Bu İşler Hep Kısmet! 40 Yaşını Devirmiş Olmalarına Rağmen Evlenmemeyi Seçmiş Ünlüler

48PAYLAŞIM

Herkes aradığını bulamıyor tabii!

1. Demet Evgar 1980 doğumlu ve bu zamana kadar hiç evlenmedi. Evliliğe karşı değil ama çok da gerekli görmüyor.

"Evlilik düşünülecek bir şey değil. Bu benim hayatımda bir anda olabilir. Aşkla yaşama hali var bende. Yaşadığım sevgi bana rahatlık kazandırıyor. "

2. Hakan Altun da müzmin bekarlarımızdan. Arıyor ama bulamıyor ne yapsın? Bir konser çıkışında: "Eğer bir aday olursa öyle uzun süre flört etmeyeceğim. Hemen evleneceğim." demişti.

İlgilenenler için duyurulur...

3. Şebnem Ferah'ı gelinlikle daha hiç görmedik. 47 yaşındaki şarkıcı özel hayatıyla ilgili o kadar az konuşuyor ki evlilikle ilgili ne düşünüyor onu bile bilmiyoruz.

4. Ayşe Hatun Önal da 40'ını devirdi. Evleneceğini duyurmuştu ama sonra ses gelmedi. Bakalım ilerleyen zamanlarda belki onu da "Eveeeeeet" diye bağırırken görürüz.

5. Müzmin bekar denince aslında akla ilk gelen isimdir Beyaz. 50 yaşında olmasına rağmen dünya evi ile uzaktan yakından alakası olmadı. Zaten bir ara 40 yaşıma kadar evlenmezsem bir daha hiç evlenmem demişti. Bu saatten sonra da biraz zor görünüyor.

Bir televizyon programında da şöyle bir açıklama yapmıştı: "Eşimin vicdanlı ve merhametli olması önemli. İyi anne olabilecek biri olması önemli. Ayrıca bakışının anlamlı olması, güzel bakması ve entellektüel olması önemli. Bir gün evlenirsem Özdemir Erdoğan’dan 'Kumsalda' ilk çalacağım şarkı olacak. "

6. 54 yaşındaki Cenk Eren de hiç evlenmedi ve daha önce şöyle ilginç bir açıklama yapmıştı: "Bugünkü aklım olsa Seren’le evlenirdim. ‘Benimle evlenmez’ diye düşündüm ama o gitti şarkıcıyla evlendi. Boşandı. Sonra tam şansımı bir kez daha deneyecektim ki; yine evlendi."

Bahtsız bedevi!

7. Cansu Dere de bu sene 40 yaşına giriyor ve hala gönlünün efendisini bulamadı. Pek çok ilişkisine tanık olduk ama hiçbirini evliliğe kadar taşımadı.

8. Candan Erçetin'in aslında 20 yılı aşkın bir ilişkisi var. Ama hiç evlenmedi. Düşünmüyor da herhalde.

9. 44 yaşındaki Burcu Güneş bugüne kadar hiç evlenmedi. Ama yakın zamanda ondan da bir sürpriz beklemiyor değiliz. Uzun zamandır birlikte olduğu sevgilisi Hakan Kutal ile her an evlenebilirler.

10. Ah be Huysuz kıyamayız biz sana! Ona bir gün neden evlenmediği sorulduğunda şöyle cevap vermişti: "Önceleri çok parasızdım, evlenecek insanın madden kuvvetli olması lazım diye düşündüm. Kuvvetli olduğum zaman da iş işten geçmişti." :((

11. Attığı devasa kahkahalarla girdiği ortamı şenlendiren Saba Tümer'i de gelinlikle görmek bir türlü nasip olmadı. Ünlü sunucu 49 yaşında ve ufukta evlilik de görünmüyor.

12. Kadir İnanır'ın hiç evlenmemiş garip geliyor insana değil mi? Ama o bugüne kadar dünya evinin yanından bile geçmedi.

13. Yeğeni de onun izinden gidiyor belli ki. Soner Arıca konuyla ilgili: "Yalnızlığı sevmeye çalışıyorum. Çünkü yol oraya doğru gidiyor galiba." demişti.

Ünlü şarkıcı 1966 doğumlu.

14. Afrodit'i 1000 kişi istedi ama 1 kişi bile alamadı. Öyle bir kadın biliyor musunuz!

15. Aşksız prens Rober Hatemo'nun da başından hiç evlilik geçmedi. Kendisi 45 yaşında.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
douchebek

vergi olayı gerçek mi yoksa ifşa haberleri gelmeye başladı ^^

seteveb

Akıllılık etmişler. Helal

ahmet-attonu

afrodit 1000 kişi istedi ama 1 kişi bile alamadı diye yazmışsınız ama kesin 999 unun yatağını girdi serbest çalışmak verken neden bağlınsın

Gizli Kullanıcı

En iyisini yapmışlar... Akıllı insanlar vesselam. Umarım daima akıllı kalırlar :D

arslanoglu

evlenmek tr de çok saçma. adamlar boşanmıyor ayrılmıyor eziyet ne gerek var

Görüş Bildir