Bu Kaşlardan Hangisinin Dövme Olduğunu Bulabilecek misin?

123PAYLAŞIM

Güzellik sırlarının arttığı günümüzde hangi kaş gerçek, hangisi dövme, hangisi makyaj anlamak epey zorlaştı! Ama bizce sen hemen anlarsın hangisinin dövme olduğunu, hadi teste!

Söyle bakalım, bu kaşlardan hangisi dövme?

Bulamadın!

Maalesef ama düşündüğün kadar da anlamıyormuşsun kaşlardan. Bu arkadaşımız kaşlarını doğal bir makyajla doldurmuş sadece! Neyse hadi dövme olanı bulmak için tekrar dene!

Maalesef!

Güzel arkadaşımızın kaşlarının son derece kusursuz göründüğünün farkındayız, ama o kaşlarına sadece makyaj yapmış! Hadi şimdi dövme olanı bulmak için tekrar dene!

Bilemedin!

Bu arkadaşımız makyajı biraz abartmış ve kaşlarına ilginç bir görünüm vermiş. Zevkler ve renkler diyoruz ne yapalım, kaşları dövme değil bu arada. Hadi dövme olanı bulmak için tekrar dene!

Tekrar dene!

Bu arkadaşımızın kaşları da son derece kusursuz öyle değil mi? Ama bunun sebebi makyajda son derece iyi olması. Hadi dövme olanı bul şimdi!

Hayır!

Evet, kaşlar net dövme gibi duruyor. Ama bunun sebebi dövme olması değil, kızlarımız arasındaki ilginç kaş modası! Hadi sen dövme olanı bul!

Tebrikler!

Gördüğün gibi bu arkadaşımızın kaşları makyajla bile kurtarılamaz durumdaymış. Ama yetenekli eller ona yardım etmiş ve dövme ile muhteşem şeyler başarmışlar!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
i-dunno

dövme mi? kaş ektirmek mi yani? öyle görünüyor da

Gizli Kullanıcı

Tektee

dilay-zumbulova

tek sefer eheheh

salcaliwaffle

ilk baştan 2.

klinikpsikolog

hiç anlamıyormuşum zira en sonuncuda buldum.

Görüş Bildir