Bu Renk Hafızası Testini Çözenlerin %1'i Geçebilecek!

-

Bu renk hafızası testinde başarılı olmak için müthiş bir görsel  hafızaya sahip olmak gerekiyor. Gördüğünüz her rengi hafızanıza çok iyi yerleştirmeniz gerekiyor. Hadi bakalım. Hazırsanız başlıyoruz.

Öncelikle bu testte en son hangi soruyu gördün?

Teste yeni başladık.
Kartal
Göz

Şimdi bu renge iyi bakın

Baktım

Emin misin?

Evet

Yukarı bakmadan söyle: Yukarıda hangi renk vardı?

Şimdi bu renge iyi bakın

Baktım

Emin misin?

Kesinlikle

Yukarı bakmadan söyle: Yukarıda hangi renk vardı?

Şimdi bu görsele iyi bakın

Baktım

Soruya hazır mısın?

Kesinlikle

Yukarı bakmadan :) 23 hangi renkle yazılmıştı?

Şimdi bu görsele iyi bakıp sonra buraya tıklayın.

İyi gidiyorsun. Kartal yazısı zemin hariç kaç farklı renkle yazılmıştı?

Şimdi bu görsel iyi bakın.

Baktım

Emin misin?

Evet

O zaman söyle bakalım bu testin ilk sorusunda hangi renk vardı?

23 hangi renkle yazılmıştı?

Şimdi bu görsele bakın sonra buraya tıklayın.

Göz hangi renkle yazılmıştı?

37 hangi zemin üstüne yazılmıştı?

Bu soru hariç şu ana kadar ekranı ya da fareyi kaç kez tıklamış olabilirsin?

0-14
15-25
26- 40

Peki gifler hariç sorularda kaç farklı renk gördün?

Hangi rengi seçeneklerde görmedin?

Kartal gözlere sahipsin!

Gerçekten inanılmaz bir görsel hafızan var! Herhangi bir şeyi kolay kolay unutmuyorsun. Sen  çoğu kişinin fark edemediği en ufak detayları görüyor, renklerin her türlü tonunu çok kolay bir şekilde ayırt edebiliyorsun. İnan bize, bu her yiğidin harcı değildir! Gözlerin gerçekten sana sunulmuş bir armağan, değerini bil! Tabi bunda kartal gibi gözlerinin de etkisi yok değil.  Bu sonuca ulaşan o kadar az insan var ki! Şu an bu testi çözenlerin sadece %1'ii bu sonuca ulaştı. Sahip olduğun yetenekle gurur duymalısın, çünkü bu denli iyi bir görsel hafıza çok az insanda var.  Elbette sadece fotografik hafızanla buralara gelmedin ama; sana dikkatin, konsantre yeteneğin de yardımcı oldu.  Sıradan insanlar görülmeyen bir yeteneğe sahipsin, değerini iyi bil ve bunu çok iyi yerlerde kullanmayı unutma güzel insan ;)

Ultra-lazer gözlerin var!

Vay vay vaaaay... Tebrikler! Bu testi çözen insanların çoğunluğundan daha yüksek bir sonuç elde ettin! %3'lük bir kitlenin içindesin.  Bu da bize senin görsel hafızanın oldukça iyi olduğunu hatta alıp başını yürümekte olduğunu gösteriyor.  İnsan üstü gözlere sahip olduğunu söylemeliyiz, hatta ve hatta görsel hafızanın bir robotu andırırcasına kusursuz ve geniş olduğunu da eklemeliyiz. Sadece bu kadar mı? Elbette hayır! Konsantre yeteneğinin, sezgilerinin  de oldukça iyi olduğunu söyleyebiliriz.  Gözlerin oldukça kuvvetli.  Bir defa görünce şak diye hafızaya atıyorsun bir daha silinmiyor. Kısa süreli belleğin maşallah taş gibi taş ;)

Görsel hafıza problemin var!

Hmm senin bu aralar sanırım biraz canın sıkkın. Keyfin de yok. Yoksa bu testte bu kadar başarısız olmazdın. İstersen biraz dinlen ve testi sonra çöz ;)

Onedio Testlerini Facebook'tan takip etmeyi unutmayın!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
cokkonustunamasen

ultra lazer göz.testi çozebilen %3'lük kitlenin içindesin.❤

mstr-maga

kartal gozlere sahipsin

mert-yalcin1

Ultra-lazer gözlerin var! çünkü bakarak yaptım Vay vay vaaaay... Tebrikler! Bu testi çözen insanların çoğunluğundan daha yüksek bir sonuç elde ettin! %3'lük bir kitlenin içindesin. Bu da bize senin görsel hafızanın oldukça iyi olduğunu hatta alıp başını yürümekte olduğunu gösteriyor. İnsan üstü gözlere sahip olduğunu söylemeliyiz, hatta ve hatta görsel hafızanın bir robotu andırırcasına kusursuz ve geniş olduğunu da eklemeliyiz. Sadece bu kadar mı? Elbette hayır! Konsantre yeteneğinin, sezgilerinin de oldukça iyi olduğunu söyleyebiliriz. Gözlerin oldukça kuvvetli. Bir defa görünce şak diye hafızaya atıyorsun bir daha silinmiyor. Kısa süreli belleğin maşallah taş gibi taş ;)

kaan-bozkurt

Ultra-lazer gözlerin var! Ultra-lazer gözlerin var! Vay vay vaaaay... Tebrikler! Bu testi çözen insanların çoğunluğundan daha yüksek bir sonuç elde ettin! %3'lük bir kitlenin içindesin. Bu da bize senin görsel hafızanın oldukça iyi olduğunu hatta alıp başını yürümekte olduğunu gösteriyor. İnsan üstü gözlere sahip olduğunu söylemeliyiz, hatta ve hatta görsel hafızanın bir robotu andırırcasına kusursuz ve geniş olduğunu da eklemeliyiz. Sadece bu kadar mı? Elbette hayır! Konsantre yeteneğinin, sezgilerinin de oldukça iyi olduğunu söyleyebiliriz. Gözlerin oldukça kuvvetli. Bir defa görünce şak diye hafızaya atıyorsun bir daha silinmiyor. Kısa süreli belleğin maşallah taş gibi taş ;)

turkishcarleone

ben elf gözlerine sahibim kartal falan hikaye :D bu gözler ne köpekler gördü 5 km uzakta heyyy gidim hey tabi gelişecek

Görüş Bildir