Görüş Bildir
Haberler
Bu Dizileri Puanla Bilinçaltında Yatan Gizli Duyguyu Söyleyelim!

etiket Bu Dizileri Puanla Bilinçaltında Yatan Gizli Duyguyu Söyleyelim!

Bakalım neymiş senin bilinçaltında yatan duygu?

İçeriğin Devamı Aşağıda

1. Lucifer?

1. Lucifer?

2. Elite?

2. Elite?

3. Locke & Key?

3. Locke & Key?

4. You?

4. You?

5. Hakan: Muhafız?

5. Hakan: Muhafız?
İçeriğin Devamı Aşağıda

6. Atiye?

6. Atiye?

7. Sex Education?

7. Sex Education?

8. Sense8?

8. Sense8?

9. Sons Of Anarchy?

9. Sons Of Anarchy?

10. Peaky Blinders?

10. Peaky Blinders?
Yorumlar ve Emojiler Aşağıda

Öz güven!

Öz güven!

Senin bilinçaltında kendine müthiş bir güven var. Boş güven değil ama bu, hava basmıyorsun yani etrafa boşuna. Sen gerçekten neye sahip olduğunun farkındasın ve sahip olduklarına, yani karakterine güveniyorsun. Güce, çalışkanlığa, hırsa ve karizmaya sahipsin. Tam bir patronsun. İnsanların sana saygı duymasına şaşırmamak gerek. Ayrıca senin hayatta çok önemli bir amacın var ve bu amaç uğruna yorulmak sıkılmak bilmeden çalışırsın.

Korku ve Endişe!

Korku ve Endişe!

Senin bilinçaltında sürekli bir korku gizli. Sen sürekli bir endişe, korku durumundasın. Gereksiz fazla düşünüyorsun bazı şeyler üzerinde. Düşüne düşüne olmadık sonuçlar çıkarıyorsun kendine ve bunlar seni paranoyaklığa itiyor. Artık üzerindeki endişe durumunu bir kenara bırakman lazım. Hayat aslında senin düşündüğün kadar da zor değil. Sen kafanda kurduklarınla, korkularınla hayatı çok daha zor bir hale getiriyorsun. Senin asıl düşmanın kendin yani. Bu yüzden biraz oluruna bırakmayı öğrenmeli, kendini germekten vazgeçmelisin. Göreceksin, o zaman her şey çok daha kolay olacak.

Öfke!

Öfke!

Senin bilinçaltında sonu gelmeyen bir öfke var. Sürekli gergin ve agresif bir haldesin. Her şeye lanet okuyor, hayata nefretle bakıyorsun. Bunun nedeni geçmişte tanık olduğun korkunç adaletsizlikler veya çok güvendiğin sevdiğin insanlar tarafından uğradığın ihanetler olabilir. Sen topyekûn insanlardan nefret ediyorsun aslında. Geçmişte ne yaşadın bilmiyoruz fakat artık bunları arkanda bırakman lazım. Sen çok güçlü bir insansın, her türlü adaletsizliğe ihanete göğüs gerebilirsin fakat önce öfkenden kurtulman lazım ve tekrar tekrar söylüyoruz geçmişi geçmişte bırakman lazım. 'Olur olmaz geriye dönenler, deliye dönenler kadar rahat uyumazlar' der bir müzik grubu. Bilmem anlatabildik mi?

Aşk!

Aşk!

Senin bilinçaltında derin ve tutkulu bir aşk var. Bu aşk bir kişiye de olabilir yaptığın sevdiğin bir şeye de. Hangisi bilmiyoruz fakat sen bu her neyse ona müthiş bir tutkuyla bağlısın. Son derece hassas bir insansın ayrıca. Sezgilerin de çok kuvvetli. Etrafındaki insanlara da daima son derece kibar ve sevgi dolu yaklaşıyorsun. Çok ince bir insansın yani sen. Son olarak eğer şu anda biriyle birlikteysen onun hayatının aşkı olduğuna emin olabilirsin. Değilsen de hiç korkma, yakında bulacaksın o kişiyi.

Neşe!

Neşe!

Senin bilinçaltında müthiş bir neşe var. Çocuklar gibi şensin sen aslında. Son derece de pozitif bir insansın aynı zamanda. Fakat yaşadığın sıkıntılar zorluklar seni yıkmış son zamanlarda. Şu anki sen sen değilsin aslında. Sen asla umutsuz, pes etmiş ve olumsuz bir insan değilsin. O yüzden kendine gel ve gerçek seni tekrar canlandır. Hayata eskisi gibi neşeli tarafından bakmaya başla. Çünkü zamanı geldi, bu kadar hüzün yeter de artar bile sana. Unutma, hiçbir şey kendini bu kadar yıpratmaya değmez.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
252
162
72
62
44
33
30
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
hsynnnnnn

dizilerden koptuğumu bu içerik sayesinde anladım. sagolasın onedio hiç birini izlememişim.

Nisa Ün

Korku ve Endişe!(Bildi,evet fazla paranoyağım ●•●

Yigit Karabey

Öz güven!