Bu Ne Yaman Çelişki? 'Alkol Yasaklansın' Diyen Erkan Petekkaya, Alkollü Mekan Sahibi Çıktı

 > 
395PAYLAŞIM

Oyuncu Erkan Petekkaya, verdiği bir röportajla sosyal medyanın gündeminde. Alkol ve sigaranın acil yasaklanması gerektiğini söyleyen Petekkaya, sosyal medyanın da çok tehlikeli olduğunu söyledi. Ancak öte yandan Petekkaya'nın Mest-Et isimli restoranında alkol servis edildiği ortaya çıktı. 

Posta gazetesinden Dilara Doğan'ınsorularını yanıtlayan Petekkaya, "Acilen satışı yasaklansın dediğiniz şey nedir?" sorusuna alkol ve sigara cevabını verdi. "Sosyal medyayla aranız nasıl?" sorusuna ise Petekkaya şu cevabı verdi:

"Sosyal medyayı iyi kullanamıyorum. Samimi bir şey söylüyorum, insanlar ters tarafa çekiyor, ne söylemek istediğine bakmıyor kimse. Suçsuzken birdenbire suçlu oluyorum. Sosyal medya oyunlarını oynayamıyorum. Bence çok tehlikeli bir şey. Bilgi edinmek için ve sağlıklı iletişim kurmak için kullanılması gerek tabii. Misal söylemek istediğimi söylüyorum, Instagram’da bir açıklama yapıyorum, küfür yağıyor. Sonra siliyorum, ki zaten koyarken de sileceğimi bilerek koyuyorum. Twitter ve Facebook’ta adıma açılmış sahte hesaplar var, hiçbiri bana ait değil. Benim sadece Instagram hesabım var."

Restoranında alkol de var

Ancak Petekkaya'nın bu çıkışı, akıllara geçtiğimiz yıllarda İstanbul Beykoz'da açtığı "Mest-Et" isimli restoranını getirdi. Ünlü oyuncunun restoranında alkol satışı da yapılıyor.

Restoranın internette yer alan menüsünde de alkollü içecekler olduğu görülüyor.

Menü için

Petekkaya'nın sözleri sosyal medyanın da gündeminde...

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir