS

Ya artık terazileri makyaj düşkünü olarak göstermeyin baydı artık aw

asikızzz yıldızz

TEST BOZUK!! daha önce aynı şeyi işaretledim akrep çıktı şimdi de yay çıktı doğru yap bunları ADMİN 13.000 kişi çözmüş kişi başı 100 çözülme var yani 130 ki... Devamını Gör