Bu Eski Hava Yolu Şirketlerinin Fotoğraflarını Görünce Geçmişe Bir Yolculuk Yapmak İsteyeceksiniz!

59PAYLAŞIM

Uçaklar, seyahat etmenin en hızlı ve en rahat yoludur. Bugün rahatça seyahat etmek için ihtiyacımız olan her şeye sahibiz. Geçmişte bu kadar fırsat var mıydı? Bir bakalım! Bu fotoğraflar muhtemelen sizi oldukça etkileyecek.

Delta Hava Yolları, 1969

Pan Amerikan, 1936

Pan Amerikan, 1936

Delta Hava Yolları, 1970

Amerikan Hava Yolları, 1934

Delta Hava Yolları, 1970

Tupolev Tu-114 Hava Yolları, 1955

Pan Amerikan, 1975

KLM Hollanda Kraliyet Hava Yolları, 1970

Pan Amerikan, 1970

Aeroflot, 1973

Delta Hava Yolları, 1950-1956

Delta Hava Yolları, 1959

Delta Hava Yolları, 1954-1965

Bu içerikler de ilginizi çekebilir;

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
gultekin-cilgin

Aeroflot hostesi kesin KGB ajanıymış...

crnztrn

keske o zamanlar yasasaymisim......

bioshock

aeroflot dediginiz firmanin kaptani kokpite oglu ve kizini aldi ustelik binlerce saat tecrubeleri olan kaptanlarin Uçaği bildigin ergen oğlu yüzünden düştü Tupolev Tu-114 Hava Yolları böyle bir şirketi duymadım *ÇÜNKÜ YOK kendisi uçak modelidir bence bi düzenleme lazım birde TUPOLEV ın diger adi UÇAN TABUT tur cok olume sebep verdıgı ıcın ınanmayan araştırsın

erlik

Kendisi benim için kanat çırpan uçaktır. Seneler önce bindiğimde kanatların sürekli aşağı yukarı hareket ettiğini, resmen kanat çırptığını gördüm. Bir başka güzellik uçağın hidrolik sistemi çalışınca içerideki muazzam titreşim ve uğultu. Uçak uçan tabut değil, uçan korku tüneli.

bioshock

HAHAAHAH, hocam kanatlardan korkmayin neredeyse dik açıya gelecek kadar strese dayanıklıdır kendileri havacı olarak söylüyorum . Şimdi biri atlamadan düzelteyim NEREDEYSE diyorum dimdik olabiliyor demedim

erlik

Şeytanı bindir inince kurban keser, 2 rekat şükür namazı kılar oradan kiliseye gider günah çıkartır. Onlarca kere uçağa bindim. Hatta pervaneli uçakla bile yolculuk yaptım ama böyle bir uçak yok. Kanatlar bildiğin kopacak gibi aşağı yukarı hareket ediyor. Hidrolik sistem değil pancar motoru çalışıyor. Direk adrenalin macera. Bulan binsin.

birinci-tekil-birey

Bilgilendirme için teşekkürler.

Görüş Bildir