Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bu Kelime Testiyle Ne Kadar Anormal Olduğunu Söylüyoruz!

318PAYLAŞIM

Bu kelime testinde yapacağın tercihlere göre sana ne kadar anormal olduğunu söylüyoruz!

1. Şıklarda yer alan kelimelerden hangisi sana daha yakın geliyor?

2. Şimdi de bu kelime gruplarından birini seç bakalım!

3. Bu kelimeyi okuduğunda kafanda beliren ya da ona en yakın olan görüntü hangisi?

4. Şimdi de görselde yer alan kelimeyi ilk aklına gelenle tamamla!

5. Bu kelimelerden en çok hoşuna gideni de seç bakalım!

Habis
Abes
Beis

6. Bu kelimeyi de tamamla bakalım!

7. Son olarak; görseldeki yazıyı okumakta ne derecede zorlandığını en az 1 en fazla 5 olarak seç.

Anormallerin önde durup bayrak sallayasın!

Sen anormal olmayı da geçmiş bunun daha ötesinin de sınırlarını zorluyorsun! Hayatı yaşamak için benimsediğin tek bir kural var o da içinden ne geliyorsa onu yapmak! Kim ne düşünür ne yapar, seni nasıl değerlendirir asla umrunda olmuyor. Kendi kendine oturup demişsin ki; bunca şey arasında en güzeli tertemiz delirmek, her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünüp, kafayı takmaktansa hafiften kafayı kırayım millet beni düşünsün daha iyi! İnsanlar sana; çatlak, deli, anormal dese de böyle olmaktan asla vazgeçmiyorsun çünkü bu senin yaşamı daha çekilir bir hale getirmek için kendince bulduğun savunma yöntemi. Bizce böyle çok güzelsin, aynen devam!

Normallik ve anormallik arasındaki ince çizgidesin!

Sen anormal biri değilsin ama normalliğe de alerjisi olan kendine has insanlardan birisin! Anormallik, delilik, çatlaklık ne çok iyi biliyor hatta zaman zaman böyle davrandığında oluyor ancak tedbiri elden bırakmıyorsun. Aşırılıktan kaçan, kendi halinde takılmayı seven birisin. Genel olarak normal birisin ancak zaman zaman içinde fırtınalar da kopmuyor değil ama sen dengeni çok güzel kurmuşsun. Özetle sen; nerede, nasıl davranacağını bilen gerektiğinde de sapına kadar eğlenebilen tam kıvamında bir insansın!

Bknz: Normal İnsan!

Sen tam anlamıyla, normalliğin tanımı olabilecek bir insansın. Hayatındaki her şeyi bir sisteme oturtmuş, sakin sakin yaşıyorsun. Buradaki sakinlikten kastımızsa, başına gelen olaylar değil, senin ruh halin. Ne yaşarsan yaşa tedbiri elden bırakmadan, büyük bir soğuk kanlılıkla hareket ediyorsun. Ciddi, düzenli, çalışkan ve tabii ki gerçekçi birisin. Az ama öz konuşan, laf olsun diye bir şeyleri yapıp, boş hayallere kapılmayan birisin. Yine de ara ara hafiften çatlaklıkların da yok değil ama genel olarak tam bir örnek insansın. Ne diyelim saygılarımızı sunuyor, şapka çıkartıyoruz!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
karabeyaz666

Normallik ve anormallik arasındaki ince çizgidesin!

ege-eyriparmak

Normallik ve anormallik arasındaki ince çizgidesin! Sen anormal biri değilsin ama normalliğe de alerjisi olan kendine has insanlardan birisin! Anormallik, delilik, çatlaklık ne çok iyi biliyor hatta zaman zaman böyle davrandığında oluyor ancak tedbiri elden bırakmıyorsun. Aşırılıktan kaçan, kendi halinde takılmayı seven birisin. Genel olarak normal birisin ancak zaman zaman içinde fırtınalar da kopmuyor değil ama sen dengeni çok güzel kurmuşsun. Özetle sen; nerede, nasıl davranacağını bilen gerektiğinde de sapına kadar eğlenebilen tam kıvamında bir insansın!

nadide-ceren-kahraman

Anormallerin önünde durup bayrak sallayanısın!

nadide-ceren-kahraman

Orda dayı boş bırakmış benim aklıma ilk damar geliyo!

yildiz-hilal-gungunes

Normallik ve anormallik arasındaki ince çizgidesin

Görüş Bildir