Bu 8 Soruda Hayalini Kurduğun Sevgiliyi Anlatıyoruz!

İlişki Testleri
429PAYLAŞIM

Bu 8 soruda senin hayalini kurduğun sevgiliyi anlatıyoruz! Öğrenmek için;

Haydi teste! 

1. Cinsiyetini öğrenelim.

2. Kaç yaşındasın bakalım?

3. Diyelim ki, ilk buluşmada yemeğe çıktınız ve hesabı karşı taraf ödemeye kalktı. Ne yapardın?

Saçmalama! deyip tabii ki de hesabı ben öderdim.
Alman usulü herkes kendi yediğini ödese daha iyi olacağını söylerim.
Ödesin ya benim böyle takıntılarım yok.

4. Peki 5 ay birlikte olduğun bir insanla evlenir miydin?

5. Biraz da astrolojiden bahseledim bakalım... Sence ilişkilerde gerçekten burç uyumu diye bir şey var mı?

Tabii ki de var. Sonuçta burçlar insanların karakterlerini belirliyor ve bazı burçlar hiç uyumlu olmadıkları için anlaşamıyorlar.
Bilmiyorum, bazen inanıyorum bazen de saçma geliyor.
Tam bir saçmalık!

6. Üniversite aşkları bir başka olur... Söyle bakalım, üniversite sınavını kaçıncı girişinde kazandın?

1
2
2 ve daha fazla
Bu yıl gireceğim.
Daha küçüğüm ben ya

7. Senin için karşındaki kişinin hangi mesleği yaptığı önemli bir kriter midir?

8. Ve son olarak, ilişkinizin daha birinci ayında erkek/kız arkadaşın senden 1000 TL para istedi. Verir miydin?

Tabii ki de verirdim.
İlk olarak ne için istediğini sorar, eğer gerçekten önemli bir şey için istiyorsa verirdim.
Asla vermezdim!

Her koşulda senin yanında olacak bir sevgili!

Sen nasıl sevdiğin insanın her koşulda yanında oluyorsan karşındaki kişinin de o şekilde yanında olmasını istiyorsun. Sevgiye, aşka çok değer veren bir insansın. Eğer biriyle bir yola çıkıyorsan sadece iyi gününde değil kötü gününde de yanında olmaya çalışırsın. Her şeyini paylaşabileceğin, dert ortağın olabilecek bir sevgilin olsun istiyorsun. Aranızdaki güven duygusunu aşabileceğin, rahatça davranabileceğin bir sevgili hayatında olsun istiyorsun. Tabii ki de ilk başlarda bazı çekinceleriniz olacak. Fakat bunları kolayca yok edebileceğin bir şey istiyorsun. Bu durum tabii ki de öyle söylendiği gibi kolay değil. Bu duygular öyle hemen çabucak yerine oturmuyor. Karşılıklı fedakarlıklar yaparak gelişiyor. Daha önce sevgili olduğun insanlarda bunun gibi birtakım problemler yaşadın. Ya güven problemi oldu ya da verdiğin değerin karşılığını alamadın. Artık gerçekten sevgiliden de öte yanında arkadaşın gibi olacak biriyle birlikte olmak istiyorsun. Yanlış yaptığında bile seni hemen yargılamayacak, seninle birlikte çözüm yolları oluşturabilecek biri olmalı. Çünkü senin ilişkiye karşı bakış açın genelde bu şekilde oluyor. Karşındakinin her koşulda yanında olmaya çalışıyorsun. Yeri geliyor kendinden ödün veriyorsun, yeri geliyor sadece onu düşünüyorsun. Bunlar güzel şeyler fakat karşılıklı olduğunda çok daha güzel oluyor. O yüzden her şeyden öte gerçekten yanında hissedebileceğin biri olsun istiyorsun. Hem sevilmek hem de sevmek istiyorsun. Bu değerli duyguları daha da derinden yaşamak, hissedebilmek istiyorsun. Bir gün karşına çıkacağına da inanıyorsun. Umarız er ya da geç doğru kişiyle karşılaşır ve hayal ettiğin birlikteliği yaşarsın.

Hem eğlenmesini bilen hem de aklı başında bir sevgili!

Sen kendin gibi yeri geldiğinde hem eğlenebileceğin yeri geldiğinde de mantıklı konuşabileceğin bir sevgili istiyorsun. Bunlardan tek bir tanesi olsa hiçbir şekilde yürümeyeceğini biliyorsun. Çünkü sen eğlenmeyi de çok iyi biliyorsun. Aslında hissettiğin her duyguyu doruklarına kadar yaşıyorsun. Arkadaşlarınla birlikteyken olabildiğince eğlenmeye bakarsın, dostunla birlikteyken dertlerini paylaşırsın, ailenle birlikteyken güzel sohbet edersin ve bir sürü şey…. İşte tüm bunları birlikte yapabileceğin bir sevgili hayatında olsun istiyorsun. Birbirinizi yakından tanıyıp neleri sevip neleri sevmediğinizi bilmek. İlişkideyken olabildiğince rahat ve savunmasız davranmak istiyorsun. En doğal halinizle birbirinizi sevebilmeyi istiyorsun. Eğlenmeyi bildiğin gibi aşkı da en derin duygularla yaşamayı seven bir insansın. Bu duyguları birlikte hissederken aynı zamanda yeni yerler keşfedebilmeyi, istediğiniz gibi özgürce gülebilmeyi hayal ediyorsun. Senin için sevgili demek her şeyi birlikte yapabilen aynı zamanda da keyif alabilmeyi istiyorsun. Tüm benliğinle duyguları hissedebilmeyi istiyorsun. Sen biraz deli dolu bir insansın ve duygularını içinde saklayamıyorsun. O yüzden karşındaki insanına olduğun gibi davranıyorsun. Hiç korkmadan çekinmeden hissettiklerini hissettirebiliyorsun. Ee doğal olarak karşındaki insandanın da bu güzel duyguları hissettirebilmesini istiyorsun. O yüzden sana hem eğlenebileceğin hem dertlerini anlatabileceğin anlayacağın her bakımdan anlaşabileceğin bir sevgili gerekli. Umarız çok yakında hayalindeki bu insanla karşılaşırsın.

