Görüş Bildir
Haberler
Bu Test Ne Kadar Paranoyak Olduğunu Söylüyor!

etiket Bu Test Ne Kadar Paranoyak Olduğunu Söylüyor!

Etrafındaki her olaya şüphe ile mi yaklaşıyorsun? Zihnini sürekli olabilecek en feci senaryolar mı dolduruyor? Kimseye kolay kolay güvenemiyor musun? Sen iflah olmaz bir paranoyak mısın, yoksa paranoya ile alakan mı yok? Testimizi çöz ve zihninin derinliklerine girip seni sana anlatalım!

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

1. Rahatça güvenebileceğin kaç arkadaşın var diye sorsak?

2. Bu fotoğrafta gözüne ilk çarpan renk hangisi?

2. Bu fotoğrafta gözüne ilk çarpan renk hangisi?

3. Bu görsel bu kelimelerden hangisini daha çok yansıtıyor sence?

3. Bu görsel bu kelimelerden hangisini daha çok yansıtıyor sence?

4. İçine kapanık bir insan mısın, dışa dönük mü?

5. Çevrendekiler senin hakkında konuşurken en çok hangi kelimeyi kullanıyorlar peki?

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

6. Evden çıktıktan sonra kapıyı kilitleyip kilitlemediğini hatırlayamama durumu başına ne sıklıkla geliyor diye sorsak?

7. 3 arkadaş ormanda kamp yapmaya gittiniz. Gece uyku tutmadı, sonrasındaysa bir çalının arkasından çıtırtılar duydun. Ne düşünürsün?

8. Son olarak, bu gif sende nasıl bir his uyandırıyor?

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam

Ruhun paranoya ile zehirlenmiş!

Ruhun paranoya ile zehirlenmiş!

Üzülerek söylüyoruz ama senin dört bir yanın paranoya olmuş. Tabii ki bu duruma kendi kendine gelmedin, geçmişinde yaşadığın olaylar ve hayatına dahil olan kişiler buna neden oldu. Sürekli kötü olaylara şahit oldun, insanlığa inancın giderek azaldı. Dünyayı sevmemeye başladın, herkesten uzaklaşmaya başladın, güvenebileceğin neredeyse kimse kalmadı. Ne duysan senin hakkında söyleniyormuş gibi düşündün, giderek alıngan oldun, etrafındaki her şeye çok abartılı tepkiler vermeye başladın. Zamanla daha çekingen, daha içine kapanık, daha ürkek ve şüpheci hale geldin. Yine de unutmaman gereken bir şey var, bu durumu tekrar tersine çevirmek elinde! Hayat bir korku tüneli değil, insanların da tamamı kötü değil. Senin hakkında olumsuz düşünen insanlar elbette var, hep olacak; ama sandığın kadar çok değiller. Özetle yaşam kısa, hayat güzel; bir an önce bir duraktan biletini al ve sen de eğlenmene bak!

Paranoya senin genlerine işlemiş!

Paranoya senin genlerine işlemiş!

Senle ilgili kesin olarak söyleyebileceğimiz şey şu ki; paranoyak olmaya yatkın bir yapın var. Tabii bu paranoyaklıkta bir dünya markası olduğun anlamına gelmiyor; çünkü kendini çoğu zaman kontrol altında tutabiliyorsun. Yine de bazı zamanlar geliyor ve gerek o dönem yaşadıkların, gerekse de ruh halin nedeniyle bir süreliğine paranoyak bir insana dönüşüyorsun. Arkadaşların telefonunu açmadığında 'Acaba konuşmak mı istemedi...' diyor, biriyle buluşacağında 'Gerçekten buluşmak istiyor mu, yoksa istemiyordu da söyleyemedi mi...' diyor, her şeyi yanlış anlayan bir insan oluyorsun. Fakat dediğimiz gibi bu durum sürekli başına gelmiyor, mutlu olduğunda veya işler yolunda gittiğinde bu tip endişelerin de buhar olup uçuyor.

Paranoyaya karşı bağışıklık geliştirmişsin!

Paranoyaya karşı bağışıklık geliştirmişsin!

Paranoya sana oldukça uzak olan bir kavram. Ruhunun her tarafı güven duygusuyla dolu. Hemen hemen hiçbir olayda olumsuz düşünmüyor, mantığını her zaman hislerinden daha ön plana koyuyorsun. Her insan gibi bir kaç kere insanlar tarafından hayal kırıklığına uğratılmışsın, ama bu tip durumların olabileceğinin, arada bu tip insanlarla karşılaşabileceğinin, bunun tüm insanların kötü olduğu anlamına gelmediğinin farkında ve bilincindesin. Bununla beraber kendinden de oldukça eminsin, şüphe duygun çok nadir ortaya çıkıyor ve çıktığında da öyle hissetmekte haklı olduğunu görüyorsun. Özgüven seviyen ise adeta arşa değmiş, zaten tüm bunların temelinde yatan da tam olarak bu!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1658
609
317
249
178
167
76
Yorumlar Aşağıda
Reklam
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Berk Cuga

Üzülerek söylüyoruz ama senin dört bir yanın paranoya olmuş. Tabii ki bu duruma kendi kendine gelmedin, geçmişinde yaşadığın olaylar ve hayatına dahil olan k... Devamını Gör

Jesus Quintana

'Ruhun paranoya ile zehirlenmiş!' İsabet olmuş tedavi görüyorum :D

Aysenurasal Erdem

ruhun paranoya ile zehirlenmiş :(