Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bu Emojili Mini Hikaye Gösteriyor ki Can Sıkıntısını Eğlenceye Çevirmenin Her Zaman Bir Yolu Var

-

Sanal dünyanın gayriresmî dili olan emojiler, hemen hemen herkes tarafından kullanılan sembollerdir. Yaratıcılıkta sınır tanımayan güzel yurdumuzun güzel insanları, şarkı sözlerinden tut atasözlerine kadar Japonların bulmuş olduğu bu simgeleri kullanarak anlatabiliyorlar. Can sıkıntısından yaratıcılık seviyesi artan bu kardeşimiz emoji sanatını nasıl icra etmiş gelin hep birlikte bakalım...

Kaynak: https://twitter.com/ilhaaannn/status/841...

😐

😱

😯

🤗

Bu güzel işsizliğinden dolayı arkadaşımızı tebrik ediyoruz 👏

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ya-ne-olacagidi

bu içeriği yapan editörün işine son verilmeli. Daha akım yaratılamamışken içerik yapmış. belki tutmayacak kimse aynı şeye rağbet etmeyecek. otur sıfır

tnsrdr

3 Kez baştan alıp okudum inceledim bi sik anlamadım atladığım bende gözükmeyen bi yer mi var hikaye nerede ? Fotoğraf da ki arkadaş içeriği hazırlayan editör çıkarsa şaşırmam.

coldeki-kutup-ayisi

hikaye demişinde bu bildiğin önsöz olmuş sayın editör :D

vlknsn

u niydi gız

buseenurrr

şu içeriği biz paylaşsak onaylamazlar. editörün yaptığına bak aq sadlkwqsda

tabirul-muallak

tamamen katılıyorum, sadece bir içerik hazırladım gayet eğitici, merak eden insanların çok olduğu bir konu idi ama yayın vermediler bir de üstteki içeriğe bak.

43numaraharleybot

meyve veren ağaç taşlanır yiğidim. sıkma canını

Görüş Bildir