Güven duygusunu iliklerine kadar hissettirecek bir sevgili!

66.media.tumblr.com

Senin için bir ilişkide her şeyden önce güven duygusu gelir. Evet, sevgi tabii ki de ilişkinin olmazsa olmazlarındandır. Fakat güven duygusu öyle bir şey ki, onu karşı taraftan hissedemediğin zaman sevginin veya saygının pek bir önemi kalmıyor. İlişki ne kadar ilerlemiş olursa olsun güven duygusunu kaybettiğin zaman o ilişki hiçbir şekilde yürümüyor. O kadar ince bir çizgi ki bu konu çok küçük bir hatada bütün emekler boşa gidebilir. Bundan dolayı bir ilişkide dikkat ettiğin en önemli konulardan biridir. Karşı tarafa bu güveni vermek için çok çaba gösterirsin. Fakat doğal olarak karşı taraftan da böyle bir beklenti içerisine girersin. Eğer o güven duygusunu karşı taraftan hissedersen gerçekten müthiş bir sevgiliye dönüşüyorsun. Çünkü ne sevgisinden ne de kendisinden şüphe ediyorsun. O yüzden içindeki duyguları rahatça, çekinmeden ifade edebiliyorsun. Aynı şekilde karşındakinden de bunu bekliyorsun. İki tarafın da birbirinin güvenlerini kazanması ve ilişkinin tam anlamıyla yerine oturması senin için paha biçilemez bir şey. Evet, bu devirde böyle bir insana karşılaşabileceğini çok umut etmiyorsun. Fakat hayalini kurduğun bu sevgiliye er ya da geç kavuşacaksın. Buna biz inanıyoruz sen de inan. Çok yakında seni çok sevecek ve istediğin o güven duygusunu hissettirecek. İşte o zaman bunca zamandır beklediğin veya yaşadıkların için şükredeceksin. Buna değdi diye düşüneceksin. Umarız en kısa zamanda hayallerinin aşkına kavuşursun!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
x_bjk_x

Hem eğlenmesini bilen hem de aklı başında bir sevgili!

riverdale-and-narcos

Hem eğlenmesini bilen hem de aklı başında bir sevgili! işte tam aradığım bu. Ha bir de Troye aşqıma benzesin <3

kurtulus-coban1

Sen kendin gibi yeri geldiğinde hem eğlenebileceğin yeri geldiğinde de mantıklı konuşabileceğin bir sevgili istiyorsun. Bunlardan tek bir tanesi olsa hiçbir şekilde yürümeyeceğini biliyorsun. Çünkü sen eğlenmeyi de çok iyi biliyorsun.

kezban46082651

"Her koşulda senin yanında olacak bir sevgili!" vallahi bu testler imkansızdan bahsediyorlar... :) :)

Gizli Kullanıcı

Her koşulda senin yanında olacak bir sevgili! Sen nasıl sevdiğin insanın her koşulda yanında oluyorsan karşındaki kişinin de o şekilde yanında olmasını istiyorsun. Sevgiye, aşka çok değer veren bir insansın. Eğer biriyle bir yola çıkıyorsan sadece iyi gününde değil kötü gününde de yanında olmaya çalışırsın. Her şeyini paylaşabileceğin, dert ortağın olabilecek bir sevgilin olsun istiyorsun. Aranızdaki güven duygusunu aşabileceğin, rahatça davranabileceğin bir sevgili hayatında olsun istiyorsun. Tabii ki de ilk başlarda bazı çekinceleriniz olacak. Fakat bunları kolayca yok edebileceğin bir şey istiyorsun. Bu durum tabii ki de öyle söylendiği gibi kolay değil. Bu duygular öyle hemen çabucak yerine oturmuyor.

Gizli Kullanıcı

Karşılıklı fedakarlıklar yaparak gelişiyor. Daha önce sevgili olduğun insanlarda bunun gibi birtakım problemler yaşadın. Ya güven problemi oldu ya da verdiğin değerin karşılığını alamadın. Artık gerçekten sevgiliden de öte yanında arkadaşın gibi olacak biriyle birlikte olmak istiyorsun. Yanlış yaptığında bile seni hemen yargılamayacak, seninle birlikte çözüm yolları oluşturabilecek biri olmalı. Çünkü senin ilişkiye karşı bakış açın genelde bu şekilde oluyor. Karşındakinin her koşulda yanında olmaya çalışıyorsun. Yeri geliyor kendinden ödün veriyorsun, yeri geliyor sadece onu düşünüyorsun. Bunlar güzel şeyler fakat karşılıklı olduğunda çok daha güzel oluyor. O yüzden her şeyden öte gerçekten yanında hissedebileceğin biri olsun istiyorsun. Hem sevilmek hem de sevmek istiyorsun. Bu değerli duyguları daha da derinden yaşamak, hissedebilmek istiyorsun. Bir gün karşına çıkacağına da inanıyorsun. Umarız er ya da geç doğru kişiyle karşılaşır ve hayal ettiğin birlikteliği yaşarsın.👏

Görüş Bildir